(5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 11, 2019 14:10 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Takiego lekarza to o kant d..y potłuc. Do chamów nie chodzę, obojętnie jakiej specjalności.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw lip 11, 2019 17:10 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Dzisiaj znowu dałam mega ciała w pracy. Dostałam już taki konkretny, kolokwialnymi slowami ochrzan.
No cóż, mają rację. Jak się jest w pracy trzeba myślec o pracy.. Nie wiem czemu nie sprawdziłam tego kalendarza, to tak jakbym saas gdzieś podświadomie chciała sobie zrobić kłopot.
Jestem bardzo, bardzo zmęczona. Drugi dzień fata,nego samopoczucia. ciężaru w i opadającej głowy, niewyraźniego widzenia, pieczenia języka itd itp..

Troszkę mi daje ukojenia, odrobinkę oglądanie w pracy zdjęć moich kotów... Notunia miała wczoraj sesję. Położyłam się pod kocem, a to jest koc przywieziony z Indii, jedyny chyba, którego nie udostępniłam (jeszcze) kotom, mięciutki, kaszmir. No to się położyłam i trochę tego koca zostało - wskoczyła Notka i się na tym kawałku umościła i spała w najlepsze. Nie mogłam rozłożyć łózka do spania, bo ona spała. Jak wstałam o oczywiście wyciągnęła się jak długa. Ona nie bardzo lubi jak jej robię zdjęcia - wzielam wiec telefon w ręke i dawaj cykać. Ona nic. Stąd mam trochę fot na kocyku.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 11, 2019 18:08 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

A wrzucisz foty? Marzeniu może Tobie urlop by się przydał? Masz taką możliwość?

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw lip 11, 2019 18:14 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

SabaS pisze:A wrzucisz foty? Marzeniu może Tobie urlop by się przydał? Masz taką możliwość?

Prawie nie mam, wykorzystałm dni podczas choroby Mamy, potem na pogrzeb, potem na Dee też trochę...
Poza tym ja nie mam nawet za co gdziekolwiek pojechać..
Oby te mieszkanie już wynająć, szybko i sensownie.
Niech się uda.

A foty pewnie wrzucę, choc wiele niewyraźnych, ale uda się, nie wiem kiedy....
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 11, 2019 18:16 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

PODZIĘKOWANIA:

:1luvu: SabaS za kolejne jedzonko dla mojej trójeczki.
:1luvu: kasia.winna za bazarek i pyszne maliny
:201494 :1luvu: :201494 :1luvu: :201494 :1luvu: :201494 :1luvu:

Bardzo , bardzo doceniam ogrom wsparcia i pomocy, jaką od Was dostaję. Naprawdę.
Mam nadzieję, że kiedyś sama będę mogła komuś z forum pomóc, także finansowo.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 11, 2019 21:34 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Czw lip 11, 2019 22:13 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Dziękuję taizu.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 11, 2019 22:15 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Dopiero wracam do domu z pracy. Sprawdzałam wszystkie zapisy wiele razy a i tak nie mam pewnosci,ze są ok.
Ja źle widzę, z różnych powodów.
Źle się czuje od wczoraj. A dzisiaj to nawet więcej niż źle.
Tęsknię za DeeDee. Mam ogromny zal,ze mi ją zabrano.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 12, 2019 0:35 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia11 pisze:
SabaS pisze:A wrzucisz foty? Marzeniu może Tobie urlop by się przydał? Masz taką możliwość?

Prawie nie mam, wykorzystałm dni podczas choroby Mamy, potem na pogrzeb, potem na Dee też trochę...
Poza tym ja nie mam nawet za co gdziekolwiek pojechać..
Oby te mieszkanie już wynająć, szybko i sensownie.
Niech się uda.

A foty pewnie wrzucę, choc wiele niewyraźnych, ale uda się, nie wiem kiedy....


Urlop by sie przydała, ale w sumie nie tak,żeby sie siedziało samemu w domu. Gdzieś do znajomych choćby na 2-3 dni? Tak żeby sie oderwać, zmienić klimat, troszkę posiedzieć w innym kręgi. Taka możliwość na tę chwilę byłaby idealna. Tak sobie myślę :roll:
A co z pechowym mieszkaniem? Olercia, nie masz szczęścia do wynajmujących. Ale trzeba myśleć pozytywnie, więc za poprawę sytuacji :piwa:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt lip 12, 2019 7:10 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Jak minęła nocka? Jak kotki?

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt lip 12, 2019 10:48 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Anna2016 pisze:Jak minęła nocka? Jak kotki?

W nocy był meczyk wiec trochę zajęłam swoje emocje. Ale dzisiaj znowu slabo... po raz pierwszy nie mam ochoty iść do pracy. Naprawdę walczę z sobą żeby pójść a wizja.pojsvia budzi ogromny lek pt co znowu.schrzanilam.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 12, 2019 10:50 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Atta pisze:
Marzenia11 pisze:
SabaS pisze:A wrzucisz foty? Marzeniu może Tobie urlop by się przydał? Masz taką możliwość?

Prawie nie mam, wykorzystałm dni podczas choroby Mamy, potem na pogrzeb, potem na Dee też trochę...
Poza tym ja nie mam nawet za co gdziekolwiek pojechać..
Oby te mieszkanie już wynająć, szybko i sensownie.
Niech się uda.

A foty pewnie wrzucę, choc wiele niewyraźnych, ale uda się, nie wiem kiedy....


Urlop by sie przydała, ale w sumie nie tak,żeby sie siedziało samemu w domu. Gdzieś do znajomych choćby na 2-3 dni? Tak żeby sie oderwać, zmienić klimat, troszkę posiedzieć w innym kręgi. Taka możliwość na tę chwilę byłaby idealna. Tak sobie myślę :roll:
A co z pechowym mieszkaniem? Olercia, nie masz szczęścia do wynajmujących. Ale trzeba myśleć pozytywnie, więc za poprawę sytuacji :piwa:

Atta w punkt.
Tylko kasy nie mam. Dlatego muszę wynająć mieszkanie. A żeby to zrobić to najpierw pojechac,zrobic porządku i naprawy,a na to trzeba kasy..ktorej nie mam. Błędne kolo.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 12, 2019 12:09 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Czasem sie zdarza, że wynajmujący mają swoje meble i wcale nie chcą mieć w pelni wyposażonego mieszkania. Może się trafi ktoś taki :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt lip 12, 2019 12:12 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

kwiryna pisze:Czasem sie zdarza, że wynajmujący mają swoje meble i wcale nie chcą mieć w pelni wyposażonego mieszkania. Może się trafi ktoś taki :ok:

No ale lodówka by się przydala, czy sprawne drzwiczki od szafek czy czyste sciany,a je trzeba pomalowac, czy sprawne łóżko.. a ma polamana ramę.. dużo jest zniszczeń po prostu. Zobaczymy. Musi być czysto,to podstawa,a reszta wyjdzie w praniu.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 12, 2019 15:05 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Pracuję jako ta mróweczka. nadrabiam zadania rozbebrane przez niemożność ich dokończenia, bo upału plus DeeDee plus tłum ludzi.. Teraz czas urlopowy więc trochę spokojniej. Szefowie mili bardzo, ja wystraszona i to widać, bo mi powiedzieli, że nie mam się ich bać, bo chyba nie sa tacy straszni. Nie są. I nie mam podstaw się oich bać. Ale się boję. Może bardziej siebie, bo nie jestem pewna w swych działaniach, a chcę unikać błędów. Moja dr od piguł już dzisiaj jest - zdecydowanie to mþój typ lekarza. Zapytała krótko, spokojnie i miło jak się czuję. Powiedziałam o problemach z koncentracją - muszę jeszcze trochę poczekać, jeszcze mogą być, ale miną.
No to poczekam.

Bardzo potrzebuję wyjazdu, choćby na kilka dni... bardzo, bardzo.. Ostatni raz byłam gdzieś indziej niż w olsztynie w ... 2008 roku. Hiszpania - Malaga, moje urodziny....
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: włóczka, Wojtek i 173 gości