Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokładka

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt maja 31, 2019 9:00 Re: Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokła

shira123 pisze:poprosze zegarek z kolorowymi kotami i ksiazke ''uwieziona we snie''

prosze przypomnij mi w niedziele o wplacie na maila aneszka@vp.pl bo rzadko jestem na forum

Zycze Ci wszystkiego dobrego i pozdrawiam!
Agnieszka

Dziękujemy :)

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pt maja 31, 2019 12:20 Re: Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokła

Przesyłka odebrana, bardzo dziękuję :1luvu:
Trzymam kciuki za Ciebie. Też miałam kartę DILO i po dokładnej diagnostyce okazało się, że niepotrzebnie. Oby w Twoim przypadku też tak było. Jesteś potrzebna zwierzakom i nam, bo Twoje bazarki zawsze są ciekawe.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt maja 31, 2019 18:39 Re: Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokła

Koki-99 pisze:Przesyłka odebrana, bardzo dziękuję :1luvu:
Trzymam kciuki za Ciebie. Też miałam kartę DILO i po dokładnej diagnostyce okazało się, że niepotrzebnie. Oby w Twoim przypadku też tak było. Jesteś potrzebna zwierzakom i nam, bo Twoje bazarki zawsze są ciekawe.



W poniedziałek pobiorą wycinek i będzie wiadomo, najgorsze,że mam objawy i guz istnieje.

Powiem Wam,że mam dosyć, jestem psychicznie zmęczona kotami.Nie patrzę na boki,bo pomóc nie mogę, nie potrafię kotów utrzymać u siebie.Dzisiaj 2 h przed skończeniem pracy przychodzi p.sprzątaczka i mówi,że na terenie szkoły jest kot, w tym samym miejscu,co rok temu w ferie pobity.Mówię sobie- błagam, odejdź,zniknij…:( patrzę i co znowu? młodziutka koteczka z ogromnym brzuchem.Cudem znalazłam DT za karmę i weta.W poniedziałek sterylka.

Wrzucę później zdjęcie.To się nigdy nie skończy:(

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pt maja 31, 2019 19:52 Re: Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokła

Będzie dobrze :ok: A kotami niech się inni zajmą, np. p. sprzątaczka, Ty masz dość swoich. Wiem, że ciężko odmówić pomocy, gdy się ma poziom empatii taki jak Ty, ale teraz musisz pomyśleć o sobie.

Koszulka f jakie ma wymiary?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob cze 01, 2019 22:58 Re: Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokła

Koki-99 pisze:Będzie dobrze :ok: A kotami niech się inni zajmą, np. p. sprzątaczka, Ty masz dość swoich. Wiem, że ciężko odmówić pomocy, gdy się ma poziom empatii taki jak Ty, ale teraz musisz pomyśleć o sobie.

Koszulka f jakie ma wymiary?


Jutro wymierzę.

Ja naprawdę spasowałam bardzo ostatnie pół roku, ale wczoraj nie miałam wyboru.Kotka nie potrafiła wydostać się z terenu szkoły, była przerażona z brzuchem po ziemie, ja pracuje w najgorszej okolicy, na szczęście jest oswojona, sterylka aborcyjna umówiona na poniedziałek. Przez 2,5 r. pobrałam stamtąd wszystkie oswojone i co dało się, to sterylka. Chorzów niestety kiepsko dba o koty.

Jakby tego było mało, to dzisiaj byłam z koleżanką, która znalazła tymczas za karme i weta kotce(uratowała moje sumienie), w miejscu skąd mam Macieja i Ogonka.Ktoś dzwonił,że kot ledwo żyje...niestety to była prawda, ze złapaniem nie było problemu, jest na lecznicy, miał test na pp, fiv/felv i wyszła delikatna kreska przy białaczce,ale po chwili zanikała...czy ktoś spotkał się z tym? nigdy tak nie wychodziło, nawet jak białaczka,to była mocna kreska.Może ktoś wie? wątpię,że kocurek przeżyje niestety, na szczęście ma ogon, w przeciwienstwie do kotów u mnie.Ktos tam baaaaardzo ma sentyment do ogonów :(
Obrazek

Obrazek
Obrazek


Może jutro będzie w końcu dzień bez nowych kotów...

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pon cze 03, 2019 12:36 Re: Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokła

Do mnie dotarło w czwartek wszystko, byłam na wyjeździe, więc wczoraj obejrzałam - wszystko przepiękne :)
Obrazek

Tyiga

Avatar użytkownika
 
Posty: 510
Od: Śro maja 30, 2012 18:51
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw cze 06, 2019 20:24 Re: Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokła

Tyiga pisze:Do mnie dotarło w czwartek wszystko, byłam na wyjeździe, więc wczoraj obejrzałam - wszystko przepiękne :)


Bardzo dziękuję za pomoc

Koki-99 pisze:Będzie dobrze :ok: A kotami niech się inni zajmą, np. p. sprzątaczka, Ty masz dość swoich. Wiem, że ciężko odmówić pomocy, gdy się ma poziom empatii taki jak Ty, ale teraz musisz pomyśleć o sobie.

Koszulka f jakie ma wymiary?



Pamiętam o koszulce, ale ciężko przeszłam badania w szpitalu, postaram się jutro zmierzyć, przepraszam

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Czw cze 06, 2019 20:41 Re: Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokła

Tak myślałam, więc nawet nie śmiałam się przypominać :oops: Dobrze, że jesteś :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw cze 06, 2019 21:16 Re: Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokła

Czy naklejki łapki 3D jeszcze dostępne? Jeśli tak chciałabym czerwoną i srebrną
Obrazek

andorka

 
Posty: 13126
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Czw cze 06, 2019 21:42 Re: Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokła

andorka pisze:Czy naklejki łapki 3D jeszcze dostępne? Jeśli tak chciałabym czerwoną i srebrną

Mam tylko srebrne

Koki-99 pisze:Tak myślałam, więc nawet nie śmiałam się przypominać :oops: Dobrze, że jesteś :ok:



Koty chyba też się cieszą...:)



aaaaha...kotka ze szkoły miała martwe płody, wetki mówią,że w ostatnim momencie, cały tydzień musi mieć kroplówki.


Jako,że jestem trochę podłamana, to opowiem Wam jak szybko czlowiek "wraca" do zdrowia i nie czuje bólu, kiedy po ruchliwej ulicy chodzi gołąbek.Świetnie zatrzymuje się samochody, kłóci się z ludźmi, schyla w sukience i nie pamięta się,że jednak do ziemi nie jest.A najlepsza- kłótnia z panią, której gołąbek wszedł pod auto.Świetnie się wchodzi pod jeepa, zupełnie zapomina się o bólu, po czym jak już gołąbek uratowany, przyjeżdża pan ze schronu( musiałam do schroniska), to jednak ból wraca i trudno zrobić 3 kroki. Jeśli facet, który sie śmiał,że to nagrał, wrzuci gdziekolwiek, to będzie zabawa, jak na L4 człowiek się bawi.


Zrobiłam na szybko zamówienie na karme, żwirek i podkłady.To tak orientacyjnie.Koty zadowolone, bo dostawały cały tydzień mięso, ale koniec dobrego.
Obrazek
Obrazek

Potrzebne też kciuki za Lalę, znowu nie chce jeść,a ja nie uniose jej w transporterze nawet do samochodu, trzeba sprawdzic znowu wątrobę.

Bardzo Wam dziękuję za pomoc i ciepłe myśli

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Czw cze 06, 2019 22:12 Re: Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokła

Nie załamuj się. Historia fajna, gdybym Cię nie poznała, to bym nie uwierzyła :wink:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie cze 16, 2019 22:05 Re: Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokła

Koszulkę "f" i poszewkę "z" poproszę i przy okazji podrzucę.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie cze 23, 2019 17:25 Re: Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokła

Dziękuję :)

Może ktoś jeszcze chciałby coś? jest możliwa duza negocjacja cen, nie będę mówiła,że naprawdę jestem pod kreską ze wszystkim.Jestem otwarta na propozycje cenowe

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Nie cze 23, 2019 20:10 Re: Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokła

Ponawiam moje pytanie z PW w sprawie naklejek łapek
Odebrałaś, nie odpisałaś
andorka pisze:Cześć,
ja mam chyba problemy z czytaniem albo myśleniem :oops:
czy to jest 4-pak łapek czy po 1 szt za 10 zł?

Anka
Obrazek

andorka

 
Posty: 13126
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Sob lip 13, 2019 14:28 Re: Kocie,książki i inne na karmę dla kotów, kup teraz.Dokła

Potrzebny na już lek dla kocurka w złym stanie, nie ma go nigdzie, może sprawdzicie u siebie?

Solcoseryl w zastrzyku :(

Obrazek

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości