(5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 06, 2019 19:28 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Przypominam i serdecznie zapraszam na bazarek dla Notki.
viewtopic.php?f=20&t=192910
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 07, 2019 11:43 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Jak się dziś czujecie?

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Śro sie 07, 2019 12:15 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Anna2016 pisze:Jak się dziś czujecie?

Mnie boli głowa i mam karuzele. Nie wiem od czego. Może ta dziwna pogoda daje taki efekt, no jest pani i duszno. A może ludzkie moje sprawy, ważne, pilne i trudne.
Siedziałam dzisiaj rano nad ogłoszeniami mieszkania. Wywalalo mi strony, nie publikował, a jak już przetrwała problemy z gratka to się okazało, że aktywacja ogłoszenia jest płatna min 50zł i zrezygnowałam. Pozostał olx, gumtree i zrobiłam wydarzenie na fb, udało się chyba za czwartym razem...
Dziewczynki cierpliwe,ale miaucza domagając się głaskania a jak tylko wstanę od kompa od razu biegną do mnie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 07, 2019 12:26 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

sqbi90 pisze:
ASK@ pisze:Chodzi nam o twój wpis w stosunku do Marzeny. Doskonale o tym wiesz.


Nie wiem. Nie czytam wam w myślach. :)
Edit: I nie ja postulowałem o zamknięcie wątku, nie został sam z siebie zamknięty przez adminów, tylko na prośbę. Skoro robię z siebie idiotę i zamyka się przeze mnie wątki, to nie tylko ja jestem przeczulony. Po prostu.

Marzena, Ty mnie już nie lubisz, ale trzymaj się dziołcha.

Sytuacja jest juz wyjaśniona. I jest ok. :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 07, 2019 12:35 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

O, to fajnie! Tyle zrobiłaś dla Bobisia :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59699
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sie 07, 2019 14:28 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

jolabuk5 pisze:O, to fajnggie! Tyle zrobiłaś dla Bobisia :ok:

Nie tylko dla Bobisia :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 07, 2019 17:50 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

No właśnie!

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw sie 08, 2019 6:46 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Dobrego dnia Marzeniu. Jak dziś Twoje samopoczucie? u mnie od późnego wieczora lało całą noc prawie, zrobiło się rześko i od razu się człek lepiej czuje. Tulaki dla Ciebie :201428 i głaski dla dziewczynek. :201461

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw sie 08, 2019 13:51 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

A ja od dwóch dni , może trzech jestem mega senna i jakaś słaba..
Dzisiaj bym została w łóżku, ale przyczłapałam do pracy..
Nawet sprzątanie zasikanej łazienki i podłogi w pokoju nie postawiło mnie na nogi, tylko jeszcze bardziej zmęczyło..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sie 08, 2019 17:28 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Zimny nos i dreszcze i drapanie w gardle... chcę do łóżka...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sie 08, 2019 17:39 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzeniu jesteś przemęczona, Twój organizm się buntuje i domaga odpoczynku. Ostatnio żyłaś na bardzo wysokich obrotach, praca, mieszkanie, koty, do tego wiecznie w stresie. Musisz w końcu zwolnić, może kilka dni zwolnienia pozwoliłoby Ci się zregenerować?

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw sie 08, 2019 17:57 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

SabaS pisze:Marzeniu jesteś przemęczona, Twój organizm się buntuje i domaga odpoczynku. Ostatnio żyłaś na bardzo wysokich obrotach, praca, mieszkanie, koty, do tego wiecznie w stresie. Musisz w końcu zwolnić, może kilka dni zwolnienia pozwoliłoby Ci się zregenerować?

Już sama nie wiem co robić... Ledwo siedzę w pracy, a jeszcze muszę być skoncentrowana, a niewyraźnie widzę na oczy.. chyba gorączka czy coś. kostka mnie od wczoraj znowu bardzo boli, podobno jak coś się dzieje w organizmie to też moze dawać takie samopoczucie. Tak mi przed chwilą klientka powiedziała. I pogoda też moze dawać takie historie... uczucie osłabienia, senność , potliwość.. Ja podpadam, naprawdę.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sie 08, 2019 18:14 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Oby jak najszybciej do domu! :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59699
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 08, 2019 19:18 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

jolabuk5 pisze:Oby jak najszybciej do domu! :ok:

Szybicej nic nie będzie. Pracuje do 21:30...
A najgorsze jest, ze mam poprawić jakieś dokumenty i ledwo widząc na oczy to robię/ zrobiłam..Ciekawe jakie błedy jutro wynajdą... zaczynam mieć to trochę gdzieś i nie byłby to wielki problem gdyby wraz z tym nie pojawiło mi się uczucie, ze się nie nadaję do pracy.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sie 08, 2019 20:03 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Organizm pracował na najwyższych obrotach, powinnaś teraz pozwolić sobie odpocząć. Przeziębienie Ci o tym przypomina.
Ale fakt, że mnie wczoraj wieczorem okropnie głowa bolała, może coś ogólnie się dzieje z pogodą czy coś.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości