GUCCI BLOOM i YSL Moon, KENZO na kastrację kocura i leczeni

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto cze 04, 2019 18:12 GUCCI BLOOM i YSL Moon, KENZO na kastrację kocura i leczeni

Jak w tytule, kastracja mojego kocura, chłopak po przejściach oraz odłowienie i wizytę wetową ciężarnej prawdopodobnie starszej suczki, która błaka się po okolicy, sprawa dość pilna, bo nie wiem w jakim stadium ta ciąża...
Gucci Bloom 100ml całe, nowe, zapakowane, nietrafiony prezent, zakup i metka zamazana Douglas.
Skład zapachu:
1. Woda perfumowana GUCCI Bloom ma czysto kwiatowy skład. Łączy w sobie akordy wiciokrzewu, tuberozy i jaśminu arabskiego, dzięki czemu zapach odznacza się wyrafinowaną elegancją i kobiecością. Kwiatowy aromat wzbogacono znanym ze zmysłowości korzeniem irysa, który dodaje kompozycji zapachowej głębi i uroku. Zdjęcia z netu, ale generalnie tak wyglądają:
cena z wysyłką: 230zł sprzedane.
2. YSL Moon Paris 90ml tester generalnie cały, piękny, trwały letni zapach, biały kartonik, pochodzi z perfumerii lotniskowej Aelia duty free
Nuta głowy: truskawka, malina, gruszka, kalabryjska bergamotka, calone, pomarańcza i tangeryna, bieluń, piwonia, kwiat pomarańczy, jaśmin wielkolistny i chiński jaśmin, liść indonezyjskiej paczuli, białe piżmo, ambroksan, paczula, cedr, mech i wanili
Obrazek
cena z wysyłką 230zł
3. Kenzo WORLD Intense 30ml edp, oryginalne zakupione w Douglas, rozpakowane psiknięte 2 razy, kartonik bez folii, owocowe, kwiatowe, wyraziste, ale nie moje...
Skład: śliwka, jaśmin, piwonia, wanilia

Obrazek
cena z wysyłką 170zł
Ostatnio edytowano Pon sie 26, 2019 7:06 przez agada, łącznie edytowano 1 raz

agada

 
Posty: 1661
Od: Czw mar 10, 2011 12:04

Post » Czw sie 08, 2019 10:00 Re: GUCCI BLOOM i YSL Moon, KENZO na kastrację kocura i lec

Kocur po kastracji, podnoszę bazarek!

agada

 
Posty: 1661
Od: Czw mar 10, 2011 12:04

Post » Pon sie 26, 2019 7:07 Re: GUCCI BLOOM i YSL Moon, KENZO na kastrację kocura i lec

Zapraszam!

agada

 
Posty: 1661
Od: Czw mar 10, 2011 12:04




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości