Purizon Adult

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 20, 2019 0:32 Re: Purizon Adult

Purizon ma ok. 15%, a ja pisałam o porta21 bezzbożowej, która ma 12%! Ale zaraz poszukam tego Thrive - gdzie go kupujesz? Dzięki za wiadomość! :201494 :201494 :201494
Edit. Już zamówiłam w kocimiętce, rzeczywiście wskaźnik 6. Wzięłam też Power of nature, wskaźnik 9,5, zobaczę, co Usi będzie smakowało. Ale STRASZNIE drogie te karmy :( No ale może zaoszczędzę na insulinie, jak cukier będzie niższy :wink:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 20, 2019 15:37 Re: Purizon Adult

jolabuk5 pisze:Purizon ma ok. 15%, a ja pisałam o porta21 bezzbożowej, która ma 12%! Ale zaraz poszukam tego Thrive - gdzie go kupujesz? Dzięki za wiadomość! :201494 :201494 :201494
Edit. Już zamówiłam w kocimiętce, rzeczywiście wskaźnik 6. Wzięłam też Power of nature, wskaźnik 9,5, zobaczę, co Usi będzie smakowało. Ale STRASZNIE drogie te karmy :( No ale może zaoszczędzę na insulinie, jak cukier będzie niższy :wink:

To ciekawe, ze 15%, bo kiedy ja sprawdzałam, właśnie gdy poszukwiałam karmy dla potencjalnego cukrzyka, to wyliczyłam 30% jak nie więcej. Ale to było 2 lata temu. Może się coś zmieniło. Karma dla cukrzyków jest dobra dla wszystkich kotów, to taka karmą którą koty powinny jeść, więc można podawać wszystkim w domku. A ja też teraz będę poszukiwać karmy o niskiej zawartości węgli. U nas było po czasie uczulenie na Thrive. Ale u nas jest czeski film z alergiami, więc już nie wiem nic z tego i nie pamiętam co nie tak było na thrive. Tym się nie zrażaj, bo na pewno nie masz w stadzie takiej MArysi 8) Uważam, że to jedna z najlepszych karm na rynku! :)

Życzę zaoszczędzenia na insulinie. Jest duża szansa, że nie będzie potrzebna :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto sie 20, 2019 16:36 Re: Purizon Adult

Ale ja mam Calineczkę :twisted: Też jest na wszystko uczulona (i ciągle się wydrapuje na szyjce, okropnie), na purizona, na portę 21, więc na Thrive będzie na bank uczulona :( Ale staram się dawać innym kotom, powinna im służyć. W każdym razie jestem ci bardzo wdzięczna za podpowiedzenie tej karmy. Myślę, że nie tylko cukry mogą być lepsze, ale do tego takiej karmy koty będą mniej potrzebowały zjeść. I może schudną trochę :D
Oczywiście koty u mnie jedzą i mokrą karmę i mięso, ale jak stoi trochę suchego, to mam pewność, że sobie przegryzą, jak akurat otworzę nie te saszetki i mokre jest bleee :twisted:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 20, 2019 16:48 Re: Purizon Adult

Ja ze wzgledu tez na uczulenia wybralam Thrive. Ma krotki sklad wiec mozliwe, że będzie ok dla Twojej Calineczki :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto sie 20, 2019 19:40 Re: Purizon Adult

O, to by było super!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 17, 2019 11:49 Re: Purizon Adult

klaudiafj pisze:
jolabuk5 pisze:Ja muszę, bo ona ma najmniejszy (wśród karm suchych)mwskaźnik zawartości węglowodanów w suchej masie. A ja mam kotkę z cukrzycą, która w ogóle nie powinna jeść suchego, ale uwielbia, więc trochę dostaje.

Nie ma najmniejszego a jeden z najwyższych! Absolutnie nie nadaje się do kota z cukrzycą. Polecam Thrive - 5% weglowodanow. U nas cukier pięknie się na niej zbił.

Ogólnie nie polecam Purizonu przez to co napisalam wyżej. Również bardzo duzo kotów (w tym moje) nabawily się kamieni w pęcherzu na tej karmie.

Karma smakuje - owszem - ale az za bardzo. I koty na niej bardzo tyją przez ilość węglowodanów. Również uważam, że uzależnia.

Czy masz na myśli suchą karmę Thrive?
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34251
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Śro wrz 18, 2019 23:49 Re: Purizon Adult

Gretta pisze:
klaudiafj pisze:
jolabuk5 pisze:Ja muszę, bo ona ma najmniejszy (wśród karm suchych)mwskaźnik zawartości węglowodanów w suchej masie. A ja mam kotkę z cukrzycą, która w ogóle nie powinna jeść suchego, ale uwielbia, więc trochę dostaje.

Nie ma najmniejszego a jeden z najwyższych! Absolutnie nie nadaje się do kota z cukrzycą. Polecam Thrive - 5% weglowodanow. U nas cukier pięknie się na niej zbił.

Ogólnie nie polecam Purizonu przez to co napisalam wyżej. Również bardzo duzo kotów (w tym moje) nabawily się kamieni w pęcherzu na tej karmie.

Karma smakuje - owszem - ale az za bardzo. I koty na niej bardzo tyją przez ilość węglowodanów. Również uważam, że uzależnia.

Czy masz na myśli suchą karmę Thrive?

Tak, ale źle napisałam, bo ma poniżej 10% węglowodanów.
Jeszcze jest Power of nature (wersja bez ryżu) też poniżej 10% weglowodanow.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw wrz 19, 2019 7:41 Re: Purizon Adult

Dzięki za potwierdzenie. :)
Ale upiornie drogie są te karmy, a i tak podobno dla cukrzyka żadna sucha się nie nadaje.
Więc przechodzimy na żywienie tylko mokrą.
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34251
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 270 gości