(4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię (*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 04, 2019 16:56 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Mega awantura. Ale błędy popełniłyśmy obie, ja i moja zmienniczka, przy czym mój gorszy nieco.
Mam się nie biczowac, ale skoncentrować na mega maksa. Howgh, i poszli.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 04, 2019 17:53 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

A co natrzodziłaś Marzenko?

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw lip 04, 2019 17:58 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

aga66 pisze:A co natrzodziłaś Marzenko?

Dużo by pisać i zawile... pomyliłam klientów - spotkanie się odbylo, w kalendarzu inni, w rzeczywistości inni... ech..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 04, 2019 18:22 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Był u psychologa czy jakiegoś innego specjalisty?

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw lip 04, 2019 18:42 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

aga66 pisze:Był u psychologa czy jakiegoś innego specjalisty?

sesja przez internet - inni mieli sesję, inni byli wpisani w kalendarzu. ponieważ platnośc jest przelewem, a i jedni i drudzy zawsze się spóźniają, to zostal wyslany do tych z kalendarza email z prośbą o zaplatę. Nie odpowiedzili. A powinien byc do tych co faktycznie mieli sesję. No trudno to opisać dokladnie. zadyma byla i już.. Trochę się uspokoilam.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 04, 2019 22:14 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Wieczorem, już pod koniec pracy, mój znajomy z tejże, będący obecnie na urlopie na Mazurach wstawił na fb cudne zdjęcie z komentarzem "Zapatrzenie". Od razu mi się skojarzyła piosenka Maanamu, która mu podlinkowałam i włączyłam sobie do posłuchania. I tak zaczęliśmy się wymieniać kawałkami Maanamu, i faaajnie.. odpoczęłam sobie, pośpiewałam i wogóle. :mrgreen:
Chyba lubię psychologów :wink: mozna się z nimi dogadać :mrgreen:

Dla chętnych... WAKACJE :1luvu:

https://www.youtube.com/watch?v=xdcb5pguN9k
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 04, 2019 22:49 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Kończę wątek.
Najsmutniejszy z wszystkich, które kiedykolwiek prowadziłam na forum i na pewno z serii wąków założonych z powodu Miki.
W najsmutniejszym w życiu swoim stanie psychicznym, na tyle kiepskim, ze w ruch poszły piguły na chęć do życia.
W najsmutniejszym i najtrudniejszym, bo straciłam wszystko co najdroższe było w moim życiu, a na pewno w moim olsztyńskim życiu - tego życia już nie ma.
W najtrudniejszym, bo strata spowodowała ogromną pustkę wokół mnie i we mnie. Jest pusto, biała przestrzeń, niemal wszędzie gdzie nie spojrzę. Podobno stare odchodzi by mogło przyjść nowe, oby, nie jestem jeszcze w stanie tak na to patrzeć. Dla mnie to czas tęsknoty, cierpienia PO stracie, a nie czas nadziei na to co PRZEDE mną. Na szczęście już jest tak, ze widzę, ze przede mną coś moz być, nie tylko koniec, śmierć.
Dziękuję Wam, że byliście ze mną, za wsparcie słowne, mentalne, emocjonalne, za ciepłe myśli, kciuki, za wspólne przeżywanie, wreszcie - za wszelką fizyczną i finansową pomoc.

Dla Was i dla mnie, na zakończenie tego wątku ...

Dopóki nam ziemia kręci się,
dopóki jest tak czy siak,
Panie ofiaruj każdemu z nas,
czego mu w życiu brak -
mędrcowi darować głowę racz,
tchórzowi dać konia chciej,
sypnij grosz szczęściarzom...
I mnie w opiece swej miej.

Dopóki nam ziemia obraca się,
o Panie daj nam znak -
władzy spragnionym uczyń,
niech władza im pójdzie w smak,
daj szczodrobliwym odetchnąć,
raz niech zapłacą mniej,
daj Kainowi skruchę...
I mnie w opiece swej miej.

Ja wiem, że Ty wszystko możesz,
wierzę w Twą moc i gest,
jak wierzy żołnierz zabity,
że w siódmym niebie jest,
jak zmysł każdy chłonie
z wiarą Twój ledwie słyszalny głos,
jak wszyscy wierzymy w Ciebie,
nie wiedząc, co niesie los.

Panie zielonooki, mój Boże jedyny spraw -
dopóki nam ziemia toczy się,
zdumiona obrotem spraw,
dopóki czasu i prochu wciąż jeszcze wystarcza jej -
daj każdemu po trochu...
I mnie w opiece swej miej.


https://www.youtube.com/watch?v=TJ7pHDJZZdM

ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 04, 2019 23:21 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 195 gości