PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 25, 2019 8:42 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25543
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 25, 2019 10:35 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Jak dzisiaj czują się kotki ?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sie 25, 2019 10:44 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Ewa L. pisze:Jak dzisiaj czują się kotki ?

Chyba dobrze, zostały z synem w Warszawie a ja na łonie natury.
Pusia do dziś ma nosić kołnierz i jak się nie będzie drapac to jutro ściągamy.
Hugo ok. A Migotka wybrzydza jak zwykle.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25543
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 25, 2019 13:01 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Ja pamiętam, że można dowolnie mieszać mokre karmy. Z suchą gorzej. Jeśli zmieniam na nową to trzeba bardzo powoli, mieszać i dosypywać, nawet na opakowaniach tak piszą producenci. Nie można z dnia na dzień zmieniać suchego na nowe.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie sie 25, 2019 17:14 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

kwiryna pisze:Ja pamiętam, że można dowolnie mieszać mokre karmy. Z suchą gorzej. Jeśli zmieniam na nową to trzeba bardzo powoli, mieszać i dosypywać, nawet na opakowaniach tak piszą producenci. Nie można z dnia na dzień zmieniać suchego na nowe.

Ja zmieniam mokre a powiem szczerze że nie jestem tak do końca pewna czy Josere zmieniłam dosypujac powoli. Wydaje mi się że tak. No cóż narazie nie dostaja suchego tylko mokre.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25543
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 25, 2019 22:45 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Gosiagosia pisze:Klaudia dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, wiem że mogę się na tobie wzorować jeżeli chodzi o koty.
Ja nic nie zmieniłam jeżeli chodzi o mokre. Natomiast zmieniłam suche na Josere Catelux żeby się tak nie zaklaczaly i tu pomogło. Może faktycznie Pusi to nie pasuje. U mnie suche jest tylko sypane jak nas nie ma, podstawą jest mokre i mięsko.
Daję im te karmy które wymieniałas. Lubią macsa, feringe i animonde.

No to może masz odpowiedz :) U nas tak samo koty reagują - na mokre nie reagują chyba, że to jakiś syf z makaronem przypadkowo. Ale z suchym to reakcja natychmiastowa. Właśnie świąd, wydrapywanie się. (A to co Marysia ma to jest raczej nietolerancja na suchą w ogóle). Więc nie podawaj tej karmy suchej i na pewno alergia minie, nawet jeżeli w mokrej będzie kurczak czy inny drób.
Tak, doczytałam, że suchej nie mają. Ale jeżeli nie mają w ogóle, a naraz będą miały, kiedy będą dłużej same, to może też im nie posłużyć. Ale też jestem za tym, żeby suche ograniczać do minimum :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie sie 25, 2019 22:47 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Gosiagosia pisze:
kwiryna pisze:Ja pamiętam, że można dowolnie mieszać mokre karmy. Z suchą gorzej. Jeśli zmieniam na nową to trzeba bardzo powoli, mieszać i dosypywać, nawet na opakowaniach tak piszą producenci. Nie można z dnia na dzień zmieniać suchego na nowe.

Ja zmieniam mokre a powiem szczerze że nie jestem tak do końca pewna czy Josere zmieniłam dosypujac powoli. Wydaje mi się że tak. No cóż narazie nie dostaja suchego tylko mokre.

Zgadzam się z tym co kwiryna pisze i też zauważam, że suche bardziej miesza w brzuchu niż mokre.
:)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon sie 26, 2019 9:47 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Miłego dzionka życzymy :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sie 26, 2019 12:45 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Ewa L. pisze:Miłego dzionka życzymy :1luvu:

Jak narazie miły nie jest :placz:
Noga mnie tak boli że ledwo chodzę, w pracy dom wariatów :201427 :201416

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25543
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 28, 2019 7:29 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Z Pusią lepiej, już się tak nie drapie
Jest na karmie antyalergicznej.
Ja mam dziś komisję ZUS dotyczącą sanatorium.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25543
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 28, 2019 10:40 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Gosiagosia pisze:Z Pusią lepiej, już się tak nie drapie
Jest na karmie antyalergicznej.
Ja mam dziś komisję ZUS dotyczącą sanatorium.

To szybka poprawa :ok:
A jaką ma antyalergiczną karme? Pewnie pisalas ale zapomnialam.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro sie 28, 2019 11:02 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Gosiagosia pisze:Z Pusią lepiej, już się tak nie drapie
Jest na karmie antyalergicznej.
Ja mam dziś komisję ZUS dotyczącą sanatorium.

Trzymamy mocne kciuki za komisję i za Pusię :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sie 28, 2019 15:07 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:Z Pusią lepiej, już się tak nie drapie
Jest na karmie antyalergicznej.
Ja mam dziś komisję ZUS dotyczącą sanatorium.

Trzymamy mocne kciuki za komisję i za Pusię :ok: :ok: :ok:

Komisja ok, nawet nie liczyłam na pozytywne rozpatrzenie. Trafił mi się wspaniały lekarz orzecznik. Teraz tylko czekam na termin sanatorium.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25543
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 28, 2019 15:57 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Super!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60187
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sie 28, 2019 17:17 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

klaudiafj pisze:
Gosiagosia pisze:Z Pusią lepiej, już się tak nie drapie
Jest na karmie antyalergicznej.
Ja mam dziś komisję ZUS dotyczącą sanatorium.

To szybka poprawa :ok:
A jaką ma antyalergiczną karme? Pewnie pisalas ale zapomnialam.

Farmina ND jagnięcina z borówka. Mieszam z Josere. Jednak stawiam na karmę mokra saszetkami Stuzzy MONOPROTEIN antyalergiczna.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25543
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości