(4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię (*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 12, 2019 17:12 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Niestety na wiele rzeczy nie mamy często wpływu, ot los. A każde nieszczęście nawet najgorsze ma jakąś iskrę nadzieji i dobroci ,która z tego wypływa. Zobacz ile Twoja Mama i DeeDee połączyła obcych ludzi . To nadaje jakiś sens temu co nas spotyka...
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Śro cze 12, 2019 17:23 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

majencja pisze:Niestety na wiele rzeczy nie mamy często wpływu, ot los. A każde nieszczęście nawet najgorsze ma jakąś iskrę nadzieji i dobroci ,która z tego wypływa. Zobacz ile Twoja Mama i DeeDee połączyła obcych ludzi . To nadaje jakiś sens temu co nas spotyka...

To prawda. Trudna do przyjęcia na tym etapie, ale prawda. Połączyła plus ocean dobra popłynął do mnie, dobra wszelkiego od ludzi, w sumie znanych w większości jedynie wirtualnie..

Deeś śpi spokojnie pod stołem. Napiła się wody, przyszła do miseczki. Wieczorem przyjeżdża moja siostra.. zobaczymy co czas przyniesie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro cze 12, 2019 21:56 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

:201461
Kicia ? - 09'96 ['] Czarnulka 1.06.97 - 24.12.08 ['] Myszka 26.05.96 - 4.06.11 ['] Mrówcia 05/06'13-13.03.16 ['] Szarusia Agatka ? - 7.02.2018 ['] Kicia Liza 04/05'2000 - 29.05.2018 ['] Pusia '06/'07? -11.10.22 [']
Taki mały kot; taki wielki brak......

włóczka

 
Posty: 1376
Od: Sob kwi 25, 2009 16:43
Lokalizacja: miasto prządek / miasto zalewajki ;-)

Post » Czw cze 13, 2019 6:50 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

:ok: :ok: :201461 za znośny dzień dla Was :201461

Anna2016

 
Posty: 10441
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Czw cze 13, 2019 7:00 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

spokojnego dnia w dobrym samopoczuciu :ok: :ok: przesyłam ciepłe myśli :201461

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw cze 13, 2019 8:46 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Zaglądam do Was, czytam. Przesyłam dobre myśli i głaski dla DeeDusi :201461
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw cze 13, 2019 8:59 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Też zaglądam i trzymam kciuki...
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60131
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw cze 13, 2019 13:03 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Dziękuję WAM bardzo :1luvu: nawet nie wiecie ile chwil , sekund ukojenia daje Wasza obecność, tu, w wątku, w smsach, czy telefonach..
Jesteśmy jeszcze razem, ale to kwestia godzin, tak myślę..
Nie moge uwierzyć, ze tracę moje bure futerko, moją mądrą, ukochaną DeeDee, nie ogarniam..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw cze 13, 2019 13:05 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

DeeDuniu <3 i Marzeniu <3 <3
Marzeniu ''kwestia godzin''? :strach: :placz:

Anna2016

 
Posty: 10441
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Czw cze 13, 2019 13:26 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Odwiedziłam wczoraj dziewczyny, przekazałam pieniądze, rzeczowe podarunki od Was i... pożegnałam się z DeeDee :(
Wiedziałam że nie dane mi będzie już więcej się z nią spotkać i to ostatni raz kiedy mogę ją pogłaskać :(
To strasznie smutne, trudno to sobie wytłumaczyć, Marzenia11 ma rację, to nie do ogarnięcia :(

Wczoraj DeeDee mimo iż widać było że zbliża się już mocno do końca swojej drogi tutaj, była bardzo spokojna, wyciszona, leżała sobie pod stolikiem, wstała w pewnym momencie, spokojnie napiła się wody i wróciła by spać dalej. Mam nadzieję że dane jej będzie przez los by ten ostatni etap był łagodny, niech koteńka po prostu sobie zaśnie spokojnie... Tego Wam obu z całego serca życzę...

Marzenia11 - jesteś cudowną Panią dla DeeDee i pozostałych kocich dam.
Wiele się od Ciebie nauczyłam.
I cieszę się że mogę być jedną z tego licznego grona osób które połączyła chęć pomocy i wsparcia Cię w trudnej sytuacji. Jesteś cudownym człowiekiem, tym trudniej zrozumieć to wszystko co się ostatnio wydarza. Ale los czasem ma swoje dziwne plany :(
Jednak Ty masz nas i nie zapominaj o tym nawet gdy jest Ci akurat ciężej niż zwykle :201461
Bo my tu jesteśmy, gotowe Cię przytulić, pogłaskać a czasem nieco dziugnąć palcem i lekko popchnąć w jakimś kierunku jeśli jest potrzeba.
I pomóc na różne inne sposoby.

Teraz trudny szczególnie czas przed Wami :(
Ale z całych sił swoich będziemy Was wspierały - i trzymamy kciuki za to by DeeDee nie cierpiała, by spokojnie i bez bólu, strachu przeszła przez swój koci tęczowy most - wierzę że gdzieś tam kiedyś się jeszcze nasze drogi przetną.
Przytulam Was obie...
Nie wiem co więcej mogę powiedzieć :(
Strasznie to smutne :(

Blue

 
Posty: 23482
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Czw cze 13, 2019 13:41 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

jesteśmy
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw cze 13, 2019 15:11 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Taaaaak..... Nie bardzo wiem, co ma na mysli Blue pisząc o mnie i o tym ze wiele się nauczyła... :roll:
Nie mam - a chciałabym mieć - poczucia, ze DeeDee była/jest u mnie szczęśliwa. Przez pierwszy rok swego życia mieszkała w domku z ogródkiem i była mega szczęśliwa. Ale dom był przy wylotówce po której w niedzielę wieczorem przejeżdżało 20 tirów na minutę -i kilka kotów straciło tam zycie/. jak zginęła Precelka, siostra rodzona Milenki, a przyrodnia DeeDee, zabrałam dziewczyny do siebie. Deeś wpadła w depreję, kilka tygodni / miesięcy - nie pamiętam dokładnie - przesiedziała w szafie. Wtedy przytyła i już problem z wagą odtąd był.
Dlatego ja wpadłam w taką spiralę - chciałam wynagrodzić dziewczynom zamknięcie w mieszkaniu - stąd codzienne, co się stalo i jest nadal rytuałem, zabawy na korytarzu. I inne rzeczy. Większość ludzi - tak myślę, może nie mam racji - po przyjściu do domu z pracy robi sobie obiad/kolację, jakieś rzeczy w mieszkaniu itp - ja wychodzę z kotami na korytarz na dwie godziny. Bawimy się, głaszczemy, przytulamy, one biegają za orzeszkiem, no różnir.
Deeś bardzo lubi wyjazdy ze mną do Olsztyna. Gdyby tak nie było, gdyby nie potrzeba podawania leków na kręgosłup to bym jej nie wzięła 5 miesięcy temu. Bo to 5 miesięcy temu Mama byla pierwszy dzień na oiomie. Na oiomie, na którym zrobili wszystko aby umarła.
Zapytałam siostrę niedawno przez telefon, jak będzie wyglądać moje życie bez DeeDee? Tak jak wygląsa bez Mamy, bez Mikuni, bez Szaronki... Trzeba będzie po raz kolejny oswajać rzeczywistość, która jeszcze nie do końca oswojona znowu się zmienia.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw cze 13, 2019 15:49 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Marzeniu, tak mi przykro. Nie na wszystko mamy wpływ niestety....

aga66

 
Posty: 6121
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw cze 13, 2019 15:53 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Jestem. Życzę Wam obu spokoju w tych ostatnich chwilach. Ona na pewno czuje, że jest kochana. Ma opiekę, jedzenie, środki przeciwbolowe - gdyby została tam gdzie była nie byłoby tego wszystkiego. Ma Ciebie.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw cze 13, 2019 16:09 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Marzenia11 pisze:Taaaaak..... Nie bardzo wiem, co ma na mysli Blue pisząc o mnie i o tym ze wiele się nauczyła... :roll:


Absolutnie nic złego :)
Wręcz przeciwnie.
Niekoniecznie chcę pisać o swoich ekhm... pewnych odmiennościach w odbiorze i odczuwaniu świata ;) publicznie i nie bardzo umiem ubrać w słowa to co chcę przekazać - ale Twoja wrażliwość, emocje, miłość w oczach do DeeDee, poświęcenie dla niej, całokształt tego co między Wami - to są wartości które są także dla mnie bardzo ważne i niosły dla mnie swoistą naukę. Nie wiem czy potrafię to wytłumaczyć - trzeba do tego posiadać mój mózg :)
Ale podsumowując - jesteś wspaniałą osobą i przebywanie z Tobą jest dla mnie bardzo wartościowe.
Pomijam już Twoje oddanie dla kotek i te 2 godzinne seanse z zabawą po przyjściu z pracy - dobrze że moje koty tego nie czytają ;)

Spokoju Wam życzę...

Blue

 
Posty: 23482
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 141 gości