Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 31, 2019 23:18 Re: Niechciane, chore,kalekie.4 maluszki-3 już w DS :)Pirat

Witamy się i my :)
Rysio, Tola i odłowiony Czarnulek :201461

makrzy

 
Posty: 965
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Nie wrz 01, 2019 8:35 Re: Niechciane, chore,kalekie.4 maluszki-3 już w DS :)Pirat

indianeczka pisze:Stadko psio- kocie melduję się :D

Witamy Agnieszka serdecznie oraz stadko psio- kocie :201461

aga66 pisze:Melduję sie i ja i dla Piracika na nowej drodze :ok:

Dotarłaś Agniesia, :) witamy w nowym wątku :201461

makrzy pisze:Witamy się i my :)
Rysio, Tola i odłowiony Czarnulek :201461

Witamy pięknie Ciebie Aniu, Rysia, Tolę oraz czarnulka :201461

Dostałam wiadomość z nowego domku Piracika i kotek skorzystał w nocy z dwóch kuwet, spał na łóżku z pańcią, zjadł saszetkę ale nadal żebrze w kuchni jedzenia.
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie wrz 01, 2019 21:27 Re: Niechciane, chore,kalekie.4 maluszki-3 już w DS :)Pirat

Gratulacje, Piraciku :!: :D
Szczęścia w nowym domku :D

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie wrz 01, 2019 21:53 Re: Niechciane, chore,kalekie.4 maluszki-3 już w DS :)Pirat

Tak się cieszę z Piracika. Nowy domek bedzie miał z niego pociechę :D

aga66

 
Posty: 6121
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon wrz 02, 2019 8:32 Re: Niechciane, chore,kalekie.4 maluszki-3 już w DS :)Pirat

mb pisze:Gratulacje, Piraciku :!: :D
Szczęścia w nowym domku :D

Dziękujemy, to naprawdę jest kochany kotek i zasługuje na wszystko, co najlepsze od człowieka. :1luvu:

aga66 pisze:Tak się cieszę z Piracika. Nowy domek bedzie miał z niego pociechę :D

Oby tak było Agnieszka, dziękujemy. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon wrz 02, 2019 10:02 Re: Niechciane, chore,kalekie.4 maluszki-3 już w DS :)Pirat

Też się bardzo cieszę z domu stałego dla Piracika. Łapie za serce ten kocio.
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon wrz 02, 2019 13:58 Re: Niechciane, chore,kalekie.4 maluszki-3 już w DS :)Pirat

fili pisze:Też się bardzo cieszę z domu stałego dla Piracika. Łapie za serce ten kocio.

Dziękuję :) dzwoniłam do Piracika :wink: i serce nowej pańci też już zawojował. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon wrz 02, 2019 16:34 Re: Niechciane, chore,kalekie.4 maluszki-3 już w DS :)Pirat

Niech sie Piracikowi dobrze wiedzie w nowym domku :) A jak już serce nowej pańci zawojował, to wszystko przed nim. :)

Agwena

 
Posty: 805
Od: Sob maja 19, 2018 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 02, 2019 21:58 Re: Niechciane, chore,kalekie.4 maluszki-3 już w DS :)Pirat

Agwena pisze:Niech sie Piracikowi dobrze wiedzie w nowym domku :) A jak już serce nowej pańci zawojował, to wszystko przed nim. :)

Dziękujemy, :1luvu: mam nadzieję, że będzie szczęśliwy na swój sposób. :)
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw wrz 05, 2019 21:15 Re: Niechciane, chore,kalekie.4 maluszki-3 już w DS :)Pirat

Wczoraj na cito musiałam jechać do lekarza bo Agatka wymiotowała i miała wodnistą/śluzowatą kupę, nie chciała jeść i tylko by spała.
W lecznicy lekarz pobrał krew, zrobił usg które nic nie wykazało i została kupa do zbadania.
Dostała zastrzyki i dzisiaj musiałam jechać na kolejne zastrzyki i z kupskiem do badania. Wyniki krwi w normie ale test na lamblie wyszedł niestety dodatni, reszta kupy pojechała do labu na badania czy innych obcych tam nie ma.
Jutro sama mam zrobić zastrzyk ale w sobotę na kontrolę.

Obrazek Obrazek

wcześniej
Obrazek Obrazek

Wczoraj też zabrałam do lecznicy Kicię bo drapie się strasznie na szyi. Dostała steryd i w sobotę na kontrolę.
Coś jest nie tak, bo był spokój z tym wydrapywaniem przez jesień, zimę i wiosnę a jak przyszło lato to trzepie się i trzepie. :(

Obrazek

Oczywiście jak wyprawa to pełne obciążenie i zabrałam też Małą Agatkę (tak wyszło z imieniem) bo szyję ma całą w krostach i drapie się. Dostała tak samo steryd i na kontrolę w sobotę, czy znowu 3 koty do zabrania. :(

Obrazek

I jeszcze zdjęcia innych moich zwierzaków z psem włącznie. :wink:
Lilka i na dole Baśka
Obrazek Obrazek

Tolusia
Obrazek

Sunia Niunia, Jacuś i Miciusia.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Maluszek w powyginanej, śpiącej pozie na stole
Obrazek Obrazek Obrazek

i na łóżku :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt wrz 06, 2019 4:43 Re: Niechciane, chore,kalekie.4 maluszki-3 już w DS :)Pirat

Dotarliśmy. :1luvu:
Trzymamy kciuki :ok:
U mnie też nie wesoło Pusia wydrapala sobie uszy i musi być na karmie antyalergiczne, Hugo na karmie nerkowej bo wyszedł mu w badaniach krwi podwyższony poziom kreatyniny

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 06, 2019 19:39 Re: Niechciane, chore,kalekie.4 maluszki-3 już w DS :)Pirat

Gosiagosia pisze:Dotarliśmy. :1luvu:
Trzymamy kciuki :ok:
U mnie też nie wesoło Pusia wydrapala sobie uszy i musi być na karmie antyalergiczne, Hugo na karmie nerkowej bo wyszedł mu w badaniach krwi podwyższony poziom kreatyniny

Witamy Gosiu w naszym stadku. :1luvu:
No tak to jest ze zwierzakami, :( wszystko dobrze gdy nie chorują, ale tego się niestety nie ustrzeżemy.

A to nasz Laluś który cały czas szuka domku.
Obrazek Obrazek

Agatka z wygolonym brzuszkiem.
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt wrz 06, 2019 23:03 Re: Niechciane, chore,kalekie.4 maluszki-3 już w DS :)Pirat

Lalus piękny i aż się dziwię że jeszcze czeka na swój domek.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 07, 2019 10:30 Re: Niechciane, chore,kalekie.4 maluszki-3 już w DS :)Pirat

Gosiagosia pisze:Lalus piękny i aż się dziwię że jeszcze czeka na swój domek.

No właśnie. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob wrz 07, 2019 10:34 Re: Niechciane, chore,kalekie.4 maluszki-3 już w DS :)Pirat

Anna61 pisze:
Gosiagosia pisze:Lalus piękny i aż się dziwię że jeszcze czeka na swój domek.

No właśnie. :(

Udostępniam Lalusia na Fb :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Silverblue i 151 gości