Jedna z nas POTRZEBUJE WSPARCIA .Wielbłądzio.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 25, 2019 14:31 Jedna z nas POTRZEBUJE WSPARCIA .Wielbłądzio.

Kasia nick Wielbłądzio ,która odeszła już z forum ,ale wciąż zajmuje się kotami .Sama ma gromadkę które są całą Jej rodziną.
Kasia ,kiedyś adoptowała wirtualnie Tytka i chociaż sama ma niewiele ,co miesiąc śle Tytusiowi 30 zł.
Niestety sytuacja u Niej zrobiła się dramatyczna ,koty bardzo ciężko chorowały ,urosły długi.
Trzeba je spłacić .Pomóżmy Kasi . :idea: :idea: :idea:
Ile kto może .
Bardzo proszę.

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A ... qLEkdQPOlQ
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lip 25, 2019 19:17 Re: Jedna z nas POTRZEBUJE WSPARCIA .Wielbłądzio.

Odrobinę zmieniłam tytuł.
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35113
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw lip 25, 2019 21:55 Re: Jedna z nas POTRZEBUJE WSPARCIA .Wielbłądzio.

Animal Center jest koszmarnie droga lecznica. Jako alternatywe medyczna i finansowa polecam Przychodnie Weterynaryjna przy Krolikarni.
ObrazekObrazek

Romi85

Avatar użytkownika
 
Posty: 1808
Od: Wto lut 18, 2014 12:29
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 29, 2019 17:55 Re: Jedna z nas POTRZEBUJE WSPARCIA .Wielbłądzio.

a może podpowiedzieć, by tu viewtopic.php?f=56&t=169971 zwróciła się o pomoc- grosz do grosza....
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lip 31, 2019 17:00 Re: Jedna z nas POTRZEBUJE WSPARCIA .Wielbłądzio.

Dzięki Kochane.
Nie ogarniam.
Dzięki Dorciu za wątek.
Napisałam na Funduszu.
Lisiaczku[`] herszcie nasz, nie ma nas bez Ciebie :( Nunku[`] krowinko najpiękniejsza :( Plupluniu głupiąteczko[`]
07.03.2019 KONIEC WSZYSTKIEGO, KONIEC MNIE: Busiunia [`]
16.05.2017 PĘKŁO MI SERCE: Żabciu najukochańszy Skarbie[`]
Maciejku[`] Buniu[`] Placuniu[`] Glamutku[`] Bidonku[`] Tadzinko[`] Gadziu złotooka[`]

Wielbłądzio

Avatar użytkownika
 
Posty: 14515
Od: Sob mar 25, 2006 15:11

Post » Śro lip 31, 2019 17:13 Re: Jedna z nas POTRZEBUJE WSPARCIA .Wielbłądzio.

Romi85, zgadza się, AC jest horrendalnie drogą lecznicą, to dzięki nim mam AŻ TAKIE długi :(

Niestety, są - na ile się orientuję - jedyną niezawodną lecznicą na Ursynowie, gdzie KAŻDY lekarz jest kompetentny, specjaliści najlepsi, cały sprzęt na miejscu i zawsze możliwość awaryjnego, niezapowiadanego zostawienia zwierzaka na cały dzień w szpitaliku.
Jestem z moimi kotami całkiem sama i takie awaryjne opcje bywają dla nas jedynym ratunkiem, koniecznością jest też nieduża odległość od domu. "Przy Królikarni", jak sugeruje nazwa, jest znacznie za daleko, podobnie jak np. Gagarina czy Białobrzeska. Niestety. Muszę być w stanie wyrabiać się zarówno rano przed pracą, jak i wieczorem przed zamknięciem lecznicy (a pracuję zazwyczaj do 19.00 na drugim końcu Warszawy).

Z drobniejszymi sprawami, badaniami i zabiegami typu zęby powoli przenoszę się gdzie indziej.
Przy takich dramatach jak wszystkie ostatnie i teraz Liszek - niestety nie mogę :(
Lisiaczku[`] herszcie nasz, nie ma nas bez Ciebie :( Nunku[`] krowinko najpiękniejsza :( Plupluniu głupiąteczko[`]
07.03.2019 KONIEC WSZYSTKIEGO, KONIEC MNIE: Busiunia [`]
16.05.2017 PĘKŁO MI SERCE: Żabciu najukochańszy Skarbie[`]
Maciejku[`] Buniu[`] Placuniu[`] Glamutku[`] Bidonku[`] Tadzinko[`] Gadziu złotooka[`]

Wielbłądzio

Avatar użytkownika
 
Posty: 14515
Od: Sob mar 25, 2006 15:11

Post » Śro lip 31, 2019 20:35 Re: Jedna z nas POTRZEBUJE WSPARCIA .Wielbłądzio.

Poza problemem z odlegloscia reszte maja, i szpitalik i sprzet i kompetencje. 3mam kciuki za zdrowie kotkow :ok: :ok:
ObrazekObrazek

Romi85

Avatar użytkownika
 
Posty: 1808
Od: Wto lut 18, 2014 12:29
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree i 521 gości