Kot mi się chyba wyprowadził... Help?....

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 30, 2019 21:26 Kot mi się chyba wyprowadził... Help?....

Witajcie, to mój pierwszy post tutaj :) mam dwie kotki, Illie - maincoona i Kocię - słodkiego dachowca.nie kochają się, ale nie walczą.
Regularnie wyjeżdżamy, max na dwa tygodnie, wtedy opiekuje się nimi mój teść. Mają klapkę więc swobodnie wchodzą i wychodzą.
Kiedy byliśmy na urlopie, teść zeznał, że Illie zniknęła. Wróciliśmy, zaczęliśmy jej szukać, ogłoszenia itp. 10-tego dnia od zniknięcia nagle wylazla z krzaków za domem, dała się łaskawie przynieść do chaty, pobyla z 15 minut i w długą. Zastanowiło mnie, że nie była chuda, ani głodna. W następnych dniach przychodziła na chwilę i znów znikala. Na noc nie przyszła ani razu odkąd wróciliśmy, czyli od 5 dni. Poszłam wczoraj za nią i wyczailam do którego ogrodu wlazi. Dziś rano udalam się z wizytą. Illie leżała sobie w ogrodzie i wyglądała na wielce zadowoloną z życia. Starsza pani, właścicielka ogródka, stwierdziła, że przylazi od jakiegoś czasu na dłużej. Nie przyznała się, ale było widać, że Illie swobodnie tam łazi, do środka do domu też. Zapytałam czy ją karmi, powiedziała że no czasem podbiera Garfieldowi (prawowity kot tej pani).
Do domu nie miała ochoty z nami wracać. Nie chciałam jej brać na siłę, zresztą g***o by to dało, bo i tak może wyjsc kiedy chce.
Pytanie-czy to się często zdarza, że kot dobrowolnie zmienia właściciela? Czy mogę cos zrobić, żeby chciała znów mieszkać u nas? Na pewno nie zamknę jej w domu, to niewykonalne i też nie chcę nic na siłę...

Kasiasemba

 
Posty: 203
Od: Wto lip 30, 2019 21:12

Post » Wto lip 30, 2019 23:16 Re: Kot mi się chyba wyprowadził... Help?....

Do mojej kuzynki w Londynie przychodzi regularnie taki kot z sąsiedztwa, potem odchodzi. A inne mogą sobie wybrać lepszą miejscówkę. Dobrze, że poznałaś te panią, przynajmniej wie, że to nie żaden zabłąkany ani bezdomny, bo jeszcze by mu nowego domu zaczęła szukać. :mrgreen:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14684
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Śro lip 31, 2019 10:04 Re: Kot mi się chyba wyprowadził... Help?....

Przyszła dziś na noc, spała z nami. Może foch mija...

Kasiasemba

 
Posty: 203
Od: Wto lip 30, 2019 21:12




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 212 gości