Szaman odszedł [*]

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy


Post » Śro lip 10, 2019 22:00 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

fanty jak zwykle niezwykłe , dziekujemy pieknie , nawet Kmin choc pszczola to moze niekoniecznie bo znow ja zje i go spuchnie :roll: , wplata juz poszla a jak mozna wybrac to podkladke i odlotowa tasme :ok:
a otulic trzeba Gwiazdke bo chudzienka sie zrobila zeby nie marzla i miala miekko pod dupką :D

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 10, 2019 22:41 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

Tu Yerbi i BONO-nasza Duża mówi że posłała dziś dukaty dla Szamana i że bardzo jej się zamarzył futeralik na telefon bo by telefona wtedy nie gubiła 100 x za dzień...
DUŻA będzie miauslicznie w żółtym szalu wyglądała!!Takie piękne prezenty się naszej rodzince trafiły że ho ho ho!
A u na od dwóch dni trzeci KOT!! Nazywa się MINIKOT..duża mówi że waży pół kilo a może mniej..my zaglądają ciagle przez dziurki u drzwi i tylko się wąchamy..Duża go znalazła po drzewem przy opuszczonym domu na naszej wsi...tak MIAUczał że my go słyszelim...To chyba sierota..Duża wzięła Duży niezadowolony że trzy miski a tu dziś...już znalazła się rodzina co się w nim zakochała..zabiorą MINIkota za jakieś 2 miesiące jak podrośnie i wyładnieje bo teraz biedny jest..taki to dzień u nas był...DUża mówi że my to teraz się nazywamy dom tymczasowy dla MINIkota czy jakoś tak..MIAUdobranoc!

BONObono

 
Posty: 115
Od: Pt mar 03, 2017 22:20

Post » Czw lip 11, 2019 9:23 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

Dzisiejsze wpłaty na Szamana od:

BONObono 50,-
Pani Krystyna B. 60,- bez nicku
kocka 40,-

SERDECZNIE DZIĘUJEMY :) :)
Ostatnio edytowano Czw lip 11, 2019 13:12 przez AZYLschronisko, łącznie edytowano 2 razy

AZYLschronisko

 
Posty: 107
Od: Wto paź 18, 2016 18:27

Post » Czw lip 11, 2019 11:30 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

Tez bym chciała tak pięknie szydelkiem dziergać, ale nie mam cierpliwości i talentu :placz:

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lip 11, 2019 12:30 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

saaga pisze:Wow, a nawet łał!!!!
Tulisiu, serdecznie dziękujemy!!!! Kita miauczy, że jej zieleń bardzo pasuje do koloru oczu, a i za zabawką chętnie pobiega! A ja skarpetki chętnie na stópki wdzieję, bo coś ostatnio wieczory u nas zimna. A perły meeeeegaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Dziękujemy wielce!


Prosim wjelce :D i dziękujem wjelce :1luvu: , a z tej radości to Ciocia nie wybrali dodatkowej niespodziewajki , co poczynić należy Tuliś :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lip 11, 2019 12:32 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

ciotka59 pisze:Obrazek


Ciotka59, Ty takich oczuf nie rób , bo ten piękny poddupnik w gwiazdki to Twoje dzieło w połowie , o czym wszem i wobec powiadam i o podziw proszę , bo Ciotka59 cicho siedzą a talenta mają , o :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lip 11, 2019 12:33 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

kocka pisze:fanty jak zwykle niezwykłe , dziekujemy pieknie , nawet Kmin choc pszczola to moze niekoniecznie bo znow ja zje i go spuchnie :roll: , wplata juz poszla a jak mozna wybrac to podkladke i odlotowa tasme :ok:
a otulic trzeba Gwiazdke bo chudzienka sie zrobila zeby nie marzla i miala miekko pod dupką :D


zapomniałam z tą pszczołą ups :oops: , to smaczka lepiej damy od tego nie będzie kłopotów :wink: i już zapisuję podkładkę dla Was :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lip 11, 2019 12:41 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

BONObono pisze:Tu Yerbi i BONO-nasza Duża mówi że posłała dziś dukaty dla Szamana i że bardzo jej się zamarzył futeralik na telefon bo by telefona wtedy nie gubiła 100 x za dzień...
DUŻA będzie miauslicznie w żółtym szalu wyglądała!!Takie piękne prezenty się naszej rodzince trafiły że ho ho ho!
A u na od dwóch dni trzeci KOT!! Nazywa się MINIKOT..duża mówi że waży pół kilo a może mniej..my zaglądają ciagle przez dziurki u drzwi i tylko się wąchamy..Duża go znalazła po drzewem przy opuszczonym domu na naszej wsi...tak MIAUczał że my go słyszelim...To chyba sierota..Duża wzięła Duży niezadowolony że trzy miski a tu dziś...już znalazła się rodzina co się w nim zakochała..zabiorą MINIkota za jakieś 2 miesiące jak podrośnie i wyładnieje bo teraz biedny jest..taki to dzień u nas był...DUża mówi że my to teraz się nazywamy dom tymczasowy dla MINIkota czy jakoś tak..MIAUdobranoc!


Niespodziewane wieści i dobre ,szczególnie dla tej małej biedulki , brawo za czujność i żeście Dużą wysłali na zwiady :ok: :1luvu:
A przy okazji Dużej powiedzcie,że cudne fanty przyszły na bazarek i Tuliś śle wieeelkie buziaki za pomoc , a wszystkich już teraz zapraszam na kolejny bazarek :piwa:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lip 11, 2019 12:43 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

ani_ pisze:Tez bym chciała tak pięknie szydelkiem dziergać, ale nie mam cierpliwości i talentu :placz:


Ciocia ani_ , nie płakusiaj lecz zaglądaj na Tulinkowe bazarki i problemu nie będzie :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lip 11, 2019 12:44 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

AZYLschronisko pisze:Dzisiejsze wpłaty na Szamana od:

Borówka 50,-
Pani Krystyna B. 60,- bez ncku !
kocka 40,-

SERDECZNIE DZIĘUJEMY :) :)


uzupełnione :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lip 11, 2019 12:49 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

Ciocia saaga i Ciocia Marmolada18 proszę o wybór dodatkowych niespodziewajek i czekam na dane do wysyłki, a kto cierpliwy i ochoczy , zapraszam za kilka dni na kolejny bazarek , prosze tylko dać mi znać,że czekamy z wysyłką :ok:

A wszystkich zagladających zapraszam serdecznie na bazarek z fantami z dalekiej podróży i baaardzo egzotycznie kolorowy oraz na Tulisiowe niespodziewajkowe żywioły 8)

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lip 11, 2019 13:04 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

Tulisiu kochany! Kita prosi o zabawki! A z wysyłką poczekamy, skoro kolejny bazar zapowiadasz!

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Czw lip 11, 2019 14:15 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

saaga pisze:Tulisiu kochany! Kita prosi o zabawki! A z wysyłką poczekamy, skoro kolejny bazar zapowiadasz!


a jaki pienkny bendzie :D , no Duża siem napaczec nie może na te fanty Tuliś :1luvu:

z podziękowaniem :1luvu: zatem dokładam zabawki a paczuszkę chowamy do tulisiowego sejfu :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lip 11, 2019 15:56 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

:oops: Krystyna B. to ja, zapomniałam nicka dopisać :oops:
Rudy K. na tych niebieskościach i granatach pięknie się będzie prezentował :) Jeszcze raz dziękujemy!
Aaaaa, myślałam, że my już mamy ten śliczny ręczniczek i nie wybierałam żadnego drobiazgu :) Jakbym wybierała, to tą osłonkę na tea light bym poprosiła ;) Będzie idealnie :)
I może z wysyłką rzeczywiście chwilę poczekać, skoro piękny nowy bazarek się zapowiada? Rudy obiecał, że będzie umiar zachowywał, hihi ;))

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości