Szaman odszedł [*]

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob lip 06, 2019 15:23 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Do Rudego Kąkwistora udawającego hiszpąską grądę. Cobyś nie myślał se że ja ci moją romątyczmną niespodziewankę oddam! Niedoczekiwanie! Pojechałam w odwiedzenie do Dziatka to mię na pewmno dołoży troszku piniążków i cię zalicytuję! Ha! Na 54 zetów cię przebijam!
A Ciorna Męda nie ma co ciczyc głosa, Mała Ciorna już swojego głosa cwiczyła po drodze i się człowieki na nią oglądały.
Jej Kicistośc Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33051
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob lip 06, 2019 19:42 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

MB&Ofelia pisze:Do Rudego Kąkwistora udawającego hiszpąską grądę. Cobyś nie myślał se że ja ci moją romątyczmną niespodziewankę oddam! Niedoczekiwanie! Pojechałam w odwiedzenie do Dziatka to mię na pewmno dołoży troszku piniążków i cię zalicytuję! Ha! Na 54 zetów cię przebijam!
A Ciorna Męda nie ma co ciczyc głosa, Mała Ciorna już swojego głosa cwiczyła po drodze i się człowieki na nią oglądały.
Jej Kicistośc Książniczka Ofelja

Brawo,duch walki wciąż żywy :ok: z podziękowaniem ślicznym :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lip 06, 2019 19:55 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:
ciotka59 pisze:Obrazek Witamy się sobotnio

A witamy i zachęcamy do licytacji :D piękne wełnianki będą - no... wszak każda sroczka swój ogonek chwali :mrgreen: Cioteczko zaglądajcie a zobaczycie jaki fajny poddupnik wyszedł z Twojej twórczości :1luvu:


musze koty zapytać czy nie chcą nowego :wink:

Pytaj śmiało, a na zachętę inna moja twórczość dzisiejsza
:D
Obrazek
:D
Bananowe, z cynamonem i na słono z kminkiem,bo imbirowe z wiśnią już nie dotreały do tej pory :mrgreen:

:placz: :placz: :placz: :placz:
a ja tak daleko :(

No bój się ducha, akurat Ty daleko :strach: z buta byś spokojnie zaszła do tej pory :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lip 06, 2019 20:54 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Zaglądam i baczę, czy bazzar jest wystarczająco wysoko :lol:
Aż mnie skręca z ciekawości, co będzie w środku niespodziewajek Obrazek
Zaglądnęłam i zabaczyłam taki bazaruś :arrow: viewtopic.php?f=20&t=192265
I co? I musiałam zareagować Obrazek

ciotka59

 
Posty: 6889
Od: Sob sie 15, 2009 15:32

Post » Nie lip 07, 2019 9:48 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Dziękujemy,że Cioteczka na posterunku :1luvu: mam nadzieję,że się jeszcze bazarek pokręci :ok:
Zapraszamy :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Nie lip 07, 2019 23:09 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

ciotka59 pisze:Zaglądam i baczę, czy bazzar jest wystarczająco wysoko :lol:
Aż mnie skręca z ciekawości, co będzie w środku niespodziewajek Obrazek
Zaglądnęłam i zabaczyłam taki bazaruś :arrow: viewtopic.php?f=20&t=192265
I co? I musiałam zareagować Obrazek

Tulisiowe niespodziajki
już się stały znane w świecie,
Sycząc sunie wąż z Jamajki
w eleganckim swym berecie.
Komplet jeży z Białowieży
na wezwanie też już bieży,
królik przykicał z kotami
sowy fruną z flamingami,
A zielone krokodyle zamiast leżeć gdzieś nad Nilem
na piaszczystej plaży w słońcu też się spakowały w końcu
bo słyszały od tukana,
że na pomoc dla Szamana,
jest impreza niesłychana.

To tak co nieco o niektórych uczestnikach niespodziewajek, ale tylko tych o których ja wiem :mrgreen:

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Pon lip 08, 2019 7:35 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki do północy 08

aaa boskie :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon lip 08, 2019 12:48 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

marivel pisze:
ciotka59 pisze:Zaglądam i baczę, czy bazzar jest wystarczająco wysoko :lol:
Aż mnie skręca z ciekawości, co będzie w środku niespodziewajek Obrazek
Zaglądnęłam i zabaczyłam taki bazaruś :arrow: viewtopic.php?f=20&t=192265
I co? I musiałam zareagować Obrazek

Tulisiowe niespodziajki
już się stały znane w świecie,
Sycząc sunie wąż z Jamajki
w eleganckim swym berecie.
Komplet jeży z Białowieży
na wezwanie też już bieży,
królik przykicał z kotami
sowy fruną z flamingami,
A zielone krokodyle zamiast leżeć gdzieś nad Nilem
na piaszczystej plaży w słońcu też się spakowały w końcu
bo słyszały od tukana,
że na pomoc dla Szamana,
jest impreza niesłychana.

To tak co nieco o niektórych uczestnikach niespodziewajek, ale tylko tych o których ja wiem :mrgreen:



Cioteczka ukrywali sie z talentem :1luvu: , no prosze , pieknie zareklamowane i JUZ SĄ ! Tuliński wieczorem będzie komponował niespodziewajki, zatem kochani, do północki gramy -dla tego, kto wygra tego pokera , jest przewidziana mała nagroda 8)

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lip 08, 2019 13:33 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

MB&Ofelia pisze:Do Rudego Kąkwistora udawającego hiszpąską grądę. Cobyś nie myślał se że ja ci moją romątyczmną niespodziewankę oddam! Niedoczekiwanie! Pojechałam w odwiedzenie do Dziatka to mię na pewmno dołoży troszku piniążków i cię zalicytuję! Ha!


Ha!
Zatem azaliż albowiem! Ja, Grand-Jak-Najbardziej-Hiszpański i do tego Rudy, w obliczu nieobecności mojej Dużej
(która ma ciasto do upieczenia, obiad do ugotowania, meble do skręcenia, mieszkanie do ogarnięcia i gości na dodatek), przelicytowuję Princesę Ofeliję, jej Companerę, senioritę MC Carmen, oraz ich Najszacowniejszego Dziadka poniekąd razem z Kocykiem-O-Nieznanym-Mi-Kolorze. I 56 jednostek polskiej waluty, złotym zwanej, na benefis Czarnego Szamana, który oby zdrowym był jak najprędzej, ofiarowuję! I niespodziewanej niespodziewanki w Sławetnym Grodzie Pomorskim oczekiwać będę!
Yo, El Conquistador Rojo tak rzekłem!

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Pon lip 08, 2019 13:36 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Marmolada18 pisze:
MB&Ofelia pisze:Do Rudego Kąkwistora udawającego hiszpąską grądę. Cobyś nie myślał se że ja ci moją romątyczmną niespodziewankę oddam! Niedoczekiwanie! Pojechałam w odwiedzenie do Dziatka to mię na pewmno dołoży troszku piniążków i cię zalicytuję! Ha!


Ha!
Zatem azaliż albowiem! Ja, Grand-Jak-Najbardziej-Hiszpański i do tego Rudy, w obliczu nieobecności mojej Dużej
(która ma ciasto do upieczenia, obiad do ugotowania, meble do skręcenia, mieszkanie do ogarnięcia i gości na dodatek), przelicytowuję Princesę Ofeliję, jej Companerę, senioritę MC Carmen, oraz ich Najszacowniejszego Dziadka poniekąd razem z Kocykiem-O-Nieznanym-Mi-Kolorze. I 56 jednostek polskiej waluty, złotym zwanej, na benefis Czarnego Szamana, który oby zdrowym był jak najprędzej, ofiarowuję! I niespodziewanej niespodziewanki w Sławetnym Grodzie Pomorskim oczekiwać będę!
Yo, El Conquistador Rojo tak rzekłem!


Rzekłeś :ok: a ja niniejszym wedle życzenia czynię i zapisuję z wielkim ukłonem :1luvu: :1luvu:

i czekamy na rozwój akcji 8) :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lip 08, 2019 17:19 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! do północy dziś-

se tylko wdepłem przypomnieć,że do godziny duchuf bazara trwa a teras idem komponować niespodziewajki :ok: :mrgreen: Tuliś

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lip 08, 2019 19:41 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! do północy dziś-

ciekawe kto dotrwa do północy :wink:
mnie Rudzia niestety wyłaczyła z walki :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lip 08, 2019 21:49 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! do północy dziś-

Ciiiii! Nie budzić Rudego Grąda Kąkwista nie-hiszpąskiego! Bo niespodziewanka romątyczmna ma być moja i najmojsza. No bo w kącu to ja jezdę romątyczmną waleczmną książniczką. I daję za romątyczmną jedynku 57 zetów. Ino ciii! Coby się nie obudził ten kocurro bo Duża marudzi że już musi pusiać coby wstać raniutko do roboty.
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33051
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon lip 08, 2019 22:53 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! do północy dziś-

MB&Ofelia pisze:Ciiiii! Nie budzić Rudego Grąda Kąkwista nie-hiszpąskiego! Bo niespodziewanka romątyczmna ma być moja i najmojsza. No bo w kącu to ja jezdę romątyczmną waleczmną książniczką. I daję za romątyczmną jedynku 57 zetów. Ino ciii! Coby się nie obudził ten kocurro bo Duża marudzi że już musi pusiać coby wstać raniutko do roboty.
Książniczka Ofelja


Ajjj, carramba!!!!
Tożem wbił się w ostatniej minucie!!! Nieeeee, mimo wielkiego szacunku i sympatii, jakie do Princesy Ofelji i jej Dużej żywię, tako rzeknę, iże przelicytować ja się nie dam!
Szczwana liszka z Princesy, oj, sprytna kotta ona jest! I ciiii, i nie budźcie Hiszpańskiego 8) A jednak, Rudy Konkwistador obudził się na tę Ostatnią Chwilę i licytacyją do 60 złociszów zaokrągla!! I już się na Niespodziewaną i Romantyczną cieszy :D :D :D

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości