Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 Wożą się wózkiem :D

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 07, 2019 19:51 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Baardzo mi przykro z powodu Twojej Teściowej :(
[*][*][*]
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie wrz 08, 2019 6:57 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Klaudia, bardzo mi przykro z powodu śmierci teściowej (*) Szybko raczysko zadziałało :placz: Trudny czas przed Wami i całą rodziną. A teść żyje?

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie wrz 08, 2019 12:24 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Dzięki Dziewczyny.
Teść żyje.

Czy Kubi przyzwyczai sie do nowej karmy i kupy przestaną być śmierdzące czy juz tak zostanie, czyli że mu nie pasuje ta karma PoN?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie wrz 08, 2019 16:05 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Wg mnie jak kupy śmierdzą po karmie to będą dalej jeśli będzie ją jadł. Po syfiastej RC nie śmierdzą, to nie znaczy, że ją polecam :strach: Ale moje najchętniej ją jedzą i z inną trudno idzie.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto wrz 10, 2019 21:19 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

No ja nie wiem właśnie, bo karma jest hipoalergiczna i trzeba do niej stopniowo przyzwyczajać, a ja tego nie dopilnowałam.

Jutro pogrzeb. Żyjemy, ale jest dziwnie. Przygotowałam zdjęcie na pogrzeb. Niedawno robiłam portrety tesciowej. Wiec teraz przygotowalam zdjęcie czarnobiale, piękne, wyraziste, wykadrowane do ciasnego portretu.
Kupilam oprawę, taką "godną", to znaczy brązowo-złotą. Slowo "godny" to ulubione slowo tesciowej, a wybor koloru ramy jest pod kolor poważnych okoliczności. Trumny, urny, koscioly tez są w tych kolorach. W innych przypadkach nie wybrałabym takiej oprawy, ale tutaj pasuje idealnie. Biały czy czarny wygladalby nie na miejscu.

Dziś przymocowałam w lewym gornym rogu na skos czarną tasiemkę.

Zdjęcie wydrukowane jest w dużym rozmiarze 30x40 cm. Na pogrzebie będzie dużo ludzi, chciałam żeby każdy wyraźnie czuł wzrok tesciowej na sobie.

Zdjęcie robi wrażenie. Jestem pewna, że będzie się podobać i zapadnie w pamięć.

Ale nie takie zdjęcia chcialam dla niej robić ;(
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto wrz 10, 2019 21:41 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 10, 2019 22:41 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Gosiagosia pisze:Obrazek

Dziękuję Gosiu :1luvu: ❤❤❤
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob wrz 14, 2019 10:06 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Klaudia, dopiero przeczytałam o Twojej Teściowej, nie wchodziłam na forum na wakacjach.
Bardzo mi przykro.
Kondolencje dla Ciebie i Michała.
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Sob wrz 14, 2019 13:24 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Klaudia przyjmij nasze kondolencje.
Dla Ciebie i Michała.
Bardzo nam przykro.



Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob wrz 14, 2019 15:12 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Bardzo mi przykro.
Przesyłamy kondolencje.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob wrz 14, 2019 20:09 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Dziękuję Dziewczyny ❤

Moje zdjęcie zrobiło furorę. Wszyscy byli zachwyceni tak bardzo, że jeszcze po pogrzebie wciąż mówiono o tym zdjęciu. Mówili, że jest przepiękne, że tak właśnie pamiętają moją teściową i że jest jak żywa. Zdjęcie było duże - 30x40 cm. I nazwali je "wyciskacz łez". Nawet mój teść był poruszony i dziś powiedział mi, że on chce takie zdjęcie, kiedy on będzie chowany :( żal mi go bardzo :(
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie wrz 15, 2019 6:47 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Dla teścia śmierć żony to jakby koniec świata, o ile byli dobrym małżeństwem. No, przynajmniej u mojej Mamy tak było :( A co postanowiłaś z dietą kotków? I jak alergia?

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie wrz 15, 2019 11:51 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Ale co ja mogę postanawiać z dietą kotów? Jakby to było takie łatwe to już by nie było problemu. Jest tak sobie, źle nie jest z Mani i Kubi, a Tosia ma się super na szczęście.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie wrz 15, 2019 11:59 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Łatwe nie jest, wiem. Dobrze, że Tosia nie alergiczna choć :)

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie wrz 15, 2019 12:27 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

aga66 pisze:Łatwe nie jest, wiem. Dobrze, że Tosia nie alergiczna choć :)

No naprawdę... Tosia zadowolona :) Nawet PoN jej smakuje, że sama chodzi i podjada. Karma na tyle dobra, że dużo jej nie jedzą. Jednak zamówiłam poprzednią animondę wetetynaryjną, ale ona również nie pasuje moim kotom, bo alergia nie zniknęła. Popełniłam duży błąd, że nie mieszałam karm przy przestawieniu. Potem wyczytałam w necie, że trzeba nawet i 2 miesiące mieszać nowe ze starym.
A najlepsze, że tutaj na miau znalazłam wątek dziewczyny, która ma identyczny problem do mojego - otóż kotom żadna dobra sucha karma nie pasuje. I ona też się poddała i zrezygnowała z suchej. Więc to nie jest mój wymysł, ze coś z tą suchą nie tak. Zresztą Blue też to potwierdziła.
Jedynie jeszcze ten Power of nature chciałam wypróbować, bo jest wyłącznie na kurczaku, nie ma konserwantów, bo konserwowana jest witaminami, w dodatku kurczaki są z karm ekologicznych, bez antybiotyków i syfów. Jest reklamowana jako karma dla alergików.
Wyczytałam, że wiele kotów pozbyło się alergii na tej karmie.
Dlatego chciałam jeszcze to wypróbować. Będę ponownie mieszać ze starą karmą i zobaczymy. Marzę o tym, żeby koty zaskoczyły, bo jak nie na tej karmie to już na żadnej suchej ich nie widzę. Na wszystkie dobrej jakości karmy pojawiły się różnego rodzaju uczulenia. A ze średniej półki karm nawet nie biorę pod uwagę, bo jak czytam składy to to jest za duże ryzyko.
Moje koty jedzą całe dnie karmę mokrą, ale też wyją o tą suchą. Ku ich radości chciałabym móc im coś sypnąć, ale jeżeli PoN też będzie szkodził to będziemy musieli zrezygnować z suchej i wtedy zobaczę czy dało to jakiś efekt. Tylko, że przykro mi będzie patrzeć jak koty mają ochotę wrzucić chrupka na ząb a ja nie będę mogła im go dać :/
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MaryLux, Silverblue i 96 gości