(4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię (*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 06, 2019 13:29 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Apetytu brak. Tzn na samodzielne jedzenie. Wczoraj w nocy zjadła szesc lub moze siedem, osiem kawałków mięsa, sporych kawałkow, z miski Notki. A dzisiaj nie chciala. Faktem jest, że miałam malo czasu przed pracą, a dużo robiłam przy niej rzeczy - trzy zastrzyki, kilka rzeczy do pyszczka no ale... jęk zawodzenia był przy zakładaniu skarpetki na łapkę... Zrobiłam gęstego conva wymieszanego z mokrą karmą. Nieudolnie, ale pierwsze koty za płoty. Awanturowałam się ze strzykawką, która non stop się zatykała mimo moich nieudolnych przecierań. Dee zjadła w miarę chętnie 6ml, a niechętnie 5ml. Czyli 11ml gestego jedzenia w brzuszku. Potem skarpetka a potem w nagrodę drink miamorka - wypila z trzęsącymi się uszkami. I dzisiaj zrobiła kupę wielkości przeciętnej, ale świadczącej o tym, ze je, a nie głoduje czy je śladowo. Moze coś dojada po trochu z misek jak mnie nie ma w domu?
W każdym razie dzisiaj podeszłam, do wszystkiego bardziej spokojnie - przypomniałam sobie, ze ustalałam sama z sobą, ze jak nie będzie mogła jeśc to przecież będę ją karmić strzykawką. Więc jest ok. Rewelacyjnie by było, jakby jadła sama, ale najważniejszy jest cel - pełny brzuszek, a ten został osiągnięty.
Myślę, ze upały dokuczają plus nadmierne działania lekowe w krótkim czasie.
Jest jak jest - jesteśmy ciagle razem z pycholkiem moim burym, łysym...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw cze 06, 2019 13:52 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Marzenko, kupiłam średnie sitko matalowe . Przecieram przez nie paszteciki czy inne cholery typu intenstinal, musy...Felix źle się przeciera więc odradzam. Ale było i tak ,że wybierałam samą galaretę z puszki i ją mieszałam (przetartą) z Convę. TYlko musi być wtedy chłodniejszy. Czasem sama taka wymemłana galareta doobrze kotu idzie. Potem raz przetarte mieszam to z Convą i wszystko już razem ponownie trzepię przez sitko. Dopiero takie coś wlewam do strzykawy. Czasem z łyżeczki coś tam wyliże. Sitko lubią wycmokać.
Strasznie zawile to opisałam. Ale wiem, że zrozumiesz.
Wiem ,że nerwy masz wielkie. Zmęczenie też duże. Trzymam za Was kciukasy.

Nasz rakowy Angel w te upały też mniej je. Grymasi. Płacze do sufitu. Uliś też jest mniej kontaktowy w jedzeniu. Pogoda nie służy chorym kotom.
Uliś i Angel lubią saszetki felixa. Kurczakowe lub wołowe. W galarecie. Są drobne i mają dużo galarety. Dodatkowo jeszcze rozdrabniam nożem. Przy okazji wyjadania żelu coś tam łapią. Taka zabawa.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw cze 06, 2019 14:00 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

To muszę kupić sitko.. :)
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt cze 07, 2019 0:33 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Dee ładnie zjadła. :1luvu: pól saszetki granatapet - to się już jej dawno nie zdarzyło. A mozę nawet więcej troszkę.
Ja za nią nie nadążam. Jak pije tego drinka to już kombinowałam jak i jakie jej zupki robic a tu proszę bardzo - jak dalam rozrzedzoną mokrą karmę to tylko spojrzała, a saszetki zjadła sporo.

A dzisiaj było tak. Wrociłam dużo później bo jeszcze po pracy robiłam szybką pracę. Otworzyłam drzwi i kto wybiegł jako pierwszy? DeeDee. Za nią pozostałe ogonki. dee od razu weszła do głaskalnicy, ale z racji tego, ze przed pracą absolutnie nie głaskałam Milenki poszłam najpierw do niej. Oczywiście przybiegło czarne a po chwili... Dee. Cała czworka ustawiła się w kolejce do głaskania. :wink:

PODZIĘKOWANIA:
:arrow: kasia.winna - za wsparcie leczenia DeeDee 100zł i pyszne borówki :1luvu: :1luvu: :1luvu:
:arrow: taizu - za wsparcie dla DeeDee 100zł :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Jestem bardzo wewnętrznie poruszona i wzruszona ogromem pomocy płynącej od Was , nawet takiej, ktorej w ogole nie jestem świadoma...

Wczoraj wydałam na leki i wizytę bez kota 144zł. Jutro postaram się zaktualizować post rozliczeniowy. Mm paragony, musze zrobić zdjęcia. a zdjęcia Deeśki na działce czekają na wstawienie..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt cze 07, 2019 10:19 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Troszkę działki na dobry dzień dla WAS :1luvu:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Hop, hop!

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt cze 07, 2019 10:27 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Dziękuję za zdjęcia :) To są moje klimaty, ładną masz działeczkę, tak jak podoba mi się ogródek mir.ki.
DeeDee taka spokojna i zadowolona :201461 Dobrego dnia dla Was :ok:

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt cze 07, 2019 10:38 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Piękne fotki. Bo piękne kwiaty. Lubię gdy taki "bałagan" jest. Mała taka zadowolona.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt cze 07, 2019 10:44 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Tak. Bardzo. nawet się nie lizała będąc na działce kilka godzin. Mam jeszcze zdjęcia spod rabarbaru, ale w telefonie, z którego mogę je wysłać mmsem a nie mogę zgrać na kompa i wstawić na forum, więc jak ktoś kto je dostał ma chwilkę czasu i chęć zeby wstawić to bardzo poproszę. :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt cze 07, 2019 10:44 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Klimat sielski-anielski, pozorne nieuporządkowanie, ale jest czym oddychać. Można wypocząć i gwaru miasta. Ogrody pod linijkę są feee
Najważniejsze, żeby to było Twoje miejsce na ziemi Marzenko, gdzie możesz uciec przed codziennością i się zresetować. DeeDee chyba lubi takie wypady :)

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt cze 07, 2019 10:47 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

SabaS pisze:Klimat sielski-anielski, pozorne nieuporządkowanie, ale jest czym oddychać. Można wypocząć i gwaru miasta. Ogrody pod linijkę są feee
Najważniejsze, żeby to było Twoje miejsce na ziemi Marzenko, gdzie możesz uciec przed codziennością i się zresetować. DeeDee chyba lubi takie wypady :)

Lubi. I jutro też ją zabiorę do Olsztyna. Wprawdzie czas w koncu porządnie zadziałać w zniszczonym mieszkaniu, ale znając swoją słabośc do Deeśki zabiorę ją na działkę. Albo pojedzie pod okiem siostry.
PS. To nie jest pozorne nieuporządkowanie :wink: To nieuporządkowanie po prostu. Nie ma czasu na razie zadziałać, ale i tak nie byłoby pod linijkę, bo też wole takie klimaty..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob cze 08, 2019 12:58 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Dee zjadła śniadanie, owszem,ale biedna jest bo na ropke w nosie i załatwione oczko. Aż się boje zabierać ja w podróż..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob cze 08, 2019 13:04 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Może pozwolić jej odpocząć w domu? DeeDee :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60338
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob cze 08, 2019 15:34 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

I jak Malutka?
A zdjęcia super DeeDunia lubi wyraźnie byc na łonie natury

Anna2016

 
Posty: 10456
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Sob cze 08, 2019 15:42 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

jolabuk5 pisze:Może pozwolić jej odpocząć w domu? DeeDee :1luvu:

Zależności są proste: musze mieć kasę na kredyt i opłaty mieszkania Mamy. Potrzebuje wynajmować mieszkanie,a żeby to.robic to najpierw je sprzatnac,pomalowac,naprawic co trzeba. Czyli być w olsztynie. Wtedy Dee ze mną bo dostaje regularnie leki.
Prosto i łatwo napisac,ale zdecydowanie trudniej dokonywać wyborów między kilkoma równie arcy ważnymi sprawami.
W każdym razie jedziemy. Dee obok mnie na siedzeniu śpi przykryta ręcznikiem.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob cze 08, 2019 16:35 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Siostra wzięła na podróż kasze z warzywami. Dee spala. Zaczęłam jeść, podniosła się na łapkach i miau,glodna jestem! Zjadła CALA puszeczke gourmeta mus wołowy!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Vi i 293 gości