"..bo kot ginie, gdy.." UFO W DOMU!!! gusiek1 - dziękuję !!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 23, 2019 19:58 "..bo kot ginie, gdy.." UFO W DOMU!!! gusiek1 - dziękuję !!!

Ufo kocurek z Warszawy Radości, który zaginął 27.05 tego roku. Dobrze znany przynajmniej niektórym, gdyż wątek o jego poszukiwaniach był, ale został usunięty.
Uswiadomiłam sobie dzisiaj, po bardzo intensywnym weekendzie, że nie mam poczucia, ze zrobiłam wszystko, aby kota odnaleźć, że nie mogę zaakceptować faktu, że biega on sobie gdzieś tam , być może szuka drogi do domu, a tu na forum już przestał istnieć.
Postanowiłam założyć mu nowy wątek licząc na to, że będą służyć swoją wiedzą, mądrością, doświadczeniem, pomysłami i wsparciem (fizycznym, mentalnym, forumowym) ludzie, którzy chcą pomoc kotu MIMO wszystkich błędów popełnionych przez ludzi - począwszy od właściciela Ufo a skończywszy na dt, plus jeszcze kilka osób. Ufam i wierzę w Nas, naprawdę. Może to brzmi jakoś patetycznie, ale używam takich słów, aby podkreślić jak bardzo mi zależy, abyśmy raz jeszcze zebrali się i pomogli kotu wrócić do domu. Dobrze pamiętając słowa, że "kot ginie, gdy przestaje być szukany".
Liczę na powrót do wątku Iwonami - na Twoją wiedzę i unikalne doświadczenie w szukaniu zaginionych kotów. Jest ona niezwykle potrzebna, tym bardziej, że Ufo już dawno zaginął, a jest dodatkowo kotem wychodzącycm.
Liczę na wiedzę i doświadczenie ASK@, na pomoc mziel52 w zakresie choćby wyszukiwania potrzebnych kontaktów czy przygotowywania map, wytyczania obszarów poszukiwań, do powieszenia ogłoszeń.
Liczę na pomoc osób mieszkających blisko lub dalej, które znajdą czas, siły i zdrowie do rozwieszania ogłoszeń, mam nadzieję, ze sama też będę znowu mogła pobiegać i podziałać.
Liczę na nas wszystkich, na obecność choćby tylko wirtualną, pomysły, nawet "od czapy", kciuki, pozytywne myśli, reagowanie na potrzeby pojawiające się na bieżąco.
Ufam że razem znajdziemy Ufo.

SERDECZNIE ZAPRASZAM.
Ostatnio edytowano Wto lip 30, 2019 14:04 przez Marzenia11, łącznie edytowano 2 razy
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 23, 2019 19:59 Re: "..bo kot ginie, gdy.." NADAL SZUKAJMY UFO!!!

rezerwacja - opiszę sytuację, co wiem i jakiej pomocy potrzeba teraz.

Kocurek:

-charakterystyczne pasmo białego futra na karku
Obrazek
-brzuch
Obrazek
-wygląd pyszczka i biała kreska pionowa
Obrazek
-plamka na łapce
Obrazek
-proporcje czerni do bieli
Obrazek
Ostatnio edytowano Wto lip 23, 2019 20:13 przez Marzenia11, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 23, 2019 20:13 Re: "..bo kot ginie, gdy.." NADAL SZUKAJMY UFO!!!

Myślę, że dobrze, że założyłaś ten wątek. Za Ufo! :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 23, 2019 20:20 Re: "..bo kot ginie, gdy.." NADAL SZUKAJMY UFO!!!

:ok: :ok: :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto lip 23, 2019 20:22 Re: "..bo kot ginie, gdy.." NADAL SZUKAJMY UFO!!!

Cztery fotki (poza łapą) powinny być w ogłoszeniu, przynajmniej internetowym, to by ułatwiło z jednej strony eliminację innych kotów, z drugiej ewentualne wyłapanie Ufo w ogłoszeniach o kotach znalezionych. Przy odnawianiu ogłoszeń warto stare zaktualizować.
W zasadzie głowa najważniejsza i ten kołnierz biały i uda, bo to widać, kiedy kot idzie. czyli fot. 1 i 3.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto lip 23, 2019 20:24 Re: "..bo kot ginie, gdy.." NADAL SZUKAJMY UFO!!!

mziel52 pisze:Cztery fotki (poza łapą) powinny być w ogłoszeniu, przynajmniej internetowym, to by ułatwiło z jednej strony eliminację innych kotów, z drugiej ewentualne wyłapanie Ufo w ogłoszeniach o kotach znalezionych. Przy odnawianiu ogłoszeń warto stare zaktualizować.
W zasadzie głowa najważniejsza i ten kołnierz biały, bo to widać, kiedy kot idzie. czyli fot. 1 i 3.

W pierwszej wersji ogłoszeń był właśnie taki melanż zdjęć i niestety nic z tego zrozumieć się nie dało :( jak zobaczylam to najpierw zastanawiałam się gdzie ten kot...
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto lip 23, 2019 20:38 Re: "..bo kot ginie, gdy.." NADAL SZUKAJMY UFO!!!

Jak napisała kwiryna - pierwsze ogłoszenia to porazka, czarno białe plus cztery foty, nie wyraźne itd. Potem wieszalismy - dzieki gusiek1 która zedytowała tresc i wybrała fotę, i sqbiemu, który je wydrukował - kolorowe, z jednym zdjęciem ale się okazało, że własnie nie widać charakterystycznego karku. Wiem, że ogłoszenia były zmieniane, nie wiem jak wyglądały, bo już wtedy poległam z moją kostką i nie byłam na miejscu. Wysyłane też były ogłoszenia internetowe, ale nie wiem jak wyglądały. mam nadzieje, ze gusiek1 da radę jutro zajrzeć i napisać jak to było, wie na bieżąco. Były też fotki wysyłane do karmicielek w Otwocku.
Nie wiem czy uda mi się jeszcze napisać co wiem, ale zrobi to jutro rano.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lip 24, 2019 5:53 Re: "..bo kot ginie, gdy.." NADAL SZUKAJMY UFO!!!

Niektóre ogłoszenia mają fotkę pierwszą i obok doklejone zdjęcie pyszczka. Co prawda patrząc na historię, to chyba lepsze by było pokazujące kota biało-czarnego czy czarno-białego - bo mam wrażenie, że lepiej sprawdzać wszystko co jest biało czarne/czarno-białe z tym pyszczkiem niż pominąć coś.

gusiek1

 
Posty: 1650
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 24, 2019 9:46 Re: "..bo kot ginie, gdy.." NADAL SZUKAJMY UFO!!!

gusiek1 pisze:Niektóre ogłoszenia mają fotkę pierwszą i obok doklejone zdjęcie pyszczka. Co prawda patrząc na historię, to chyba lepsze by było pokazujące kota biało-czarnego czy czarno-białego - bo mam wrażenie, że lepiej sprawdzać wszystko co jest biało czarne/czarno-białe z tym pyszczkiem niż pominąć coś.

gusiek a jakie foty i treść ogłoszenia poszła emailem do tozu, zwierzyńca i bojkota? I telefonem do karmicielki?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lip 24, 2019 10:02 Re: "..bo kot ginie, gdy.." NADAL SZUKAJMY UFO!!!

Poszły te fotki, które mamy,czyli te co wkleilas.

gusiek1

 
Posty: 1650
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 24, 2019 10:21 Re: "..bo kot ginie, gdy.." NADAL SZUKAJMY UFO!!!

gusiek1 pisze:Poszły te fotki, które mamy,czyli te co wkleilas.

Ok.

Próbuję teraz, bardzo konkretnie i stanowczo ustalić z Adamem, czy potrzebuje naszej pomocy, czy tez nie. Jeśli uzyskam odpowiedź, ze nie to będzie to pewien konret, który juz mi wystarczy.
CHYBA ZE i tu Was zapytam, ktos by mogł wydrukować lub sfinansować wydruk ogłoszeń, a ja bym poprosiła gusiek1 i byśmy same pojechały i powiesiły ogłoszenia w promieniu jakimś tam - do ustalenia tutaj z Wami - od dt. Niestety ja nie mam ani złotówki, żeby wydrukować ogłoszenia i małe ulotki. BVez tego nie zrobimy nic i wtedy będę wiedziała, zę zrobiłam wszystko co mogłam.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lip 24, 2019 11:31 Re: "..bo kot ginie, gdy.." NADAL SZUKAJMY UFO!!!

Ja niestety nie mam już dobrej drukarki w domu.
Nie wiem ile kosztowałby druk w punkcie.
Chyba sporo jeśli w kolorze
Mogę dać ze 30 zł. Więcej nie udźwignę. :(
To, jak traktujesz koty, decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
Justynka [*] 26.8.2011 Piglunia [*] 29.9.2011 Babunia [*] 24.11.2014 Rysio [*] 10.10.2016 Ogrynia-zaginęła 8.10.2011 odnaleziona 25.02.2012 zm. 26.11.2018, Tosia [*] 25.03.2019

Iwonami

 
Posty: 5474
Od: Wto sie 10, 2010 21:53
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro lip 24, 2019 12:13 Re: "..bo kot ginie, gdy.." NADAL SZUKAJMY UFO!!!

Iwonami pisze:Ja niestety nie mam już dobrej drukarki w domu.
Nie wiem ile kosztowałby druk w punkcie.
Chyba sporo jeśli w kolorze
Mogę dać ze 30 zł. Więcej nie udźwignę. :(

Świetnie, bardzo dziękuję!!!
:1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lip 24, 2019 12:15 Re: "..bo kot ginie, gdy.." NADAL SZUKAJMY UFO!!!

Chyba trochę się czuje jak Kretynka chcąc pomoc osobie która nie oczekuje pomocy. Albo pomocy pomiędzy innymi sprawami życia codziennego. I nie o to chodzi,zeby się nie zajmować zyciem,ale żeby być w ko takcie,uzupelnuac się aby poszukiwania toczyły się warto rytmem.
No cóż.. najpierw muszę pogadać z gusiek. Potem się odezwę.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lip 24, 2019 15:35 Re: "..bo kot ginie, gdy.." NADAL SZUKAJMY UFO!!!

Jest banerek dla chętnych. Zawsze to fotki Ufo będą widoczne wielu miejscach.

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=https://tiny.pl/tfgnm][img]https://naforum.zapodaj.net/images/910bbb8eca9e.gif[/img][/url]


Edit: Z OLX można udostępniać na fb
https://www.olx.pl/oferta/warszawa-rado ... AyY4P.html
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: BhoblhLap, Google [Bot] i 233 gości