Power of Nature - problemy po karmie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 10, 2019 19:16 Power of Nature - problemy po karmie

Hej

Zakupiłam kotom tą karmę https://www.cattus.pl/product-pol-18-Po ... e_shopping

Niestety mój Kubisław ma po niej bardzo brzydkie kupy i ropki w oczach.

Karmę mamy jakies 3 tyg, jednak przyznam, że nie zachowałam terminu przyzwyczajania kotkow do nowej karmy, bo stara się juz kończyła i ok tydzien jadly karmę wymieszaną a potem już Power of nature.

Moje pytanie jest takie - czy Kubi przyzwyczai się do nowej karmy czy jego problemy z kupką (śmierdząca i maziasta i ropkami w oczach) są oznaką nietolerancji i trzeba szukać bezwzglednie innej karmy?

Mogę zakupić karmę poprzednią i podawać do czasu uregulowania kup i potem znowu spróbować powoli, tak jak trzeba z Power of Nature, czy sobie darowac?

Moje koty przyzwyczajone są do wysokobialkowych karm, nie jest tak że to byla przesiadka z Feliksa.

Proszę o rady co robić :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto wrz 10, 2019 19:50 Re: Power of Nature - problemy po karmie

Klaudia odstaw karmę bo może Kubiego brzuszek po niej boli. Jak kupy brzydkie to coś się dzieje niedobrego w układzie pokarmowym. Ja bym sobie ją darowała. Ale każdy może mieć inne spostrzeżenia. Może faktycznie odstawić PON a potem małymi porcjami dodawać i obserwować czy coś się dzieje?

aga66

 
Posty: 6131
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto wrz 10, 2019 21:06 Re: Power of Nature - problemy po karmie

No właśnie nie wiem co zrobić, bo w końcu producenci dopuszczają sensacje po karmie, kiedy brzucha się nie przyzwyczai stopniowo do nowej karmy. Stąd zalecenia jak zmienić karmę. Więc dopuszczam myśl, że brzydka kupa jest z mojej winy i nie było by jej gdybym powoli przyzwyczajała koty do nowych chrupek.

A najgorzej, że nie mam co kotom kupić stacjonarnie w zamian :/. Ta karma, PoN jest dla alergików, więc może reakcja jest moją winą i może minąć?

(sorki za nieskłarność zdań ;) )
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kotcsg i 259 gości