Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon cze 10, 2019 11:16 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś i Fendi wrócili.

kajtek56 pisze:Ewo a czy Tobie wolno jeździć rowerem i to od razu po zabiegu? Pytałaś lekarza?

Nie, nie pytałam, ale co to za zabieg? Zresztą rowerem chyba lżej niż na piechotę, to kawał drogi. Nie odczuwam nawet dyskomfortu, ale dzięki za zainteresowanie :1luvu:
kajtek56 pisze:Imię dla kota super, a z pewnością jakiś biedak stanie na Twojej drodze :wink:

Bardzo proszę, odpukaj w niemalowane drzewo, na chwilę obecną mam dosyć kotów :wink:

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto cze 11, 2019 13:34 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś i Fendi wrócili.

Kolejny dzień upałów. Strasznych, naprawdę. Balkon zamknięty rano, otworzę jak słońce przestanie tak mocno grzać. Pod hutą byłam i nakarmiłam Jadzię, moje słoneczko kochane. Jutro przerwa, w czwartek podjadę znowu.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 12, 2019 6:21 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w drodze do DS-u.

Teoś już w samochodzie p.Dariusza, jedzie do swojego domku do Warszawy. Coraz gorzej znoszę takie rozstania :oops:
Domek znalazł się przez przypadek. Pani straciła swoją ukochaną kotkę i uznała, że nie jest gotowa na nowego kota. Skontaktowała się z Arcaną, znalazła ją przez ogłoszenia, bo chciała oddać żwirek i karmę jakimś potrzebującym kotom. Tak się też stało. Kilka dni później skontaktowała się z Arcaną, bo za serce chwyciły ją dwa ogłaszane koty, w tym Teoś. Zdecydowała się na Teosia. Umaszczenie nie miało tu nic do rzeczy. Rozmowy telefoniczne, maile, w końcu wizyta PA ( Arcana, dziękuję :1luvu: ) i Teoś ma domek. Będzie jedynakiem. Nie przeszkadza mi to. Nie zauważyłam, aby Teoś jakoś szczególnie lgnął do kotów, a nawet takie stado jak moje nieco mu przeszkadzało. Będzie rozpieszczany, a prawdopodobnie pod nieobecność Dużej kot będzie spał. Duża, w przeciwieństwie do mnie lubi bawić się z kotem. Teoś, podobnie jak jej zmarła Mirusia uwielbia pudła tekturowe, będzie je miał. Do dyspozycji Teoś dostanie osiatkowany balkon, drapak, mnóstwo zabawek, ale przede wszystkim będzie miał Dużą na wyłączność. Ode mnie dostał ładną wyprawkę, tyle mogłam zrobić dla niego.
Raz jeszcze dziękuję Arcanie za ogłoszenia i wstępne rozmowy :1luvu: :1luvu:. Cienka jestem w robieniu ogłoszeń :oops: , a do głupich często telefonów cierpliwości nie mam. mir.ka, dziękuję za wyróżnienie Teosia :1luvu: Ogłoszenie nadal jest aktywne, może jakiś inny kot się na nie załapie?

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 12, 2019 6:25 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w drodze do DS-u.

Cudowna wiadomość :1luvu: :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 12, 2019 6:28 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w drodze do DS-u.

Mocne kciuki za Teosia :ok: bądź chłopaku szczęśliwy w nowym domku :1luvu:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro cze 12, 2019 6:44 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w drodze do DS-u.

Kciuki za Teosia. Czekam na dobre wieści z domku :ok:
Nie będę zmieniać ogłoszenia, bo mam rude zastępstwo do adopcji, a przy zmianie OLX ma prawo wyrzucić ogłoszenie i wyróżnienie przepada.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro cze 12, 2019 7:05 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w drodze do DS-u.

Może i tym dwóm łobuziakom się poszczęści?
Obrazek

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 12, 2019 7:09 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w drodze do DS-u.

ewar pisze:Może i tym dwóm łobuziakom się poszczęści?
Obrazek


I to słodkie niewinne spojrzenie: "ale że o nas mówisz?" :) fajne kociaki, pewnie że i one znajdą swój domek :ok:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro cze 12, 2019 8:03 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w drodze do DS-u.

O puchatki z reguły pytają osoby, które już mają puchacza, niby rasowego, ale te koty raczej z kiepskich hodowli, bo bez podstawowych badań i nadal karmione gorzej niż koty w zatłoczonych DT. To oczywiście nie skreśla domu, o ile rokuje, że coś zmieni, ale zwykle nie rokuje.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro cze 12, 2019 8:23 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w drodze do DS-u.

Teoś :D :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 12, 2019 10:06 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w drodze do DS-u.

Arcana pisze:O puchatki z reguły pytają osoby, które już mają puchacza, niby rasowego, ale te koty raczej z kiepskich hodowli, bo bez podstawowych badań i nadal karmione gorzej niż koty w zatłoczonych DT. To oczywiście nie skreśla domu, o ile rokuje, że coś zmieni, ale zwykle nie rokuje.

No właśnie :cry: Rzadko mam do czynienia z kotami z hodowli, ale i tutaj na miau się pojawiają. Często wątek jest zakładany, bo koty szukają nowego domu. Karmione są kiepsko. Ktoś uważa, że skoro wydał na kota sporą sumę to musi zaoszczędzić na jedzeniu i wecie? 8O
Moje bezdomniaki , teraz to tylko Jadzia jedzą to samo, co domowe, czyli mięso, dobrą suchą i różne saszetki. Nigdy w życiu nie kupiłam kitekata czy puriny one, a to w wielu domach jest podstawa kociej diety.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 12, 2019 11:10 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w drodze do DS-u.

Jakie suche dajesz Jadzi?
Co prawda moje rzadko jedzą suche, Josera catelux im bardzo smakuje.
Dzialkowcom mąż kupił jakąś chyba kiepska w Lidlu. :cry:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 12, 2019 11:23 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w drodze do DS-u.

U mnie idzie sporo suchego ( Purizon), bo są koty, które wyjątkowo lubią suche ( Gucia i Daszka). Czasem dostają Joserę z kaczką, kiedy boję się, że się zakłaczają. Teraz z bezdomniaków mam tylko Jadzię, ona je bardzo mało suchej, dostaje Smillę ( na którą chętnie też moje koty się załapują) i ewentualnie Purizon. Właśnie zrobiłam zamówienie w Zooplusie, są spore zniżki.
Nie kupuję marketowej karmy. Kiedyś dostałam puszki Kitekata, dałam bezdomniakom, powąchały i nie tknęły :wink: Podobno ta marketowa sucha szkodzi kotom, podobno po niej chorują. Tego nie wiem, czytałam na forum. Smilla jest niezła, w dobrej w sumie cenie. Polecam.
Teoś już w taksówce, niedługo powinien być w swoim domku. Do Warszawy dojechał szczęśliwie. Pani mówiła, że coś do niej gada, próbuje się wydostać z transporterka. Mówiła też, że kotek uroczy. Bo jest :D

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 12, 2019 12:18 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w drodze do DS-u.

Teoś w domku. Pani zachwycona kotem, który poczuł się u siebie. Zwiedza mieszkanie, ogon podniesiony do góry, zero stresu. Pani do niego cały czas coś mówi, no rewelacja. Ale się cieszę :lol:

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 12, 2019 12:21 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w drodze do DS-u.

ewar pisze:Teoś w domku. Pani zachwycona kotem, który poczuł się u siebie. Zwiedza mieszkanie, ogon podniesiony do góry, zero stresu. Pani do niego cały czas coś mówi, no rewelacja. Ale się cieszę :lol:

:ok:
Obrazek

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości