(5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 12, 2019 21:59 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Wiesz, myślę, że każdy popełnia błędy. Pewnie jakby tak się zastanowić, to większość ludzi dokonuje złych wyborów. :(
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59704
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 13, 2019 9:37 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

No właśnie, wszyscy jesteśmy słabi i omylni. Chyba chodzi o to, żeby starać się to zmieniać...
Za cały ten dzień i tydzień dla Was, serdecznie :201454

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto sie 13, 2019 9:55 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

To zbyt osobiste, nawet dla mnie, a jestem ekstrawertywna mocno, żeby o tym pisać. Może tyle, ze to nie chodzi o błedy jakies tam. Oczywiście nie bagatelizuję ich znaczenia, tylko staram się trochę wytłumaczyć. Tylko o generalne podejscie do ludzi i do siebie - wczoraj opiusałam pewną sytuację z pytaniem o opinię osoby z zewnątrz. Zdarza mi się mieć poczucie, ze jestem jakaś dziwna i myslę inaczej niż przeciętni ludzie. I wczoraj właśnie poprosiłam o opinię osoby z zewnątrz. I ją usłyszałam. I zrozumiałam włąśnie, ze faktycznie myslę i działam w sposób patol;ogiczny. Błędny. Całe życie. I w efekcie jest jak jest. A ja myślałam, że to wyraz pewnych wartości, które są dla mnie cenne. Jednak nie. Bo te wartości realizują się w inny sposób.
Nic to. Mogę to zmienić, ale kilka spraw już nie wróci, sa nieodwracalne. A bardzo mi potrzebne jest, żeby potoczyły się inaczej niż się stało. Przynajmniej wiem tyle, ze sama na to zapracowałam.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto sie 13, 2019 11:08 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia, mam nadzieję, że myślisz o tym w sposób konstruktywny np. W kontekście zmiany na lepsze w przyszłości a nie jako samobiczowanie.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto sie 13, 2019 11:15 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

kwiryna pisze:Marzenia, mam nadzieję, że myślisz o tym w sposób konstruktywny np. W kontekście zmiany na lepsze w przyszłości a nie jako samobiczowanie.

ani tak, ani tak. Na razie tkwię razem z tą informacją. I nie jest mi dyplomatycznie rzecz ujmując komfortowo.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sie 15, 2019 13:30 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Stan destabilizacji bardzo silny trwał , ale wczoraj byłam z wizytą u Bobiego i dobre jedzenie oraz rozmowy o wszystkim i o niczym, jak mawiała moja Mama, mocno mnie odprężyły i jest mi dużo lepiej dzisiaj. Choć aktywność nadal zerowa - leżę, nic nie robię, nawet z ważnych rzeczy (jak wystawienie faktur). Notka mnie nieodstępuje na krok, Milenka ciągle woła aby ją głaskać i chce mnie na wyłącznośc - jak tylko czarne się pojawią obok ona smutna ucieka ode mnie. Dzisiaj znowu wymiotowała taką gesta śłiną. I je tylko felixa i gourmety mus, mięsa nie tyka, chrupki chrupie. Moze to zęby?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sie 15, 2019 13:35 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Mnie ostatnio dręczą duchy przeszłości. Fizycznie także bo wkradają się w sny. Wiele spraw zrobiłabym inaczej. A może i nie. Bo decyzje były podjęte w danych okolicznościach. Jestem zmęczona jednak tym ,że gdzieś w głowie "coś" mi łupie. Współczuję zmęczenia. Rozmyślań. Analiz. Przeszłości nie zmienimy więc nie powinno nas to zadręczać. A jednak.
Dobrze, że odpoczęłaś w fajnym towarzystwie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt sie 16, 2019 20:59 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Cisza...

Bardzo, bardzo mi smutno.. Okropnie.

https://www.youtube.com/watch?v=NGorjBV ... Y&index=27


Dzisiaj pożegnaliśmy Marka (*)..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sie 16, 2019 21:10 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Mi też dziś bardzo smutno :(
Trzymaj się.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt sie 16, 2019 21:12 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

kwiryna pisze:Mi też dziś bardzo smutno :(
Trzymaj się.

A czemu? Co się stalo? :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sie 16, 2019 22:40 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Już wiesz. Przykro mi z powodu Marka[*]
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob sie 17, 2019 13:00 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia11 pisze:Cisza...

Bardzo, bardzo mi smutno.. Okropnie.

https://www.youtube.com/watch?v=NGorjBV ... Y&index=27


Dzisiaj pożegnaliśmy Marka (*)..

Przeoczyłam :?: nie wiem kim był Marek?

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 17, 2019 16:20 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Gosiagosia pisze:
Marzenia11 pisze:Cisza...

Bardzo, bardzo mi smutno.. Okropnie.

https://www.youtube.com/watch?v=NGorjBV ... Y&index=27


Dzisiaj pożegnaliśmy Marka (*)..

Przeoczyłam :?: nie wiem kim był Marek?

Nie, nie przeoczyłaś. Już było za dużo pisać o walce ze smiercią.
Marek to mój brat cioteczny. Jak Mama była w śpiączce i w koncu zaczęliśmy informować rodzinę o tym dowiedzielismy się, ze Marek ma raka w żołądku z przerzutami do wątroby i odległych węzłów chłonnych. I ze nikt nie chce z tym nic zrobić. Szukał rozpaczliwie pomocy, znalazł jakąs kurację w Niemczech, metadonem itd. Odszedł w poniedziałek w nocy, miał 58 lat.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sie 17, 2019 16:22 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Przeogromne podziękowania dla Chikita za zylkene dla Notki oraz prezent zdrowy bardzo, z Omega 3. :1luvu: :201494 :1luvu: :201494 :1luvu: :201494
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sie 17, 2019 18:12 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia11 pisze:
Gosiagosia pisze:
Marzenia11 pisze:Cisza...

Bardzo, bardzo mi smutno.. Okropnie.

https://www.youtube.com/watch?v=NGorjBV ... Y&index=27


Dzisiaj pożegnaliśmy Marka (*)..

Przeoczyłam :?: nie wiem kim był Marek?

Nie, nie przeoczyłaś. Już było za dużo pisać o walce ze smiercią.
Marek to mój brat cioteczny. Jak Mama była w śpiączce i w koncu zaczęliśmy informować rodzinę o tym dowiedzielismy się, ze Marek ma raka w żołądku z przerzutami do wątroby i odległych węzłów chłonnych. I ze nikt nie chce z tym nic zrobić. Szukał rozpaczliwie pomocy, znalazł jakąs kurację w Niemczech, metadonem itd. Odszedł w poniedziałek w nocy, miał 58 lat.

Tak mi przykro, bardzo współczuję.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 204 gości