KONIEC Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów PRZECENA

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon sie 19, 2019 13:20 KONIEC Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów PRZECENA

Zapraszam na bazarek, z którego dochód przeznaczę na powtórne badania i leczenie Nikity.
Nikitka to 13-letnia rezydentka, która ma zwyrodnienie kręgosłupa. Powoduje to przewlekły ból objawiający się sikaniem w różnych miejscach i nadmiernym wylizywaniem się w okolicy kręgosłupa. Nikitka dostaje teraz leki przeciwzapalne , ale powinnam zrobić jej powtórne badania i RTG kręgosłupa. Jutro idziemy na wizytę bo leki, które teraz dostaje nie pomagają.

Nikitka
Obrazek Obrazek


Przedmiotem bazarku są legowiska i inne drobiazgi .
Wszystkie rzeczy są NOWE

Produkty są made in China !!


1. Legowisko różowe włochate, 60 cm x 50 cm x 15 cm (L)
Cena - 20 zł :arrow: sprzedane maczkowa

Obrazek Obrazek Obrazek


2. Legowisko różowe prostokątne 60 x 40 cm (wymiary zewnętrzne)
Cena - 12 zł
mam 2 sztuki:
:arrow: sprzedane maczkowa
:arrow: sprzedane maczkowa

Obrazek Obrazek Obrazek


3. Legowisko brązowe okrągłe, średnica ok. 45-48 cm trochę słabe wykonanie i wykończenia !
Cena - 9 zł przecena 7 zł :arrow: sprzedane ewkkrem

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


4. Legowisko brązowe okrągłe, małe, średnica ok. 35 cm trochę słabe wykonanie i wykończenia !
Cena - 7 zł przecena 5 zł
mam 2 sztuki:
:arrow: sprzedane ewkkrem
:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


5. Legowisko zielone okrągłe, średnica ok. 35 cm trochę słabe wykonanie i wykończenia !
Cena - 7 zł przecena 5 zł
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


7. Domek-namiot dla królika, kota 36 cm x 36 cm x 36 cm
Cena - 9 zł :arrow: sprzedane Atta

Obrazek Obrazek Obrazek


8. Zestaw dwóch podwójnych piłeczek z dzwoneczkiem, średnica piłeczek ok. 6,5 cm
Cena - 3 zł /zestaw
mam 2 zestawy:
:arrow: sprzedane mir.ka
:arrow: sprzedane mir.ka

Obrazek Obrazek Obrazek


9. Miska metalowa, na podkładce gumowej, duża raczej dla psa
średnica wewnętrzna: 22 cm
średnica zewnętrzna: 30 cm
Cena - 8 zł przecena - 5 zł
Obrazek Obrazek Obrazek


9a. Miska interaktywna dla psa
Cena - 10 zł przecena - 7 zł
Obrazek Obrazek
zdublował mi się numer :oops:


10. Smycz, długość 110 cm
Cena - 6 zł przecena - 4 zł
Obrazek


11. Pojemnik w kształcie kości + woreczki na psie odchody 15 szt.
Dozownik etui na woreczki do zbierania nieczystości po piesku w kształcie kostki. Niezbędny podczas spaceru w mieście, gdy zaistnieje potrzeba użycia torebki, wystarczy wyciągnąć woreczek przez specjalny otwór.
Etui na woreczki ma możliwość doczepienia do każdego rodzaju smyczy, pojemnik wykonany z plastiku
taki : https://allegro.pl/oferta/pojemnik-etui ... 8335622706
Cena - 2 zł
mam 6 zestawów:
a. czerwony
b. niebieski :arrow: sprzedane ser_Kociątko
c. wiśniowy
:arrow: sprzedane ser_Kociątko
:arrow:
d. czarny
:arrow:
:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek


Bazarek ma formę KUP TERAZ

Koszty przesyłki wg cennika PP lub paczkomatem ponosi szczęśliwy nabywca :)


Zapraszam serdecznie na zakupy :)


Zapraszam też na moje pozostałe bazarki:
- misz-maszowy bazarek , tam reszta kosmetyków i innych rzeczy - viewtopic.php?f=27&t=187400
- bazarek za "dyszkę" - viewtopic.php?f=20&t=193340

rozliczenie :
maczkowa - 45,01 zł :1luvu:
mir.ka - 6 zł :1luvu:
ewkkrem - 25,01 zł :1luvu:

wydatki:
21.08.19 - wizyta , zastrzyk - 24 zł
26.08.19 - wizyta, zastrzyki - 23 zł
Ostatnio edytowano Pt wrz 06, 2019 19:21 przez ametyst55, łącznie edytowano 22 razy
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon sie 19, 2019 14:01 Re: Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów - na weta

obydwa zestawy nr 8
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sie 19, 2019 14:04 Re: Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów - na weta

mir.ka pisze:obydwa zestawy nr 8


Dziękuję :1luvu:

odłożone :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon sie 19, 2019 14:22 Re: Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów - na weta

poproszę legowiska nr 1 i oba spod 2.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon sie 19, 2019 14:31 Re: Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów - na weta

maczkowa pisze:poproszę legowiska nr 1 i oba spod 2.


Dziękuję :1luvu: :201494
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon sie 19, 2019 17:14 Re: Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów - na weta

11c i b poprosze
ser_Kociątko
 

Post » Pon sie 19, 2019 17:29 Re: Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów - na weta

ser_Kociątko pisze:11c i b poprosze


czyli wiśniowy i niebieski ?

Dziękuję :1luvu:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon sie 19, 2019 17:43 Re: Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów - na weta

Tak dokładnie;) czy tam te woreczki można dokładać czy to jednorazowe ?
ser_Kociątko
 

Post » Pon sie 19, 2019 17:49 Re: Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów - na weta

ser_Kociątko pisze:Tak dokładnie;) czy tam te woreczki można dokładać czy to jednorazowe ?

Raczej tak, bo woreczki są osobno.
to jest chyba taki pojemnik : https://allegro.pl/oferta/pojemnik-etui ... 8335622706
ale żeby być pewnym musiałabym teki zestaw otworzyć z foli.
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto sie 20, 2019 9:11 Re: Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów - na weta

Zapraszam serdecznie na zakupy :D
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto sie 20, 2019 20:31 Re: Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów - na weta

Przypomnimy się wieczorkiem :D

Mieliśmy iść dzisiaj z Nikitką na wizytę ale tak lało, że nie dało się wyjść z domu, a do weta na piechotkę jest ponad kilometr.
Wizyta przełożona na jutro.
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro sie 21, 2019 9:16 Re: Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów - na weta

u mnie posłanie zupełnie się nie sprawdza. zrobiłam drapak, zrobiłam posłanie, nawet nawkładałam kocimietki do środki i nic. Pośpi 3 dni i dalej na swoich innych miejscach. Miejsce też jest ważne i minusem posłania jest to że nie każde da się wstawić tam gdzie kot sobie upatrzy. A jak już postawie mu w tym miejscu gdzie śpi (np lato w przewiewie, a na zimę pod kaloryferem czy na kanapie) to i tak idzie gdzieś indziej. to nie to :D czy tylko ja mam takie koty, czy to normalne? :D nie żeby to był dla mnie problem. Mój mąż trochę się denerwuje bo musi sprzątać sierść - ma uczulenie.

JaskaJot

 
Posty: 3
Od: Śro sie 21, 2019 9:01
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro sie 21, 2019 10:43 Re: Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów - na weta

Zapraszamy na zakupy :D coś tam jeszcze zostało :wink:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro sie 21, 2019 17:05 Re: Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów - na weta

Byłam z Nikitką u weta, koteczka dostała jakiś zastrzyk ( nie umiem go odczytać, coś co zaczyna się na Dipro...), zobaczymy jak się po nim poczuje. W zależności od samopoczucia następna wizyta w sobotę lub dopiero we wtorek. Potem zrobimy USG i zobaczymy jaki jest stan kręgosłupa.

O, właśnie drapie do drzwi żeby ją wpuścić do kuchni :wink:

A ja zapraszam na zakupy :D
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro sie 21, 2019 17:10 Re: Posłanka dla kota, psa i kilka drobiazgów - na weta

JaskaJot pisze:u mnie posłanie zupełnie się nie sprawdza. zrobiłam drapak, zrobiłam posłanie, nawet nawkładałam kocimietki do środki i nic. Pośpi 3 dni i dalej na swoich innych miejscach. Miejsce też jest ważne i minusem posłania jest to że nie każde da się wstawić tam gdzie kot sobie upatrzy. A jak już postawie mu w tym miejscu gdzie śpi (np lato w przewiewie, a na zimę pod kaloryferem czy na kanapie) to i tak idzie gdzieś indziej. to nie to :D czy tylko ja mam takie koty, czy to normalne? :D nie żeby to był dla mnie problem. Mój mąż trochę się denerwuje bo musi sprzątać sierść - ma uczulenie.


To zależy od kota, mam takie które mają pod ogonkiem posłania, ale np. Natalka i Filemon lubią na nich polegiwać.
Ja zazwyczaj kładę posłania na półki drapaka , wtedy prawie wszystkie koty z nich korzystają :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości