Wwa Falenica, Bobi ZNALEZIONY po 25 dniach

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 11, 2019 6:52 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Udostepnilem Bobcia na grupach krajowych i regionalnych na fb poza W-wa. Chetnie zabiore sie i za radio i tv, tylko co, gdzie, jak?
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Wto cze 11, 2019 8:40 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Hej sqbi! Bardzo, bardzo Ci współczuję, ale Bobi się znajdzie, zobaczysz. Bo MUSI się znaleźć!!! :ok:

Może faktycznie trzeba pójść też tropem, że wszedł do cężarówki. Może chciał się zdrzemnąć w chłodku, zasnął, a kierowca ruszył nawet nie wiedząc że wiezie kota. Nie masz możliwości wypytać do jakich miast w tym dniu odjeżdżały te auta? Może warto porobić też ogłoszenia na portalach internetowych na inne miasta, na niektórych jest możliwość ogłoszenia na całą Polskę (szkoda że na olx nie można tak dać, bo to najbardziej poczytny i skuteczny portal). Ale gdyby jakiś trop był gdzie te ciężarówki odjeżdżały, to obok szukania na miejscu można puścić już ogłoszenia w Polskę.

Na fb mnie nie ma, tam nie pomogę, ale gdybyś potrzebował mogę pomóc porobić ogłoszenia na portalach.
I odpocznij chwilę Chłopaku, musisz mieć jeszcze dużo siły, bo jak Ty padniesz z wyczerpania, to Bobiemu nie pomoże. Trzymaj się!!!
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto cze 11, 2019 8:46 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Nie mam. Tam jest wiele firm, do niektórych podjeżdżają podwykonawcy, którzy pracują też gdzie indziej. Nie bardzo wiem jak to załatwić, bo musiałem iść do pracy i nie mam jak tam podejść w godzinach działania tego bajzlu. Jakbyś mogła porobić na portalach to będę bardzo wdzięczny - mi już brakuje czasu i rąk.

Jeszcze sprawdzę pustostany drugi raz, został mi jeden, gdzie nie wchodziłem, bo jest bardzo utrudniony dostęp, ale jakoś to ogarnę wieczorem.

Teraz w pracy jestem, musiałem się pokazać chociaż na kilka godzin, a tutaj mam zablokowane w ogóle fb i portale z ogłoszeniami, aż dziwne, że fora działają normalnie.

Edit: Firmy z Oleckiej 23 obddzwonione, przynajmniejte, które znalazłem w internecie. Posprawdzali już wcześniej, od razu wiedzieli skąd i w jakiej sprawie dzwonię...

Udało mi się namierzyć firmę, której szambiarki tam parkują. One powinny mieć określony zasięg, nie? Wiecie jak załatwić, żeby podali lokalizacje, gdzie jeździli od piątku?
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Wto cze 11, 2019 10:23 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Zadzwoń tam i poproś o lokalizację, chyba tak trzeba.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto cze 11, 2019 10:55 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Warto też sprawdzić, czy w tym czasie nie jeździły w okolicy śmieciarki.
Mieliśmy przypadek na osiedlu, że śmieciara zgarnęła kotkę, co prawda bezdomną, szukającą jedzenia w kontenerach, więc to raczej nie ten przypadek...
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4565
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Wto cze 11, 2019 11:34 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Tu śmieciarki jeżdżą codziennie, bo codziennie inne rodzaje śmieci odbierają i z innych ulic :( Ale śmietniki ojciec sprawdzał jeszcze w piątek, a w sobotę posprawdzaliśmy całą resztę. Ktoś wie, gdzie wywożą z Wawra?
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Wto cze 11, 2019 11:41 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Moim zdaniem kot w nowej sytuacji, nowym otoczeniu, szuka najbliższej kryjówki, a nie miejsca na drzemkę. Chyba że chodzi o kota wychodzącego. Śmieciary tak huczą, że przepłoszą wszystko dokoła.
A są tam gdzieś w okolicy karmiciele i punkty karmienia? Poznać je można po pustych tackach i naczyniach z wodą.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto cze 11, 2019 11:51 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Karmiciele powiadomieni. Bobi panicznie boi się hałasów, też raczej nie wierzę w śmierciarkę, chyba, że zatrzasnąłby się w koszu i nie mógł wyjść.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Wto cze 11, 2019 13:14 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Zobacz, nie można tracić nadziei

viewtopic.php?f=1&t=190316&start=15

Właśnie zlokalizowany został kot zaginiony w połowie marca.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto cze 11, 2019 13:17 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Nie tracę. Bobi musi się znaleźć. Dzięki.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Wto cze 11, 2019 14:41 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Mi też kocurek znikną na prawie 3 miesiące :( i któregoś popołudnia wrócił do domu. Bobi też się znajdzie wcześniej czy później :ok:

Daisy123

 
Posty: 53
Od: Pt maja 24, 2019 5:14

Post » Wto cze 11, 2019 17:54 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Oby. Niestety, informacja którą dostałem się nie potwierdziła - żadnego Bobika na Przylaszczkowej. Ja bym się tak okropnie nie bał, że jest gdzieś zamknięty, gdyby było chłodniej. Tu dziś było 34-5 stopni w cieniu. A nie wierzę w potrącenie (za szybka reakcja i sprawdzanie wszelkich poboczy) i niespecjalnie w to, że go coś pogoniło - przed psem zwiałby do domu albo do sąsiadów albo na park vis a vis. A od wszystkich okolicznych kotów/kun/tchórzy/lisów jest zwyczajnie większy.

Ciężko mi uwierzyć, że znając choć trochę okolicę, będąc tak blisko, nie wróciłby do domu. To jest kanapowiec, przywykły do tego, że ja żrę kotleta z kurczaka, a on ma w miseczce kawałki wołowiny. Od małego latał za mną jak pies, reagował na gwizdnięcie i przybiegał na imię. Nawet jak był przerażony, np. odkurzaczem albo czymś równie upiornym jak dzieci kumpla.

Ciężko mi uwierzyć, ale kiciam, sprawdzam, chodzę i szukam. Ale się o niego upiornie boję. Tu się nie da przeszukać wszystkiego. Ja mieszkam blisko lasu (dużego). Niedaleko jest dawna betoniarnia (ogromny teren). I dawne zakłady Mery, gdzie teraz jest mnóstwo firm, budowa, chaszcze, budynki przemysłowe i magazyny (jeszcze ogromniejszy teren). Ale wszystkie te miejsca są oddalone o 600m w linii prostej. Las bliżej, do lasu 400, ale obrzeża sprawdzone, poobwieszane, obkiciane.

Nie wiem już gdzie mam go szukać. Czy oddalać się od domu i szukać po tych wszystkich miejscach, których i tak nie damy rady dokładnie przeszukać, czy skupić się na najbliższej okolicy, czy jeździć już z ogłoszeniami jeszcze dalej i liczyć, że ktoś znajdzie. NIE WIEM.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Wto cze 11, 2019 18:44 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Też nie wiem :( Ale dziś weźmy ogłoszenia tam w stronę Józefowa i pokicajmy tam gdzie ten facet na dachu widział jak się zrobi ciemniej.
Mamy jeszcze sąsiadów po zmroku m=namówić na wejście na posesję. Może ja spróbuję wejść do tych jednych, co nie przeszukali.
Mamy jeszcze ulotki na samochody na tym terenie do rozłożenia. Jeszcze nie zrobiliśmy wszystkiego, jeszcze radio, jeszcze lokalną prasę warto ogarnąć i wydania internetowe....
Bobiś - wróć do domku!

gusiek1

 
Posty: 1650
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 11, 2019 18:59 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Słuchajcie a jego nikt nigdzie nie widział? Kurcze przecież jakby się gdzieś ukrył to by w końcu wyszedł :cry: Tak bardzo bym chciała żeby się Bobiś znalazł, taki fajny kotek.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto cze 11, 2019 19:00 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

szukaj blisko domu.
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23733
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 205 gości

cron