Harry nie ma w życiu szczęścia... a Marcelka po operacji...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie cze 23, 2019 21:46 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Śliczny jest Harry, taki czarny panter.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pt cze 28, 2019 20:38 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Śliczny ten Twój Harry. I miał wielkie szczęście ;)
Czy mi się wydaje czy masz na balkonie taką sztuczną trawę?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob cze 29, 2019 11:41 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

kwiryna pisze:Śliczny ten Twój Harry. I miał wielkie szczęście ;)
Czy mi się wydaje czy masz na balkonie taką sztuczną trawę?

Tak, mam na balkonie taką wykładzinę sztuczną trawę. Położyłam ją na płytki i jestem z tego bardzo zadowolona. Nie nagrzewa się w czasie upałów, fajnie się ją odkurza. Koty uwielbiają tam leżeć, ja mogę wychodzić na balkon boso, jest bardzo miła w dotyku, taka namiastka trawy :wink:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Sob cze 29, 2019 12:37 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Chyba mnie zainspirowałaś! :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob cze 29, 2019 13:50 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Pozdrawiamy Harrego i zdrówka i domku życzymy :)

Miałam sztuczną trawkę na balkonie. Sprawdzała się do czasu, kiedy wyniosłam na balkon kuwetę :twisted: . Wygrzebany żwirek (miałam wtedy bentonitowy) w czasie deszczu zamienił się w błoto, które nie dało się usunąć bez trawki :evil:.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie cze 30, 2019 21:45 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Witaj ewkkrem :D

Nie mam i nigdy nie miałam na balkonie kuwety, nie mam więc doświadczenia w tym temacie :wink: Balkon mam niewielki, nie chcę kotom zabierać miejsca, a do chałupki mają przecież niedaleko :mrgreen: i do kuwety zdążają :mrgreen:

Ale fakt, jak ostro popada deszcz to trawa potem długo schnie, a ja mam schizę na punkcie zapalenia pęcherzy u kotów. Wtedy nie wychodzą na balkon albo podkładam im kartony pod doopki, żeby się nie przeziębiły, o tak :arrow:
Obrazek
(jeszcze ze Stasiem i Harry jeszcze dużo cieńszy :wink: )

ale na zimę wykładziny nie zdejmuję i nic się z nią nie dzieje, a mam ją już wiele lat
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pon lip 01, 2019 17:43 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Tak przez przypadek zajrzałam do Was i zobaczyłam nie dość, że uroczego czarnulka Harrego, to jeszcze ten super dowód uczuć kuwetowy! Piękne! Gratulacje! :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11132
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lip 01, 2019 18:10 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Zuziu96, u mnie odwrotnie - balkon duży a mieszkanko malutkie :mrgreen: . A cztery koty :twisted: . Tak napisałam o trawce (bardziej do Kwiryny), żeby swoje "inspiracje" przemyślała :) . Trawka była bardzo praktyczna i sprawdzała się świetnie przez wiele lat. Też zostawiałam na zimę. Załatwiła ją dopiero kuweta.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 11, 2019 21:31 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Zaglądam do Harrunia i pytam, jak się czujecie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie lip 21, 2019 21:14 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Uff, wreszcie dotarłam :oops: tym razem to ja się pochorowałam :cry: a nie ma nic gorszego jak się kotu ludź pochoruje :cry: Ale przeżyliśmy wszyscy, już jest dobrze, koty też w porządku.

Harry dalej rozwija się artystycznie, tzn. serduszko w kuwecie jest powtarzane co jakiś czas, widać że mnie chłopak jednak kocha <3 pomimo codziennego molestowania go pigułami :mrgreen: Leki bierze cały czas, czuje się dobrze i jak nic nie będzie się działo (odpukać! odpukać!) to na kontrolę pojedziemy pewnie pod koniec sierpnia. Niestety, nikt o Harrusia nie pyta, ogłoszenia wiszą i ciągle odnawiam. Ale to akurat było do przewidzenia, tyle zdrowych kotów nie może znaleźć domu, to kto zechce kota z chorobą w pakiecie :( Ale się nie poddajemy, najważniejsze że Harrutek jest w tej chwili ładnie wyprowadzony i ma się dobrze :ok:

Może w końcu kiedyś jednak ktoś go pokocha?? :ok:


A tutaj sjesta poobiednia z koleżanką Marcelką, drugą tymczaską której też nikt nie chce, bo nie jest całkiem zdrowa
Obrazek

Obrazek

Obrazek
a tu książę solo :D bo się tak rozpychał, że Marcelka zwiała
Obrazek
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie lip 21, 2019 23:20 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Cudna dwójka i kochana. Niech znajdą domy, a Tobie dużo zdrowia (im też).
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro lip 24, 2019 14:42 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

MalgWroclaw pisze:Cudna dwójka i kochana. Niech znajdą domy, a Tobie dużo zdrowia (im też).

Dziękujemy za życzenia i pamięć o nas <3 zdrowie w życiu najważniejsze :ok:

Harrutek na serku :wink:
Obrazek
Marcelka na balkonie
Obrazek
i razem
Obrazek
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Śro lip 24, 2019 19:59 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Harruniu pięknotku, nie wiedziałam, że masz swój wątek :D
To jest taki fajny, filigranowy kotek o milusim futerku.
Zdrówka Harruniu i Zuziu :ok:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Śro lip 24, 2019 22:43 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Witaj Ciociu wilber <3 Harrutek dziękuje za życzenia zdrówka, za zachwyt nad jego urodą :201461 i przesyła całuska dla rudaska biedaka :201481 Ty to Ciociu zawsze znajdziesz jakiegoś nieszczęśnika :201494 jak to dobrze że trafiłaś na niego :201494
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Czw lip 25, 2019 1:32 Re: Harry nie ma w życiu szczęścia... Czy ktoś go pokocha?

Tak, jak kiedyś Harry trafił na Zuzię :wink: :P
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości