Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 11, 2019 14:26 Re: Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

G0cha pisze:
Daisy123 pisze:Założyłam też konto na olx i jedno ogłoszenie już umieściłam ale bez zdjęcia.

ewar pisze:Bez zdjęcia nie ma sensu ogłaszać. Ludzie to głównie wzrokowcy, najpierw oglądają zdjęcia, a potem czytają tekst ogłoszeń.


Prawda, zdjęcie do podstawa.
A możesz podesłać link do tego ogłoszenia?

https://www.olx.pl/oferta/trzy-kotki-szukaja-domku-CID103-IDAGvl9.html#e2939eab70
To jest moje pierwsze ogłoszenie, mam coś zmienić czy dodać jeszcze coś ?
Zdjęcie umieszczę później jak tylko uda mi się ładne fotki zrobić kociakom.

Daisy123

 
Posty: 53
Od: Pt maja 24, 2019 5:14

Post » Czw lip 11, 2019 14:34 Re: Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

Wyjątkowo krótkie :mrgreen: Należałoby chyba napisać, że oddasz je tylko do domku bez możliwości wychodzenia, gdzie będzie zabezpieczony balkon/okno. Dodałabym, że obowiązuje umowa przedadopcyjna. Chcesz, aby były jedynakami, czy na dokocenie?
https://www.olx.pl/oferta/mamcia-i-synu ... x4kys.html
To ogłoszenie mojego dwupaku.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lip 11, 2019 15:56 Re: Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

Wiem, za krótkie ale nie jestem dobra w pisaniu. Trochę zmieniłam to ogłoszenie ale chyba nadal jest krótkie.

Daisy123

 
Posty: 53
Od: Pt maja 24, 2019 5:14

Post » Pt lip 12, 2019 5:39 Re: Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

Mam ciężko chorego małego kota. Wczorajszy wieczór i noc była trudna.
Szykujemy się do weta.
Jeszcze nie ogarnęłam poczty. Przepraszam.
Wpisy widziałam i na pewno ankietę wyślę.

Kciuki za domki
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lip 12, 2019 9:11 Re: Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

ASK@ pisze:Mam ciężko chorego małego kota. Wczorajszy wieczór i noc była trudna.
Szykujemy się do weta.
Jeszcze nie ogarnęłam poczty. Przepraszam.
Wpisy widziałam i na pewno ankietę wyślę.

Kciuki za domki


Niech Twój kotek szybko wraca do zdrowia. Ja też dziś byłam u weta, zawiozłam kotkę na kastrację i się denerwuję aby zabieg się udał bez komplikacji.

Daisy123

 
Posty: 53
Od: Pt maja 24, 2019 5:14

Post » Pt lip 12, 2019 13:33 Re: Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

Kciuki za kociaka i kotkę! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 12, 2019 15:30 Re: Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

Moja kotka jest już w domu po sterylizacji i odpoczywa po zabiegu.

Wczoraj umieściłam tylko 2 ogłoszenia na olx ze zdjęciami. Bardzo dużo jest tam kotów które szukają nowych domów i nie wiem czy wogóle znajdę na olx kogoś co chcę kotki.

Daisy123

 
Posty: 53
Od: Pt maja 24, 2019 5:14

Post » Pt lip 12, 2019 16:14 Re: Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

Teraz nie jest dobry czas na adopcję kotów, zaczyna się pod koniec lata, ale to nie znaczy, że jesteś bez szans. Trzeba próbować. Nawet jeden wyadoptowany kot to już coś.
Daisy123 pisze:Moja kotka jest już w domu po sterylizacji i odpoczywa po zabiegu.

Czytałam na innym wątku. Super :ok:
edit: Kotki są ładne, mnie się to pingwiniątko wyjątkowo podoba. Trochę dziwnie wyglądają zdjęcia na sianie, a piszesz o domku z zabezpieczonym balkonem/oknem. Zrób im zdjęcia na rękach, na kolorowym kocyku, będzie to lepiej wyglądało. Znajdę chwilę to napiszę Ci tekst ogłoszenia, dobrze?

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lip 12, 2019 17:59 Re: Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

A może znajdzie się w okolicy ktoś kto zrobi super zdjęcia kociakom?
Ja wprawdzie trochę znam się na robieniu zdjęć, ale gdybym miała podjechać to tam i z powrotem byłoby 900 km. Za samo paliwo wyjdzie 300 zł. To już te pieniądze wolę dać na fotografa, jeśli znajdzie się jakiś na miejscu.

G0cha

 
Posty: 88
Od: Nie sie 05, 2018 12:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 12, 2019 21:05 Re: Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

Gdy nie mam ładnych fot wklejam foty z telefonu. Nie są cudne ale zrobione w fajnej chwili. Takie domowe. Wcześniej nikt nam fot nie robił a koty i tak znajdowały domy. Często to marne jedno zdjęcie i tekst decydowały.. Dopóki nie znajdzie się oferta pomocy w zdjęciach trzeba bazować na tym co się ma. Byleby w net poszły ogłoszenia.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lip 12, 2019 21:30 Re: Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

W pełni zgadzam się z powyższym. Ale gdyby co, to trzy stówki mogę na pomoc przekazać. Np. na fotografa. Albo na wyróżnianie ogłoszeń.

G0cha

 
Posty: 88
Od: Nie sie 05, 2018 12:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 12, 2019 22:46 Re: Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

Daisy123 pisze:Wczoraj umieściłam tylko 2 ogłoszenia na olx ze zdjęciami. Bardzo dużo jest tam kotów które szukają nowych domów i nie wiem czy wogóle znajdę na olx kogoś co chcę kotki.


Musisz pomyśleć, gdzie chcesz szukać kotom domów. Lokalizacja, którą wpisujesz, określa, dla jakich miejscowości ogłoszenia są widoczne. Ktoś szukający kota w Poznaniu nie będzie widział Twoich ogłoszeń, jeśli nie wybierze w wyszukiwarce większego obszaru.
Wyróżnianie nie ma sensu, jeśli dla Nowej Wsi są to w ogóle jedyne ogłoszenia kotów, nie będą bardziej widoczne przez wyróżnienie.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Sob lip 13, 2019 7:29 Re: Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

Arcana robi ogłoszenia moim kotom i nie tylko, ma doświadczenie.
Daisy123, czy masz możliwość ewentualnego dowozu kotków do jakiegoś większego miasta ? Dobrze byłoby też nadać kotkom jakieś imiona, naprawdę.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lip 13, 2019 8:23 Re: Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

Dziękuję za podpowiedzi w sprawie ogłoszeń :)
Zmieniłam lokalizacje ogłoszeń na Kościan a zdjęcia zrobię sama telefonem. Wszystkie kotki mają imiona i nawet założoną książeczkę zdrowia.
Potrzebuję tylko pomocy w sprawie tych ogłoszeń aby ktoś ładnie za mnie napisał. Ja nie potrawie ładnie pisać i dlatego moje ogłoszenia są takie krótkie.

Daisy123

 
Posty: 53
Od: Pt maja 24, 2019 5:14

Post » Sob lip 13, 2019 9:31 Re: Kotki do adopcji z okolic Kościana(Wielkopolska)

Zrobiłam chyba już ze 1000 zdjęć ale żadne nie nadaje się aby umieścić w ogłoszeniu :( Nie myślałam że to jest aż tak trudne aby zrobić jednemu kotkowi fotkę bo przeważnie są wszystkie razem. Jak do poniedziałku nie uda mi się zrobić ładnej fotki to będę musiała skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Daisy123

 
Posty: 53
Od: Pt maja 24, 2019 5:14

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: LutherAmeft i 168 gości