W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 04, 2019 14:40 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

jak dla mnie plebiscyt na zajączka w trawie wygrywa Mumik. pozdrawiam serdecznie całą Piątkę! :D

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT


Post » Pt lip 05, 2019 19:15 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Nic nowego. Z Amorki robi się coraz większa despotka. Co godzinę przychodzi na żebry chociaż miska pełna - i woooła. U Mumisia coraz więcej dredów - nie nadążam wyczesywać. Maciek coraz więcej broi - ochłodziło się więc energia go rozpiera. Drops coraz więcej mędzi - chyba mu pieszczot brak.
Wszystkiego jest "więcej" - powinnam się cieszyć? :twisted:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt lip 05, 2019 20:18 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Tak,trzeba się cieszyć. Jak koty rozrabiają i mają apetyty to jest :ok:

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt lip 05, 2019 20:54 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Niech tak trwa jak najdłużej, tfu, tfu, byle nie zapeszyć. :kotek:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie


Post » Pt lip 12, 2019 12:56 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Jak na razie - trwa :D . Amorka jest najlepszym i najzgodniejszym i najbardziej "zrozumiałym" kotkiem 8) . Ona, może mało mówi ale jak już, to wszystko jasne! Całe dnie (i noce) przebywa na balkonie. Jak przychodzi to jasno mówi co chce! Jeeeeeść! Do 17 st. C przebywa na balkonie i przychodzi tylko na jedzenie! A wtedy woooooła 8) . Wyjątkiem jest jeden smak purizona - wtedy zapach przywabia ją z dalekich rewirów (bez względu na to czy jest po, czy przed kolejnym posiłkiem) i ... przyciąga za sobą Mumisia :evil: . Skąpię im purizona bo ponoć jest tuczący a Nowaki okrąglutkie :twisted:
Wczoraj była wojna!!! Trójstronna!!! Maciek kontra Mumiś kontra Drops. Taka poważna :evil: . Rzadko się zdarza ale bywa :placz: . Zaczął Maciek - atakiem na Dropsa a jak przegoniłam to na Mumcia, później Mumiś chciał się odegrać na Dropsie a ... ja musiałam interweniować :placz: . Amorka była "poza" - nie wtrącała się w sprzeczki chłopaków.
Kurczę, czemu oni barankują, ocierają się o siebie, robią noski a za chwilę walczą? Najbardziej Mumcia mi żal bo, choć on też potrafi zaczepiać pierwszy ale znowu, po prawie miesięcznej przerwie narobił na tacę. I siusiu i kupkę. (Ta taca to moje zbawienie, leży w miejscu, gdzie Mumiś najczęściej przebywa i uważa go za swój azyl. Pewnie dlatego tam wali).

Ogólnie jest dobrze :P .
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt lip 12, 2019 13:36 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

W każdym stadku co jakiś czas wybuchają awantury. Bo ten za szybko podejdzie i zaskoczy/przestraszy kumpla, bo mu zabrał miejscówkę, odsunął od jedzenia itp., a potem gdy już trwa kłótnia, to się udziela innym. U mnie dwie panie się nie lubią, bawią się we wzajemne blokowanie, reszta, czyli kocur-jedynak - kibicuje albo się włącza. Jedna Gadułka z cmentarza Wolskiego ze wszystkimi się zgadza, może dlatego, że najbardziej płochliwa.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pt lip 12, 2019 14:56 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

U mnie Amorka nie jest "najpłochliwsza". Ona jest, z braku innego określenie, powiedziałabym, najbardziej zdecydowana!. Duuuuuużo później wyszła "na pokoje" ale jest bardziej zdecydowana!. Jak już podjęła decyzję to - tak musi być!!! Nawet teraz,Amorka, jak już poczuje mój dotyk to zachowuje się prawie jak miziak :) . Szkoda tylko, że takie zachowanie tylko i wyłącznie w czasie "michy" :mrgreen:. W przerwach - karmieniowych :mrgreen: , Amorka zachowuje się jak totalny dzikus :mrgreen: . Sądzę, że przyczyną jest to, że Mumiś więcej czasu (duuuuuuuuuużo więcej) spędza w domu (bardziej oswoił się z moim głosem, więcej do Niego mówię) a Amorka przebywa głównie w towarzystwie pozostałych kotów. Z nimi dogaduje się IDEALNIE a ze mną nie :evil:
Naprawdę nie wiem, czy głupot nie wypisuję bo:
1 z Amorką mam zero kłopotów;
2 z Mumisiem gorzej. On naprawdę płochliwy, czasem Maciek go staluje, czasem Drops, albo on Dropsa :smokin:
3 Czasem łapię Dropsa na tym, że boi się wejść do domu bo: albo Amorka albo Mumiś stają mu na drodze :placz:

Wniosek: Nie miała baba kłopotu - wzięła sobie kota :D .

Nie narzekam - ciekawie jest 8) .

PS. Jak wychodzę z domu, a ... później wracam to - gdzie jest Amorka???!!!
Odp. Na MOJEJ części kanapy :D
Ona, jak podejmie decyzję, że mnie nie trzeba się bać to ........ wpakuje mi się do łóżka :placz: Jak mur-beton!!!

PS. 2 Chyba Nowaki nie mają u mnie źle? :P
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt lip 12, 2019 15:10 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Nowaki mają idealnie u Ciebie, powiedziałabym nawet, że lepiej niż w poprzednim domu, bo one jako dawne "wolnożyjące" lubią większe towarzystwo oraz BALKON.
Dropsa klasycznie blokują, ulubiona zabawa :mrgreen:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob lip 20, 2019 14:20 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Szykujemy się do wielkiej uroczystości.
W poniedziałek obchodzimy pierwszą rocznicę pobytu u dużej :) .
Uszykowała nam tort ale ... czy doczeka do poniedziałku???

Obrazek

A tam, najwyżej upiecze drugi :twisted:

Dziękujemy Pani E. za kolejne 25,00 zł. :201494 .
Amorka i Mumiś.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob lip 20, 2019 14:46 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

A z czego ten specjał?
Swoją drogą życie przez ten rok tak było bogate, że się zdaje, iż parę lat minęło.
Najlepsze życzenia dla całej załogi! Obrazek
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob lip 20, 2019 17:58 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

mziel52 pisze:A z czego ten specjał?
Swoją drogą życie przez ten rok tak było bogate, że się zdaje, iż parę lat minęło.
Najlepsze życzenia dla całej załogi! Obrazek


Ten "specjał" z ... internetu :oops:
Tak naprawdę dostaną Feliksa, Schebę i Gourmeta. Czyż my, w święta, też nie jemy niezdrowo ale smacznie :lol:

Rok bogaty w wydarzenia i zwroty sytuacji. Wprawdzie tylko pół roku bo pierwszą połowę roku Nowaki przesiedziały w łazience :twisted: Teraz zachowują się tak, jakby bały się "podwanny" :wink: . Amorka do łazienki chodzi tylko w celach kuwetkowych a Mumiś jeszcze czasem się skryje pod wanną ale ... szybciej wyłazi niż tam włazi :twisted:.
Nowaki dziękują za pozdrowienia i też pozdrawiają trzy Królewny i Królewicza :1luvu: .
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob lip 20, 2019 18:13 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Chyba trzeba zmienić Nowakom nazwisko

MaryLux

 
Posty: 159317
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 20, 2019 18:52 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Mają u Was najlepiek na świecie! Ale ten rok minął szybko...

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 212 gości