(5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 05, 2019 21:05 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Chikita pisze:Możesz dupeczkę przecierać papierem toaletowym takim dla dzieci nawilżanym.


Nawilżany papier toaletowy dla dzieci jest świetnym wynalazkiem. Nie piecze, jest wygodny w użyciu - na pewno warto spróbować.

milu

 
Posty: 3871
Od: Nie lis 30, 2008 10:47
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw wrz 05, 2019 22:12 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia11 pisze:
jolabuk5 pisze:Moje koty też nie tolerują zadnych chusteczek nawilżonych - wyraźnie im to nie pasuje. A grube są i przy pupie też czasem muszę pomagać :twisted:

I co robisz/jak robisz?

Normalnie, ręką oslonietą przez papier toaletowy staram się usunąć wyschnięte resztki. Większość kotów poddaje się temu bez protestów.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 06, 2019 10:38 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

A czy ten papier nawilżany dla dzieci dokładnie tak się nazywa?
Widać, ze Noteczce jest lepiej, bo już pupy nie pozwala sobie obejrzeć nawet w trakcie gdy idzie z podniesionym ogonem, a ja próbuję ją obejrzeć. Udał mi się niedawno, bo boli mnie lędźwiowy okropnie i dopiero udał mi się podnieść z łózka. No i się próbuje myć, ale to mycie jest już normalne, a nie takie nerwowe i napięciowe.
A Milenka mnie wczoraj rozśmieszyła. Daję jej kapsułkę hepatiale. DeeDunia kochała hepatiale i zlizywała prosto z kapsułki. To jest ten twist , taka rybka. No ale Milenka nie bardzo była zainteresowana, więc pomału wyciskam jej do pyszczka. Pierwsza jakoś poszła, na koniec się oblizała. Druga wcziraj, tłumacze kotu, ze jej siostra bardzo lubiła więc to smaczne jest. Już pracowała językiem, ale myślałam, ze to z nerwów więc pomału jej dałam z boku pyska, a na koniec połozyłam wyciśnietą kapsułke w pudełku, żeby niunię w nagrode pogłaskać. A Milenka powąchała i ... ją zjadła szybko. Cha cha! Może jej posmakowało i będzie zlizywać jak DeeDee.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt wrz 06, 2019 14:46 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Ja przemywam Bagi pupę chusteczkami nawilżanymi dla niemowląt. Zazwyczaj kupuje sensitive.
A papier toaletowy nawilżany dla dzieci po protu tak sie nazywa. widziałam gdzies kiedyć.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt wrz 06, 2019 15:55 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

https://www1.biedronka.pl/pl/product,id ... szt-60-szt

O taki papier chodzi, lub podobny, nie musi być dla dzieci. Różni się od chusteczek dziecięcych, można go spłukać. Warto wypróbować :)

milu

 
Posty: 3871
Od: Nie lis 30, 2008 10:47
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt wrz 06, 2019 15:56 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

milu pisze:https://www1.biedronka.pl/pl/product,id,139298,name,nawilzany-papier-toaletowy-dada-kids-50-szt-60-szt

O taki papier chodzi, lub podobny, nie musi być dla dzieci. Różni się od chusteczek dziecięcych, można go spłukać. Warto wypróbować :)

acha, taki widziałam. Dzięki!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt wrz 06, 2019 15:58 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Notka na sam widok czegokolwiek w mojej ręce od razu jest czujna i zwiewa. Bedzie trudno, ale spróbuję jej domyc pupinę. I znowu wyczesać, dzisiaj pupa wygląda prawie normalnie albo nawet już normalnie, ale znowu jest futra sporo.
No i wymiotowała dwa razy od razu po jedeniu . Na pewno to kłaki, ale nie mam pomysłu jak ją odkłaczyć..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob wrz 07, 2019 6:26 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Miau Notko ja cie miaurozumiem , kto to widział żeby kociej damie coś tam robić pod ogonkiem. .....
Miau Milenko , ja też dostaje takie kapsulki jak Ty. A długo musisz je brac?
A na klaczki duza kupuje w lecznicy paste Trichocat jest dość droga ale dobra, ma nawet w składzie tauryne. ... miaupozdrawiam, Zunia

Anna2016

 
Posty: 10404
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Sob wrz 07, 2019 8:28 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Anna2016 pisze:Miau Notko ja cie miaurozumiem , kto to widział żeby kociej damie coś tam robić pod ogonkiem. .....
Miau Milenko , ja też dostaje takie kapsulki jak Ty. A długo musisz je brac?
A na klaczki duza kupuje w lecznicy paste Trichocat jest dość droga ale dobra, ma nawet w składzie tauryne. ... miaupozdrawiam, Zunia

Ciociu ja nie mogę past na klaki,bo mają slod i po tym mnie swędzi pyszczek. Zresztą my nigdy nie lubilysmy past. Notka.
Mam brać 8 tygodni. Nie wiem ile to jest, czy to dlugo,ale niech będzie jak najdłużej, bo potem uslyszalam,ze Duża ma zrobić kontrolna krew. Nie wiem co to jest,ale brzmi strasznie,wiec niech już będą te kapsułki. Milenka
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob wrz 07, 2019 9:10 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Chyba znowu zostalysmy same. Duża wyszła z ogromną torba, a przed wyjściem dużo do nas mówiła o bardzo nas calowala, fuj, i tulila.. Milenka, Nutka i Notka.
Zwłaszcza mnie. Notka.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob wrz 07, 2019 9:38 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Na pierwszej stronie są rozliczenia leczenia i diagnostyki Milenki i Notki.
Nieustannie zapraszam na bazarki.
Teraz przede mną kolejne wyzwanie, czyli spłata zadłużenia dwóch mieszkań w spółdzielni i dolara długów zaciągniętych przez ostatnie miesiące..
Troszkę tego jest, mam w czym wybierać :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob wrz 07, 2019 23:58 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Nie mogę spać. 1:20, z soboty na niedzielę to trudna dla mnie godzina. Zwłaszcza w Olsztynie.
Pada deszcz.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie wrz 08, 2019 0:13 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Ja to w tym czasie zabawiam koty, albo słucham muzyki klasycznej w internecie, ewentualnie jakichś ciekawych wykładów felietonów... To świetny czas!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 09, 2019 14:56 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Jak postępy?
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Pon wrz 09, 2019 23:06 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

majencja pisze:Jak postępy?

Bylam dzisiaj u lokatorow. Z siostra Powiedziala, ze milo urzadzili sobie mieszkanie, ze jest dobra energia.. Juz kilka rzeczy naprawili i ulepszyli. Dalam im klucz od skrzynki, ktory musialam na nowo zrobic, rozliczylismy sie za wrzesien. Mysle, ze sa ok i tyle, i ze juz moge byc spokojna.
Sporo drobnych acz waznych spraw zalatwilismy. Albo nadalismy im bieg. W piatek brat zadzwonil, ze dziwne awiza przyszly do nas-dzisiaj odebralismy - monit ze spoldzielni za nieplacone czynsze. Nawet nie wiecie, jaki kamien z serca, ze juz mieszkanie wynajete i pierwsze pieniadze zaplacone. Kurcze tak bardzo sie tego balam, ale przyszlo jak juz jest sytuacja finansowa do przodu .
Weekend deszczowy wiec czyscilam kuchenke, aby ja zareklamowac. Juz wiem jak. Plus ten zamek do skrzynki, plus podanie o pilota do bramy wjazdowej na parking.
Popoludniu chwila na dzialce, poplakalam sie, wszedzie widze DeeDulke z ostatniego Jej pobytu. A wieczorem, juz bylo ciemno, pojechalysmy do Rodzicow - Mama w czwartek ma Urodziny..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Cosmos, Google [Bot], Zeeni i 246 gości