Szczypiorki Femka [']

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 30, 2019 8:34 Re: Szczypiorki + trzy tymczasy. Wyrywamy łapki.

Femka pisze:Maryla, Ty mi tu nie kciukuj, tylko deklaruj, ile maluchów ode mnie zabierasz na wychowanie :mrgreen:


zapytam Boba :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Wto lip 30, 2019 9:58 Re: Szczypiorki + trzy tymczasy. Wyrywamy łapki.

Nie mam miejsca na dodatkowe kotki.

Ale ci :ok: :!: :ok: :!: :aniolek: koci.
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101800
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto lip 30, 2019 11:10 Re: Szczypiorki + trzy tymczasy. Wyrywamy łapki.

Femka pisze:Wieści z frontu są takie, że ciekawość u srajdek zwyciężyła. Owszem jeszcze są wilkołakami (szczególnie jedna dziewczynka), ale już je bez trudu biorę gołą ręką (w sobotę i niedzielę było to możliwe wyłącznie w grubej rękawicy). Z jedzeniem też nie czekają, aż zniknę im z oczu. Rzucają się na michę, jak tylko ją ustawię. Szczają, robią kupy, bałaganią w klatce. I straszą Nerutka, który koniecznie chce się z nimi zaprzyjaźnić przez kratki.
Poza tym są przeurocze :1luvu: Chłopczyk raczej w typie ciamajdy.
Foty będą.



Nerutekprzyjacielgołębi, to urodzony pacyfista, ze wszystkimi chce się zaprzyjaźniać. :1luvu:

Nie lubię kociaków, szczeniaków, wolę dorosłe zwierzaki, ale będę kibicować.

Mam wstawić aniołki? :mrgreen:
Po 8 latach pobłażliwego ignorowania ZŁA z życzeniami:

Obrazek

Feebee

Avatar użytkownika
 
Posty: 24271
Od: Pon paź 05, 2015 13:22

Post » Wto lip 30, 2019 11:13 Re: Szczypiorki + trzy tymczasy. Wyrywamy łapki.

Foty, foty! Z Nerutkiem? :)

A Kropa co?


Ale sie bedzie dzialo jak dzieciaki zaczna poznawac starszyzne :D Zaczna? Czy niekoniecznie?
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84846
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lip 31, 2019 7:53 Re: Szczypiorki + trzy tymczasy. Wyrywamy łapki.

No przepraszam, ja wciąż czekam na te obiecane fotki.

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Śro lip 31, 2019 8:54 Re: Szczypiorki + trzy tymczasy. Wyrywamy łapki.

Sihaja pisze:No przepraszam, ja wciąż czekam na te obiecane fotki.


a Femka pewnie na wpłaty :ryk: :wink:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Śro lip 31, 2019 10:34 Re: Szczypiorki + trzy tymczasy. Wyrywamy łapki.

A ja chcialam tylko zapytac ile dzis łapek na stanie?


Bo w fotki u Femki nie wierze :twisted:
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101800
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt sie 02, 2019 0:18 Re: Szczypiorki + trzy tymczasy. Wyrywamy łapki.

Maryla pisze:
Sihaja pisze:No przepraszam, ja wciąż czekam na te obiecane fotki.


a Femka pewnie na wpłaty :ryk: :wink:


:lol:

Łapek na razie jest 12, ale to się w każdej chwili może zmienić. Zresztą tak się zanosi. Sraluchy poczuły się trochę pewniej i rozsadzają kennel. Dokazują jak u siebie. :lol: :lol: :lol:
A niedogodność tymczasowania objawiła się w zupełnie nieoczekiwanym momencie. Mianowicie nie mogę znieść zapachu drewnianego żwirku, a ja już któreś zrobi siku, to dramat dla nosa.
Z fotkami jest tak, że muszę je zrobić, jeśli chcę się szarańczy pozbyć. Ale w tym tygodniu to jest mało prawdopodobne. Przez ostatni czas sypiałam po 3=4 godziny na dobę i w ostatni wtorek organizm odmówił współpracy. Wracając z pracy dwa razy musiałam się zatrzymać na drzemkę, bo nie dawało rady jechać. Po powrocie ostatkiem sił nakarmiłam zarazę i spać. Z przerwą na siku dla psów spałam do 6 rano. Od jakiejś 21 poprzedniego dnia. Dzisiaj wróciłam ok 20.00, ale do ok. 21.00 musiałam pogadać z jednym gościem. Potem karmienie, sprzątanie w kennelu i jakieś półtorej godziny temu usiadłam. Jutro znowu o 19 spotykam się z koleżanką, bo robimy pod moim garażem kiermasz rzeczy niepotrzebnych i używanych. Nasze wsiowe stowarzyszenie wyciągnęła z Wojtyszek psiaka ze złamaną łapą (z przemieszczeniem) i operacja kosztowała z całą opieką pooperacyjną prawie 2,5 tysiąca. Koleżanka ze stowarzyszenia tego za chińskiego boga nie udźwignie, więc się wyprzedajemy w sobotę. W sobotę też zaczynamy kolportaż pierwszego numeru naszej gminnej, opozycyjnej gazety. Jestę redaktorę. :mrgreen:
I tak o.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pt sie 02, 2019 8:11 Re: Szczypiorki + trzy tymczasy. Wyrywamy łapki.

Gratuluje bibuly.
Ciesze sie , ze lapki w komplecie :))))
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101800
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt sie 02, 2019 8:28 Re: Szczypiorki + trzy tymczasy. Wyrywamy łapki.

Trzeba z hołotą walczyć, to się bibułę wydrukowało.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pt sie 02, 2019 8:36 Re: Szczypiorki + trzy tymczasy. Wyrywamy łapki.

Femka pisze:Przez ostatni czas sypiałam po 3=4 godziny na dobę i w ostatni wtorek organizm odmówił współpracy. Wracając z pracy dwa razy musiałam się zatrzymać na drzemkę, bo nie dawało rady jechać. Po powrocie ostatkiem sił nakarmiłam zarazę i spać. Z przerwą na siku dla psów spałam do 6 rano. Od jakiejś 21 poprzedniego dnia. Dzisiaj wróciłam ok 20.00, ale do ok. 21.00 musiałam pogadać z jednym gościem. Potem karmienie, sprzątanie w kennelu i jakieś półtorej godziny temu usiadłam. Jutro znowu o 19 spotykam się z koleżanką, bo robimy pod moim garażem kiermasz rzeczy niepotrzebnych i używanych. Nasze wsiowe stowarzyszenie wyciągnęła z Wojtyszek psiaka ze złamaną łapą (z przemieszczeniem) i operacja kosztowała z całą opieką pooperacyjną prawie 2,5 tysiąca. Koleżanka ze stowarzyszenia tego za chińskiego boga nie udźwignie, więc się wyprzedajemy w sobotę. W sobotę też zaczynamy kolportaż pierwszego numeru naszej gminnej, opozycyjnej gazety. Jestę redaktorę. :mrgreen:
I tak o.

Jak to czytam, to myślę, że dałabyś radę rządzić światem :roll: :lol: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt sie 02, 2019 8:41 Re: Szczypiorki + trzy tymczasy. Wyrywamy łapki.

Zycze wypoczynku przy slodkich tymczasach. :lol:

Wspolczuje braku snu......wiem jak mnie takie spanie po 3 h rozklada.
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101800
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt sie 02, 2019 9:29 Re: Szczypiorki + trzy tymczasy. Wyrywamy łapki.

JoasiaS pisze:
Femka pisze:Przez ostatni czas sypiałam po 3=4 godziny na dobę i w ostatni wtorek organizm odmówił współpracy. Wracając z pracy dwa razy musiałam się zatrzymać na drzemkę, bo nie dawało rady jechać. Po powrocie ostatkiem sił nakarmiłam zarazę i spać. Z przerwą na siku dla psów spałam do 6 rano. Od jakiejś 21 poprzedniego dnia. Dzisiaj wróciłam ok 20.00, ale do ok. 21.00 musiałam pogadać z jednym gościem. Potem karmienie, sprzątanie w kennelu i jakieś półtorej godziny temu usiadłam. Jutro znowu o 19 spotykam się z koleżanką, bo robimy pod moim garażem kiermasz rzeczy niepotrzebnych i używanych. Nasze wsiowe stowarzyszenie wyciągnęła z Wojtyszek psiaka ze złamaną łapą (z przemieszczeniem) i operacja kosztowała z całą opieką pooperacyjną prawie 2,5 tysiąca. Koleżanka ze stowarzyszenia tego za chińskiego boga nie udźwignie, więc się wyprzedajemy w sobotę. W sobotę też zaczynamy kolportaż pierwszego numeru naszej gminnej, opozycyjnej gazety. Jestę redaktorę. :mrgreen:
I tak o.

Jak to czytam, to myślę, że dałabyś radę rządzić światem :roll: :lol: :ok: :ok: :ok:

Ja też tak uważam, ale nie chcą mi pozwolić :lol: Wiesz, Joasia, ilu ludzi załkałoby krwawymi łzami? :mrgreen:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pt sie 02, 2019 9:44 Re: Szczypiorki + trzy tymczasy. Wyrywamy łapki.

Femka pisze:Trzeba z hołotą walczyć, to się bibułę wydrukowało.

:D :ok: :piwa:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34251
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pt sie 02, 2019 9:51 Re: Szczypiorki + trzy tymczasy. Wyrywamy łapki.

Już widzialam
śliczne są :1luvu:
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54239
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alyaa, Silverblue i 143 gości