DT u Bastet. GWIAZDKA ♥ W ilu stopniach prać pchły?

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 04, 2019 12:37 DT u Bastet. GWIAZDKA ♥ W ilu stopniach prać pchły?

Zapraszam wszystkich serdecznie na trzecią już odsłonę mojego wątku :201461 :mrgreen: (WOW! Jak zakładałam pierwszy wątek o Amirku, nie sądziłam, że będą kolejne).

Tu poprzednia (druga) cześć :
viewtopic.php?f=46&t=187515

Obecnie na stanie są u mnie sześciotygodniowe już maluchy i ich mama :)
Na początku, dla przyzwoitości i by porządek zachować, przedstawiam obecną wagę kociątek:

Leoncjusz:
Obrazek

Rysiaczek:
Obrazek

Hipcia:
Obrazek

Hipka nie chce ustąpić swojej pierwszej pozycji żadnemu z braci.. ;)

Kociamberki jedzą już prawie same:
Obrazek
Tylko jeszcze Leosiowi trzeba podawać jedzonko na palcu.. To największy cycuś jest.. :lol:

Kociątkom zmieniają się oczka! :
Obrazek
(co to za kolor jest...? :20147)

No i, Tato Dropsie, chciałeś pierwszą kupę Hipki, to masz! :lol: Przesyłka idzie do Ciebie! Jutro dojdzie! :lol:
Oczywiście z zapachem, jak obiecano. :mrgreen:
Ostatnio edytowano Nie sty 05, 2020 11:01 przez Bastet, łącznie edytowano 42 razy
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 04, 2019 12:39 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

jesteśmy :1luvu: :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto cze 04, 2019 12:41 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

JJJJJJEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!
Drops :oops:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto cze 04, 2019 12:42 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Meldujemy sie :)
nadal z ciekawością bedziemy zaglądać :)
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto cze 04, 2019 12:43 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Czeka, czekam z niecierpliwością, moja córeczko :P
Jak dostanę paczkę to pochwalę się :twisted:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto cze 04, 2019 12:52 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Hej jesteśmy i my z Tereską i Szajbim, jeszcze w połowie anonimowi, ale dziś popracuję nad ujawnieniem się :) Bastet wątek Twój i mir.ki zostawiam sobie zawsze na koniec dnia :) na lepsze sny :1luvu:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto cze 04, 2019 13:01 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Witajcie Kochane! Moniko, mir.ko, SabaS, i Ewkkrem :) :201465
Tak tak, taki wątuś jak nasz, to na deser wskazany :) A chętnie poczytam, co u Was, Sabo :)

A, zapomniałam dodać, że chłopaki wołowinki dalej nie chcą... Chyba że zmieszam z koci mlekiem w proszku.. I wiecie co? MIESZAM! Tarte wołowe! Z-Mlekiem-W-Proszku!.. I jedzą... :201427
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 04, 2019 13:14 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

SabaS pisze:Hej jesteśmy i my z Tereską i Szajbim, jeszcze w połowie anonimowi, ale dziś popracuję nad ujawnieniem się :) Bastet wątek Twój i mir.ki zostawiam sobie zawsze na koniec dnia :) na lepsze sny :1luvu:

To takie "pouczające" dwa wątki (jak się je śledzi równocześnie :twisted: ). Widać, jak na talerzu, jak ważna jest MAMA. Jak ważne i wartościowe jest mleko matki :) . Bastet, zachwycam się moimi "wnukami" jednak podziwiam też to, co robi Mir.ka :P . Widać jeszcze różnicę między Waszymi dzieciakami co będzie dalej? Tego chyba nie warto rozważać.
Kochane dzieciaki, zdrówka Wam życzę :1luvu:

PS. Bastet, moja Ruzia długo nie jadła samodzielnie. Na pewno dłużej niż 3 tyg. Ja wtedy (1995r) nie wiedziałam, że trzeba ją tego uczyć no i ... nie było wtedy musików :) . Nauczyła się sama!. Błyskawicznie :twisted: .
Pozdrawiamy, z Dropsem, całą siódemkę.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto cze 04, 2019 13:23 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Dzięki Dropsiu! Też śledzę wątek mir.ki. Bardzo to jest rzeczywiście ciekawe - śledzić rozwój dzieciaków. Mama jest faktycznie nieoceniona...
A co do siódemki... Niedługo będzie nas dziewiątka! :strach:
Moja mama wyjeżdża na miesiąc, i Gacek oraz Ramzik wylądują u mnie... :strach: To będzie już dom wariatów! :roll:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 04, 2019 13:28 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Mama będzie mieć fajjjjjjjjjjjnie :1luvu: :1luvu: :1luvu: .
Dziewięć kotków - czegóż więcej do szczęścia trzeba :twisted: No chyba, że dziesiątego :mrgreen:
Drops.

Dopisuję: Zagubiłam się w rachunkach :P . Bastet!!! Ile Ty masz kotków ??????? Mama, trzy maluchy, Tosia, Matrix, dwa Twojej Mamy = 8. Coś się jeszcze wykluło ?????????

Jakby nie było - współczuję :mrgreen: . I zazdroszczę :mrgreen:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto cze 04, 2019 13:52 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

A nie nie, nie! Nic się nie wykluło! Razem będzie nas dziewiątka, ale Ze MNĄ ;). Kotów będzie osiem... Rany!!! Jak to brzmi! Ratunku! Czy jestem już zbieraczką??? :strach:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 04, 2019 14:04 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Bastet pisze:A nie nie, nie! Nic się nie wykluło! Razem będzie nas dziewiątka, ale Ze MNĄ ;). Kotów będzie osiem... Rany!!! Jak to brzmi! Ratunku! Czy jestem już zbieraczką??? :strach:


Nie, Kasieńko :1luvu: . Ja, po prostu CIEBIE nie policzyłam :oops: . No, ale to w końcu KOCIE forum, więc Ty się nie liczysz :mrgreen:
Pozdrowienia dla moich wnuków, głaski dla nich .
Dla Ciebie - wyrazy uznania i podziwu.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto cze 04, 2019 14:41 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Witamy się w nowym wątku :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 04, 2019 14:45 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

ewkkrem pisze:
SabaS pisze:Hej jesteśmy i my z Tereską i Szajbim, jeszcze w połowie anonimowi, ale dziś popracuję nad ujawnieniem się :) Bastet wątek Twój i mir.ki zostawiam sobie zawsze na koniec dnia :) na lepsze sny :1luvu:

To takie "pouczające" dwa wątki (jak się je śledzi równocześnie :twisted: ). Widać, jak na talerzu, jak ważna jest MAMA. Jak ważne i wartościowe jest mleko matki :) . Bastet, zachwycam się moimi "wnukami" jednak podziwiam też to, co robi Mir.ka :P . Widać jeszcze różnicę między Waszymi dzieciakami co będzie dalej? Tego chyba nie warto rozważać.
Kochane dzieciaki, zdrówka Wam życzę :1luvu:

PS. Bastet, moja Ruzia długo nie jadła samodzielnie. Na pewno dłużej niż 3 tyg. Ja wtedy (1995r) nie wiedziałam, że trzeba ją tego uczyć no i ... nie było wtedy musików :) . Nauczyła się sama!. Błyskawicznie :twisted: .
Pozdrawiamy, z Dropsem, całą siódemkę.


róznicę widać na korzyść karmionych przez matkę, co nie znaczt , że z tych moich nie wyrosną kolosy takie po 6 kg :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto cze 04, 2019 14:48 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

mir.ka pisze:
ewkkrem pisze:
SabaS pisze:Hej jesteśmy i my z Tereską i Szajbim, jeszcze w połowie anonimowi, ale dziś popracuję nad ujawnieniem się :) Bastet wątek Twój i mir.ki zostawiam sobie zawsze na koniec dnia :) na lepsze sny :1luvu:

To takie "pouczające" dwa wątki (jak się je śledzi równocześnie :twisted: ). Widać, jak na talerzu, jak ważna jest MAMA. Jak ważne i wartościowe jest mleko matki :) . Bastet, zachwycam się moimi "wnukami" jednak podziwiam też to, co robi Mir.ka :P . Widać jeszcze różnicę między Waszymi dzieciakami co będzie dalej? Tego chyba nie warto rozważać.
Kochane dzieciaki, zdrówka Wam życzę :1luvu:

PS. Bastet, moja Ruzia długo nie jadła samodzielnie. Na pewno dłużej niż 3 tyg. Ja wtedy (1995r) nie wiedziałam, że trzeba ją tego uczyć no i ... nie było wtedy musików :) . Nauczyła się sama!. Błyskawicznie :twisted: .
Pozdrawiamy, z Dropsem, całą siódemkę.


róznicę widać na korzyść karmionych przez matkę, co nie znaczt , że z tych moich nie wyrosną kolosy takie po 6 kg :wink:

Jasne, i tego im życzę z całego serducha! :) :ok: A jak Twoje zniosły odrobaczenie?
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul, Silverblue, zuza i 85 gości