(Do zamknięcia)Fizykoterapia-polecacie kogoś? Katowice i ok

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 11, 2019 12:19 (Do zamknięcia)Fizykoterapia-polecacie kogoś? Katowice i ok

Witajcie
Szukam namiarów na gabinet fizykoterapii dla mojej koteczki Tereski. Jestem po wizycie konsultacyjnej u dr. Fabisza z Chorzowa. Koteczka potrzebuje serii zabiegów na odcinek piersiowo-lędźwiowy kręgosłupa-laser i pole magnetyczne.
Możecie mi kogoś polecić z okolic Katowic? Z góry dziękuję.
Ostatnio edytowano Czw sie 22, 2019 21:15 przez SabaS, łącznie edytowano 1 raz

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw lip 11, 2019 13:28 Re: Fizykoterapia-polecacie kogoś? Katowice i okolice

SabaS pisze:Witajcie
Szukam namiarów na gabinet fizykoterapii dla mojej koteczki Tereski. Jestem po wizycie konsultacyjnej u dr. Fabisza z Chorzowa. Koteczka potrzebuje serii zabiegów na odcinek piersiowo-lędźwiowy kręgosłupa-laser i pole magnetyczne.
Możecie mi kogoś polecić z okolic Katowic? Z góry dziękuję.


a tamtego weta nie powiedzieli gdzie mozna by jej robic zabiegi?
a na wetach polecanych nie ma?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lip 11, 2019 13:40 Re: Fizykoterapia-polecacie kogoś? Katowice i okolice

Dr Fabisz nie polecił mi nikogo, dał mi tylko namiar na weta, gdzie mogę zrobić porządny rezonans magnetyczny przed ewentualną operacją, jeśli to leczenie nie odniesie skutku. Idę dziś do mojej wet z Kropcią, to popytam :ok:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw lip 11, 2019 18:41 Re: Fizykoterapia-polecacie kogoś? Katowice i okolice

Gliwice? Byłam tam na rezonansie, ale jest też rehabilitacja.
Baksiu ['] 17.01.2010, Ginuś ['] 14.01.2019.
Bardzo za Wami tęsknię i czekam na tę chwilę, kiedy się znów spotkamy po drugiej stronie...

anna09

Avatar użytkownika
 
Posty: 3983
Od: Pon maja 28, 2007 11:37
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lip 11, 2019 18:50 Re: Fizykoterapia-polecacie kogoś? Katowice i okolice

Klinika teodorowscy w Mikołowie. Nie korzystałam, znam tylko z netu

makrzy

 
Posty: 965
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Czw lip 11, 2019 18:53 Re: Fizykoterapia-polecacie kogoś? Katowice i okolice

Dzięki dziewczyny za odzew :ok: , ale to wciąż daleko. Od wet mam namiar na Zabrze i Oświęcim, ale ma jeszcze poszukać, popytać.

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon lip 15, 2019 22:50 Re: Fizykoterapia-polecacie kogoś? Katowice i okolice

Halina Markiewicz. Miała gabinet w samym centrum, na Placu Andrzeja (w pobliźu).

http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1, ... 35746.html
Obrazek

Jestem zbudowana z pamięci moich rodziców i dziadków, wszystkich moich przodków. Są w tym, jak wyglądam, w kolorze moich włosów. I jestem zbudowana ze wszystkich, których w życiu spotkałam, którzy zmienili sposób mojego myślenia. Więc kim jestem „ja"?

Kamakolo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1658
Od: Śro gru 30, 2009 8:21
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto lip 16, 2019 6:30 Re: Fizykoterapia-polecacie kogoś? Katowice i okolice

Dzięki Kamakolo, artykuł czytałam, ale zmobilizowałaś/-eś mnie żeby tam podejść, sprawdzić czy w ogóle gabinet działa i ewentualnie pogadać. Na chwilę obecną najbliżej domu mam dwie opcje: Klinika na Brynowie i Klinika Molicki w Dąbrowie Górniczej. Planuję od poniedziałku zacząć jazdy na zabiegi.

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw sie 22, 2019 20:36 Re: Fizykoterapia-polecacie kogoś? Katowice i okolice

Kamakolo skorzystałam z Twojej podpowiedzi i nie żałuję wydanych pieniędzy. Kotka jest po pierwszej serii dziesięciu zabiegów. Napiszę tak, wraca moja kochana Tereska, burasia z motorkiem pod ogonem :201461 Zaczyna nadrabiać stracony czas. Skacze po półkach pod sufitem przyprawiając mnie o zawał serca. Zaczepia kocura, domaga się pieszczot i jest blisko mnie :1luvu: . Na jesień a potem wiosną planujemy powtórkę zabiegów.
Dziękuję Kamakolo.
Temat można zamknąć.

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 137 gości