Szaman odszedł [*]

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy


Post » Czw cze 27, 2019 19:54 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Ja, waleczmna Książniczka Ofelja, prycham na Rudego Kąkwistora, i przegryzam jego ofertę na romątyczmną jedynku na razie pókico o 1 zeta czyli jak Duża liczy na 46 zetów a późmniej się popaczy bo muszę policzyć moje kieszeniowe.
Książniczka Ofelja


W tłumaczeniu na ludzkie - Ofelia daje 46 za nr 1
Duża
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw cze 27, 2019 22:38 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Atta pisze:
marivel pisze:
alessandra pisze:
Atta pisze:Uwaga! ten ostatni czyha na zająca :P


albo na ..Klienta :ryk: :ryk: :ryk:

Ja nawet nie zauważyłam zająca, tak mnie zafascynował Wielki Czyhający :-)

Znak,że koty przysłaniają Nam cały świat :mrgreen:


Tylko czasem niektórym wybranym dane jest zobaczyć nieco więcej, np. zająca :mrgreen: :

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Pt cze 28, 2019 0:44 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

marivel pisze:
Atta pisze:
marivel pisze:
alessandra pisze:
Atta pisze:Uwaga! ten ostatni czyha na zająca :P


albo na ..Klienta :ryk: :ryk: :ryk:

Ja nawet nie zauważyłam zająca, tak mnie zafascynował Wielki Czyhający :-)

Znak,że koty przysłaniają Nam cały świat :mrgreen:


Tylko czasem niektórym wybranym dane jest zobaczyć nieco więcej, np. zająca :mrgreen: :

Miałam szczęście.Kreska nie siedziała przed monitorem, więc nic mnie nie rozpraszało :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10831
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt cze 28, 2019 13:16 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

MB&Ofelia pisze:Ja, waleczmna Książniczka Ofelja, prycham na Rudego Kąkwistora, i przegryzam jego ofertę na romątyczmną jedynku na razie pókico o 1 zeta czyli jak Duża liczy na 46 zetów a późmniej się popaczy bo muszę policzyć moje kieszeniowe.
Książniczka Ofelja


W tłumaczeniu na ludzkie - Ofelia daje 46 za nr 1
Duża




ta siem Ciocia nie marfiom, Duża umi czytać kocie :mrgreen:
no ja siem kłaniam Ofeliji wjlece ,że pinondza kieszonkowego nie na frykasy, a dla poczebujoncego kolegi chce wydatkować , pienkna to idea i z radościom zaznaczamy :1luvu: Tuliś :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt cze 28, 2019 13:31 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

No to my mamy dylemata. To znaczy ja i Rudy Konkwistador :kotek: No bo z jednej strony: tak przelicytowywać damę? A z drugiej: Rudy K. słusznie zwrócił mi uwagę, że Jemu też się coś od życia należy.
No to romantycznie o całe 2 złote polskie przelicytowujemy :smokin:
I mimo prychania - Grand Hiszpański ukłony śle Ofelii, Walecznej Księżniczce :piwa: :201485

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Sob cze 29, 2019 9:16 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Marmolada18 pisze:No to my mamy dylemata. To znaczy ja i Rudy Konkwistador :kotek: No bo z jednej strony: tak przelicytowywać damę? A z drugiej: Rudy K. słusznie zwrócił mi uwagę, że Jemu też się coś od życia należy.
No to romantycznie o całe 2 złote polskie przelicytowujemy :smokin:
I mimo prychania - Grand Hiszpański ukłony śle Ofelii, Walecznej Księżniczce :piwa: :201485

Piękne dziękuję :1luvu: akcja się rozwija nadspodziewanie ciekawie :ok: :piwa: :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie cze 30, 2019 1:55 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Tu Bono i Yerbi my nie śpionce koty my koty czekające na Dużą to...łapki w ruch i piszemy by w gore wątek podskoczył jak my widzac Dużą wracającą z daleka...Miaulicytowac prosimy! :ryk:

BONObono

 
Posty: 115
Od: Pt mar 03, 2017 22:20

Post » Nie cze 30, 2019 10:18 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

BONObono pisze:Tu Bono i Yerbi my nie śpionce koty my koty czekające na Dużą to...łapki w ruch i piszemy by w gore wątek podskoczył jak my widzac Dużą wracającą z daleka...Miaulicytowac prosimy! :ryk:

Zapraszamy, a nie załuję dukata,bo wieści nas doszły,że bardzo ciekawe fanty się jeszcze szykują z dalekich podróży id BONObono :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie cze 30, 2019 10:42 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Poka poka :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie cze 30, 2019 11:13 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Nr 2 za 35 zł

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 30, 2019 11:49 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

alessandra pisze:
BONObono pisze:Tu Bono i Yerbi my nie śpionce koty my koty czekające na Dużą to...łapki w ruch i piszemy by w gore wątek podskoczył jak my widzac Dużą wracającą z daleka...Miaulicytowac prosimy! :ryk:

Zapraszamy, a nie załuję dukata,bo wieści nas doszły,że bardzo ciekawe fanty się jeszcze szykują z dalekich podróży id BONObono :1luvu:


tym razem czy następnym?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lip 01, 2019 19:07 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

czarno-czarni pisze:Poka poka :)

Nima, bo jeszcze są w podróży :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lip 01, 2019 19:08 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

kocka pisze:Nr 2 za 35 zł

Z pięknym podziękowaniem :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lip 01, 2019 19:08 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
BONObono pisze:Tu Bono i Yerbi my nie śpionce koty my koty czekające na Dużą to...łapki w ruch i piszemy by w gore wątek podskoczył jak my widzac Dużą wracającą z daleka...Miaulicytowac prosimy! :ryk:

Zapraszamy, a nie załuję dukata,bo wieści nas doszły,że bardzo ciekawe fanty się jeszcze szykują z dalekich podróży id BONObono :1luvu:


tym razem czy następnym?

Tym razem :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości