KOTY, KOTY, KOTY..........

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 09, 2019 13:13 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

W dniu urodzin, Izuniu, od nas ślemy słowa te : aby życzenia wyśnione powróciły jako rzeczywistość :ok: :ok: :ok:
A Ty sama już wiesz najlepiej czego pragniesz najbardziej :ok: :D

Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lip 09, 2019 14:39 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

Wszystkiego naj-naj-lepszego i najkociejszego też!!! :birthday: :balony: :torte:
I duuuużo, duuużo zdrówka Tobie i Twoim Podopiecznym :kotek: :kotek: :kotek:

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Wto lip 09, 2019 21:55 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

Dziękuję Dziewczyny bardzo bardzo mocno. :1luvu: :D :1luvu:


No u mnie jak nietrudno się domyślić dzień jak co dzień.Ja się jakoś od własnych przyjemności odzwyczaiłam przez lata wiec nie musi być torta ciasta alkoholu czy czego tam jeszcze.

Choć napić się to może i od czasu do czasu powinnam. :roll: :oops: Raz na troski- dwa no wczoraj była dobra okazja.Magiczna kotka :D znalazła dom :1luvu: co prawda na obczyżnie ale znalazła.I mam nadzieję że Domek ją pokocha bardzo. :oops:

Ale jeszcze taka sprawa się wydarzyła.Otóż aistionnelle zrobiła mi mega prezent. :1luvu: Znaczy Ona mi zrobiła prywatny prezent wcześniej. :oops: :D Ale wczoraj to była dla mnie radocha bo - przyszło jedzonko dla kotków.Dużo dobrego jedzonka. :D


Tam teraz w Zoopplusie taka fajna promocja była że przy zakupie tej karmy co :1luvu: Madie :D ostatnio kupowała- tylko aistionnelle wybrała opcję dla kotów wrażliwych- wiec w tej promocji chyba za każde 10 kg było 3 kg gratis.Jeśli coś poplątałam to prosze mnie wyprostować. :roll: :oops: I tym sposobem dostaliśmy coś ekstra.Łącznie wyszło 32 kg suchej karmy Concept for LIve i 50 pasztecików Animondy i 2 kg suchego RC dla Franusia.

A dzisiaj do tej Niespodzianki dołożyła się :1luvu: Baltimoore :1luvu: .Kotki dostały 10 kg Cateluxa i drapaczek kartonowy.


Dziękuję Wam Dziewczyny jak nie wiem co. :201494
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto lip 09, 2019 22:26 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

No właśnie, :oops: :oops: wielu lat w zdrowiu i mnóstwo sił i pogody na co dzień dla Izy ! :1luvu: ode mnie i od czterech łapek i ogonków oczywiście też !!! :piwa:

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Wto lip 09, 2019 22:33 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

iza71koty pisze:Ale jeszcze taka sprawa się wydarzyła.Otóż [b]aistionnelle zrobiła mi mega prezent. :1luvu: Znaczy Ona mi zrobiła prywatny prezent wcześniej. :oops: :D Ale wczoraj to była dla mnie radocha bo - przyszło jedzonko dla kotków.Dużo dobrego jedzonka. :D
Tam teraz w Zoopplusie taka fajna promocja była że przy zakupie tej karmy co :1luvu: Madie :D ostatnio kupowała- tylko aistionnelle wybrała opcję dla kotów wrażliwych- wiec w tej promocji chyba za każde 10 kg było 3 kg gratis.Jeśli coś poplątałam to prosze mnie wyprostować. :roll: :oops: I tym sposobem dostaliśmy coś ekstra.Łącznie wyszło 32 kg suchej karmy Concept for LIve i 50 pasztecików Animondy i 2 kg suchego RC dla Franusia.

Nie taki znów mega, drobiazg.Mam nadzieję, że przydatny :D :D
I niczego nie trzeba prostować :karma rzeczywiście była podwójnie pakowana. :ok: A Franeczek :201461 musi się właściwie odżywiać żeby się nereczki nie pogarszały.Zdrówka dla wszystkich :1luvu: :1luvu:

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Śro lip 10, 2019 12:23 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

aistionnelle pisze:No właśnie, :oops: :oops: wielu lat w zdrowiu i mnóstwo sił i pogody na co dzień dla Izy ! :1luvu: ode mnie i od czterech łapek i ogonków oczywiście też !!! :piwa:



Wielkie dzięki za Wszystko :1luvu: raz jeszcze. :1luvu: :201494
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro lip 10, 2019 15:51 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

Dopiero dziś zajrzałam, więc nieco spóźnione ale równie szczere życzenia: Wszystkiego Najlepszego, zdrowia, szczęścia i jak najmniej powodów do zmartwień :) :balony:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw lip 11, 2019 11:16 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

Stomachari pisze:Dopiero dziś zajrzałam, więc nieco spóźnione ale równie szczere życzenia: Wszystkiego Najlepszego, zdrowia, szczęścia i jak najmniej powodów do zmartwień :) :balony:


Dzięki śliczne :1luvu:


Kocurki na kastracji.Proszę o kciuki.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lip 11, 2019 19:23 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

Trzymam kciuki :-)
Napiszcie jak wrócicie jak poszło

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Czw lip 11, 2019 21:49 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

aistionnelle pisze:Trzymam kciuki :-)
Napiszcie jak wrócicie jak poszło


Dzięki. :1luvu: Chyba dobrze.Zjedli kolację.Jutro będzie wiadomo więcej na temat samopoczucia. :roll:

Jutro kolejny transport.Jeden chłopiec jeszcze i dziewczyna z Bazy.Zatem kciuki potrzebne nadal.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lip 11, 2019 23:03 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

iza71koty pisze:Dzięki. :1luvu: Chyba dobrze.Zjedli kolację.Jutro będzie wiadomo więcej na temat samopoczucia. :roll:
Jutro kolejny transport.Jeden chłopiec jeszcze i dziewczyna z Bazy.Zatem kciuki potrzebne nadal.

Eee, jak kolacja zjedzona i jest nadal w brzuszkach to znaczy, że :ok:
Czyżby bohaterem dnia był Hardy ? I ...?
Jutro też będę trzymać, szczególnie za dziewczynkę bo to poważniejsza sprawa niż u chłopaka

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Pt lip 12, 2019 12:22 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

aistionnelle pisze:
iza71koty pisze:Dzięki. :1luvu: Chyba dobrze.Zjedli kolację.Jutro będzie wiadomo więcej na temat samopoczucia. :roll:
Jutro kolejny transport.Jeden chłopiec jeszcze i dziewczyna z Bazy.Zatem kciuki potrzebne nadal.

Eee, jak kolacja zjedzona i jest nadal w brzuszkach to znaczy, że :ok:
Czyżby bohaterem dnia był Hardy ? I ...?
Jutro też będę trzymać, szczególnie za dziewczynkę bo to poważniejsza sprawa niż u chłopaka


Została w brzuszkach. :D Nie nie Hardy.On pojedzie następnym razem czyli za 3 tygodnie.Jest na razie bardzo grzeczny a były tu już diabły wcielone - co trzeba było szybciutko działać.Zrobiłam Kubusia i Nietoperza.Dzisiaj pojechał Pędzelek,Borysek i Szara z bazy.

Na następny rzut będzie Zośka i Hardy.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt lip 12, 2019 12:24 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

Przypomnę nasz Bazarek.Może Komuś przypasuje :roll: :oops: do wystroju wnętrza...... :D

viewtopic.php?f=20&t=192349
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt lip 12, 2019 13:35 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

Kciuki za całą piątkę :-)

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, RobertstorE, Zeeni i 192 gości