Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 48

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 13, 2019 12:21 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:Ewa jak czytam o tych twoich pracownikach i patrzę na tą moją, ona też 40 + i myślę że może ich jakąś zaraza dotknęła - opóźnienie w rozwoju :mrgreen: :strach:
Cieszę się że Zuzia lepiej się czuje i je. :1luvu: :ok:

Mnie przerażają ci ludzie. :strach: :strach: :strach:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 13, 2019 12:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

A może właściciel waszego sklepu przyjmuje osoby z grupą inwalidzka i dlatego wydaje się jakby im 5 klepki brakowało.
Co do fejsowania, to myślałam, że chodzi o wystawienie produktów na fb w celach reklamowych. :ryk:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 13, 2019 12:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dyktatura pisze:A może właściciel waszego sklepu przyjmuje osoby z grupą inwalidzka i dlatego wydaje się jakby im 5 klepki brakowało.
Co do fejsowania, to myślałam, że chodzi o wystawienie produktów na fb w celach reklamowych. :ryk:


Fejs-sztuka artykułu w rządku na samym początku półki.
Fejsowanie-przesuwanie towarów do przodu,likwidowanie pustych miejsc.Sprawianie wrażenia pełnej półki.
Firma zatrudnia ludzi z grupą np. głuchoniemych lub cukrzyków ale nie upośledzonych umysłowo.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 13, 2019 12:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dzisiaj aż boję się iść do pracy bo nie wiem co mnie czeka. Dziś na pewno będą kolejne cyrki bo ze względu na to , że w czwartek wypada święto gazetka jest przesunięta na wtorek. W grafiku wszyscy maja do 22,30 więc nie ma komu zostać na gazetkę. Podejrzewam , że nikt tego nie przemyślał i wyjdą jaja jak berety. Dziś na popołudnie jest kierowniczka z innego sklepu więc nie wiem jak sobie z tym poradzi. :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 13, 2019 12:48 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

U nas pracuje taki Antonio. Pracuje już 1,5 roku. Co dzień trzeba mu mówić, co ma zrobić, jakie narzędzia będą mu potrzebne itd. W końcu kierownik administracji się wkurzyła, zaprosiła go do siebie, wyjęła z jego teczki zakres jego obowiązków i kazała mu na głos odczytać. Następnego dnia rano Antonio zapytał, co ma dziś robić..... Nie wiem, skąd tacy ludzie się biorą, ale są.

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Wto sie 13, 2019 13:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Dzisiaj aż boję się iść do pracy bo nie wiem co mnie czeka. Dziś na pewno będą kolejne cyrki bo ze względu na to , że w czwartek wypada święto gazetka jest przesunięta na wtorek. W grafiku wszyscy maja do 22,30 więc nie ma komu zostać na gazetkę. Podejrzewam , że nikt tego nie przemyślał i wyjdą jaja jak berety. Dziś na popołudnie jest kierowniczka z innego sklepu więc nie wiem jak sobie z tym poradzi. :ryk: :ryk: :ryk:


a to jej zmartwienie nie Twoje
powodzenia , bez stresu :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sie 13, 2019 13:35 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Sihaja pisze:U nas pracuje taki Antonio. Pracuje już 1,5 roku. Co dzień trzeba mu mówić, co ma zrobić, jakie narzędzia będą mu potrzebne itd. W końcu kierownik administracji się wkurzyła, zaprosiła go do siebie, wyjęła z jego teczki zakres jego obowiązków i kazała mu na głos odczytać. Następnego dnia rano Antonio zapytał, co ma dziś robić..... Nie wiem, skąd tacy ludzie się biorą, ale są.

Są tacy ludzie: albo z marną pamięcią, albo z problemami psychicznymi lub niepełnosprawnością intelektualną, ale BEZ ORZECZEŃ. Znam przelotnie takiego Bartka, pracuje, ma bardzo dobrą wolę, ale niepełnosprawność mocno złożona: kiepski słuch, marny wzrok, a do tego umysł na poziomie max. 12-latka. Tłumaczyli mu mądrzy ludzie, że dobrze by było, gdyby miał grupę inwalidzką, bo renta i te sprawy. Nie, on nie pójdzie na komisję, bo by nie dostał pracy. Zaparł się i już. I rób, co chcesz.

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 13, 2019 15:35 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Obrazek

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 13, 2019 19:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Nie wiedziałam, co to jest fejsowanie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sie 13, 2019 20:12 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewciu, dzisiaj udało mi się odebrać pudełeczko "sałatkowe" za punkty :D Tym razem było trochę łatwiej dozbierać bo trochę dostaam od Musi, u nich teraz też jest stokrotka.
Mam nadzieję że dzisiaj miałaś w miarę spokojny dzień.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Wto sie 13, 2019 22:25 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Sihaja pisze:U nas pracuje taki Antonio. Pracuje już 1,5 roku. Co dzień trzeba mu mówić, co ma zrobić, jakie narzędzia będą mu potrzebne itd. W końcu kierownik administracji się wkurzyła, zaprosiła go do siebie, wyjęła z jego teczki zakres jego obowiązków i kazała mu na głos odczytać. Następnego dnia rano Antonio zapytał, co ma dziś robić..... Nie wiem, skąd tacy ludzie się biorą, ale są.

Witaj Dorotko. Jak Gaja i Joachimek się mają ?
Nie wiem skąd się biorą takie egzemplarze ale praca z takimi ludźmi to droga przez mękę.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 13, 2019 22:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Dzisiaj aż boję się iść do pracy bo nie wiem co mnie czeka. Dziś na pewno będą kolejne cyrki bo ze względu na to , że w czwartek wypada święto gazetka jest przesunięta na wtorek. W grafiku wszyscy maja do 22,30 więc nie ma komu zostać na gazetkę. Podejrzewam , że nikt tego nie przemyślał i wyjdą jaja jak berety. Dziś na popołudnie jest kierowniczka z innego sklepu więc nie wiem jak sobie z tym poradzi. :ryk: :ryk: :ryk:


a to jej zmartwienie nie Twoje
powodzenia , bez stresu :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Tak tylko czasami może być tak , że mieszkając blisko będę " poproszona " do zostania dłużej i wtedy to będzie już mój problem. Niestety pracodawca ma prawo przedłużyć ci czas pracy do 12 godz i nie będzie go interesowało czy ty możesz czy nie , czy musisz odebrać dziecko z przedszkola czy masz wizytę lekarską. Takie jego prawo.
\Na szczęście udało się załatwić wszystko i do 2 w nocy została ta śmieszna koleżanka od borówek i kierowniczka z innego sklepu. Jeżeli dadzą radę do 2 to będzie święto. Na szczęście maja ok 1800 fiszek do wymiany.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 13, 2019 22:35 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:
Sihaja pisze:U nas pracuje taki Antonio. Pracuje już 1,5 roku. Co dzień trzeba mu mówić, co ma zrobić, jakie narzędzia będą mu potrzebne itd. W końcu kierownik administracji się wkurzyła, zaprosiła go do siebie, wyjęła z jego teczki zakres jego obowiązków i kazała mu na głos odczytać. Następnego dnia rano Antonio zapytał, co ma dziś robić..... Nie wiem, skąd tacy ludzie się biorą, ale są.

Są tacy ludzie: albo z marną pamięcią, albo z problemami psychicznymi lub niepełnosprawnością intelektualną, ale BEZ ORZECZEŃ. Znam przelotnie takiego Bartka, pracuje, ma bardzo dobrą wolę, ale niepełnosprawność mocno złożona: kiepski słuch, marny wzrok, a do tego umysł na poziomie max. 12-latka. Tłumaczyli mu mądrzy ludzie, że dobrze by było, gdyby miał grupę inwalidzką, bo renta i te sprawy. Nie, on nie pójdzie na komisję, bo by nie dostał pracy. Zaparł się i już. I rób, co chcesz.

Ciężko jest takim ludziom przetłumaczyć.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 13, 2019 22:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dyktatura pisze:Obrazek

Trafione w sedno. To właśnie moja koleżanka zamieściła na fb.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 113 gości