Przygarnij Kropkę - już nie musi wypatrywać domku

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 25, 2019 7:48 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

SabaS pisze:Jest jeszcze mikrołazienka, jakby się bardzo uprzeć to i na szóstego w kuchni miejsce by się znalazło :) a ja to już wiadomo gdzie. Wanna też dobra do spania. Wszystko pod ręką, jest ok :ok:


czyli jak Ty w łazience to i 7 znalazłby miejsce - po 2 w pokojach i w kuchni, 1 na balkonie - ale co z zimą? :roll:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lip 25, 2019 9:12 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

mir.ka pisze:
SabaS pisze:Jest jeszcze mikrołazienka, jakby się bardzo uprzeć to i na szóstego w kuchni miejsce by się znalazło :) a ja to już wiadomo gdzie. Wanna też dobra do spania. Wszystko pod ręką, jest ok :ok:


czyli jak Ty w łazience to i 7 znalazłby miejsce - po 2 w pokojach i w kuchni, 1 na balkonie - ale co z zimą? :roll:

Na zimę musiałby znieść moje towarzystwo w łazience :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw lip 25, 2019 9:33 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

SabaS pisze:
mir.ka pisze:
SabaS pisze:Jest jeszcze mikrołazienka, jakby się bardzo uprzeć to i na szóstego w kuchni miejsce by się znalazło :) a ja to już wiadomo gdzie. Wanna też dobra do spania. Wszystko pod ręką, jest ok :ok:


czyli jak Ty w łazience to i 7 znalazłby miejsce - po 2 w pokojach i w kuchni, 1 na balkonie - ale co z zimą? :roll:

Na zimę musiałby znieść moje towarzystwo w łazience :)


czyli ostatecznie 7? :mrgreen:

to mam pomysł- przywiozę Ci swoja czwóreczkę i bedziesz miała bez szukania .....i ja też :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lip 25, 2019 10:04 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

ok mir.ka tylko możesz zacząć szukać mi domu :) albo wiem, wprowadzę się do Ciebie :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw lip 25, 2019 11:11 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

SabaS pisze:ok mir.ka tylko możesz zacząć szukać mi domu :) albo wiem, wprowadzę się do Ciebie :)


taka zamiana? :wink:
małe do Ciebie a Ty go mnie :mrgreen:
ale kto je będzie wtedy obsługiwał? :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lip 25, 2019 11:46 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

w parzyste dni Ty, nieparzyste -ja. Albo na odwrót :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw lip 25, 2019 17:14 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

SabaS pisze:w parzyste dni Ty, nieparzyste -ja. Albo na odwrót :)


parzystych chyba mniej :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lip 26, 2019 5:57 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Wczoraj sobie przypomniałam, że mam schowany tunel. Rozłożyłam i...to był strzał w dziesiątkę. Nie wiem, jak długo będzie obiektem zainteresowania Kropki, ale wczoraj i dziś nad ranem to było istne szaleństwo :) wbiegała, wskakiwała na niego, polowała na zawieszoną w środku piłeczkę...Tunel przez noc przemieścił się przez pół mieszkania. Nawet Szajbus się wciągnął w zabawę, chociaż do tej pory jakoś średnio go tunel interesował. Uśmiałam się patrząc na szaleństwa Kropci. Ona jest przekochana :1luvu:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt lip 26, 2019 8:19 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

SabaS pisze:Wczoraj sobie przypomniałam, że mam schowany tunel. Rozłożyłam i...to był strzał w dziesiątkę. Nie wiem, jak długo będzie obiektem zainteresowania Kropki, ale wczoraj i dziś nad ranem to było istne szaleństwo :) wbiegała, wskakiwała na niego, polowała na zawieszoną w środku piłeczkę...Tunel przez noc przemieścił się przez pół mieszkania. Nawet Szajbus się wciągnął w zabawę, chociaż do tej pory jakoś średnio go tunel interesował. Uśmiałam się patrząc na szaleństwa Kropci. Ona jest przekochana :1luvu:


ja też małym dałam tunel,leżał schowany bo moje straciły nim zainteresowanie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lip 26, 2019 12:25 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lip 26, 2019 12:34 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

ewar pisze:https://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawki_tunele_kota/tunele_dla_kota
To dopiero jest atrakcja :lol:

ewar pewnie masz na myśli ten pierwszy do łączenia? Kiedyś o nim myślałam ale miejsca w domu brak. Musiałabym się do sąsiadów przebijać :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt lip 26, 2019 13:25 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Mam na myśli tunel z budką. Jeden taki zestaw już na śmietniku, tak intensywnie koty się tym bawiły.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lip 26, 2019 13:34 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

ewar pisze:Mam na myśli tunel z budką. Jeden taki zestaw już na śmietniku, tak intensywnie koty się tym bawiły.


tunel z budką kupiłam najpierw w wariancie sztuk 1, potem jak się spodobał kotom dokupiłam ten zestaw 4 do łączenia, żeby zbudować cały system. System nigdy się nie przyjął, natomiast tunel plus budka rewelacyjnie, wszystkie moje, niemoje koty kolejne to kochają. Do tego stopnia, że przez ostatnie 3,5 roku koty wyniszczyły 4 takie zestawy ( 1 poszedł za kociakami do DS ), nie dosć, że te siateczki i sam materiał poszarpały pazurkami, to tak z tym walczyły, że wszystkie druty powyłaziły na zewnatrz. Przy czym u mnie poza 2 kotami bawią się tym wszystkie małe i duże.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto sie 06, 2019 8:00 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Dawno nas tu nie było, ale już nadrabiam zaległości :)
U nas tylko lepiej, na szczęście :) Kropka czuje się już jak u siebie, na obcych nie reaguje taką paniką i próbuje zaprzyjaźnić się z Tereską. Z szajbusem szaleją już na całego, jeszcze nie do końca czuje się pewnie, gdy Szajbus próbuje się z nią pokotłować i potarmosić :)
Na szczęście problemy zdrowotne Tereski wydają się być opanowane. Zaczyna brykać po mieszkaniu, interesuje się wędką, coraz pewniej skacze na wyższe półki. Mam nadzieję, że to za sprawą zabiegów fizykoterapii wizja operacji oddala się z prędkością światła.
Trochę zdjęć Kropki i Spółki z ostatnich dni:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
I jeszcze Tereska i Szajbus razem, to jest tak rzadki widok, ze musiałam uwiecznić :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Wygląda na to, że Kropka już chyba wybrała. Ja się jeszcze waham, ale ...Nie wyobrażam sobie, ze miałabym jej zafundować kolejną zmianę domu, kiedy tutaj czuje się tak dobrze :) A jest tyle kocich sierot, które potrzebują własnego domu, ciepłej pościeli i rąk do głaskania.

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto sie 06, 2019 8:19 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Zdjęcia cudne, lubię takie wyluzowane koty.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości