OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon cze 03, 2019 9:28 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Gretta pisze:
mimbla64 pisze:Jak to nigdy nie wiadomo, co się spodoba.
Peselek zakapior wziął swoich Dużych na zbójowatość. :D

Przecież on piękny jest! :1luvu:
Niech mu się wiedzie! :ok: :201461


No piękny, dorodny kocurro, ale sporo osób uważało, że z pyszczka wypisz wymaluj zbój. :mrgreen:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon cze 03, 2019 10:27 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Przeczytałam jeszcze raz jej wpisy, uważnie i już na spokojnie. Niesamowite. Skąd się biorą tacy ludzie, nie chcę ich znać. Kolejny raz przekonuję się, że sam fakt opiekowania się zwierzęciem nie łączy ludzi. I są tacy, których nie chcę znać za nic w świecie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto cze 04, 2019 5:56 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

MalgWroclaw pisze:Przeczytałam jeszcze raz jej wpisy, uważnie i już na spokojnie. Niesamowite. Skąd się biorą tacy ludzie, nie chcę ich znać. Kolejny raz przekonuję się, że sam fakt opiekowania się zwierzęciem nie łączy ludzi. I są tacy, których nie chcę znać za nic w świecie.

Są i będą. Z pretensjami, roszczeniami, z maniem za złe wszystkiego co nie po ich myśli przebiega.Spotkam się z takimi na co dzień. Każdy ich spotyka.
Są z "półki" weźmy się i zróbcie coś.


Dziś idę do specjalisty co to pilnie miał mnie zbadać. Czyli skierowanie jest z listopada ub. Zapisano mnie na czerwiec br.Nie widzę sensu w tej wizycie ale pojadę. Bo nie wiem jakbym opiekującemu się mną lekarzowi wytłumaczyła swoje "lenistwo".
Już jestem zła.


Rozwinę czerwony dywan podziękowań. :201494

Bardzo dziękuję Marylce i Krzysiowi za puszki i saszetki. :1luvu:
Danusi za zakup suchego :1luvu:
Kupiłam też 240 saszetek Felixa dzięki Waszemu wsparciu. Dziki wyjątkowo je uwielbiają. :201461
Cekin i Uliś także. Szczególnie kurczakowe.
Nie wiem jakbyśmy sobie poradzili bez Waszej pomocy. :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto cze 04, 2019 11:08 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Cierpliwości do lekarzy/wizyt. Że też tak się to wlecze, że nie może być wszystko "na raz" przebadane, żeby w ciągu tygodnia lekarz prowadzący mógł ocenić stan...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto cze 04, 2019 11:32 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Dziś doznałam szoku 8O zapisując się do Naczyniowca. Mam wizytę na 29 lipca i w dodatku 1 nr. Ostatnio 6 miesięcy czekałam.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19511
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Wto cze 04, 2019 18:43 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Mam kolejną wizytę z badaniami wyznaczoną na 1 lipca. Mam być na głoda, nie umalowana 8O i trzy dni bez p.bólowych. Już mam stracha. Tortury mnie czekają. Płacząc podczas nich nie rozmażę sobie tuszu. A głodna nie rzucę hafta konkretnego :strach:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto cze 04, 2019 20:15 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

3 dni bez przeciwbólowych- chyba by mnie nieśli :( już współczuję. :(
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19511
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Śro cze 05, 2019 6:40 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Mam nadzieję, że macie się spokojnie. Dobrego dnia.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro cze 05, 2019 7:21 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

MalgWroclaw pisze:Mam nadzieję, że macie się spokojnie. Dobrego dnia.


Zostawiłam na noc otwarte okna to koty wędrówki miały. Takie pachnące wiatrem przychodziły potem pakować się pod koc. Przytulać. ocierać. O 3 rano mordy zaczęły drzeć ptaki to i one w dyskusję się włączyły. Nic tylko ubić. Wstałam wcześniej by dom ogarnąć. Dziś sama byłam. A i tak ledwo się wyrobiłam. Długo mi się karmienie zeszło. Dziewczyny czekały jak zwykle. Ale czekał też i Budryś. Tyle wczoraj się najadł wieczorem w lesie. Do ranka jednak ledwo dotrwał bo na ledwusich nożynkach kołdun przytargał. Biegał od miejsca do miejsca , w którego się przesunęłam. Musiał dziad sprawdzić czy inni lepszego nie zjadają. A tempo pochłaniania dań jest u niego zabójcze. Nie darmo z chudego zakapiora zrobił się papuśnym faciem. Wygląda jak misiałek. Koty go nie lubią. Z tej części podwórka. Krówcia i Rudzia wycofały się pod auto. Wystrachane tym głodnym huraganem jaki przybył. Poszłam za krzaki i tam im dałam jeść. Zrozumiały i uciekły "do siebie". Przybiegła Mamunia i Rudy własnościowy. Wszystko mające apetyt na saszetki. Dobrze, że miałam tego więcej inaczej by nie starczyło. Reszta też była. Szylusia wybiegła mi na przeciw. Gdy wracałam sprawdziłam co pozostało. Nic nie pozostało. W krzalunach już Krówci i Rudej nie było. Za to wypłoszyłam Kocurka co wyskubywał resztki po dziewczynach. Daleko nie uciekł. Już wie, że dokładka przyszła. On woli tacki i nie mogąc się doczekać mego odejścia popędzał mnie piskiem. Biedny jest. Mam wrażenie ,że za chudawy ciągle. Gdy wróciłam do domu było już późno. Jeszcze Conva Ulisiowa, jeszcze kuwety, jeszcze ja... Już zmęczona jestem. Ten upał nie jest fajną sprawą ...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro cze 05, 2019 7:50 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Oj, bardzo pracowity poranek miałaś. A w upale to niełatwe.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw cze 06, 2019 7:13 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Wczorajszy dzionek był mocno niefajny. Pełen biegów, zakrętów akcji, zmęczenia, upału... Są takie dni co ostro dają popalić. Mimo ,że nie są insze od tych co były. Z drobnymi różnicami. Wróciłam późno do domu. Wyrobiłam się tylko mokre od potu gacie wymienić, ogarnąć grzywkę, wstawić zupę, zadysponować mężowi cele, ucałować kociska i poleciałam na zebranie. Obarczona żarciem kocim. Dzwoniłam garami jak zbieracz puszek. Ale co mi tam. Miałam plan ,że wracając nakarmię koty. Wracałam po 21 8O Ale koty czekały. One są niezawodne. Ale to nie tak ,że NIC nie dostały. Biegnąc na nasiadówkę zahaczyłam o stołówkę i poczęstowałąm saszetkami i tackami te co były.
Od kilku dni siedzi mi mój tymczas w głowie. Wituś. Jednooczek. Nawet nie dawno pisłąm o nim na wątku Zajączka. Zaczęłam się niepokoić tym klepaniem się kota w mojej łepetynie. Jakoś tak z reguły jest, że nie wróży takie moje myślenie dobrze. Trafiłam na fotki jego z Żuniem. Przypadkiem. Jakbym szukała to bym nie znalazła. Wczoraj w nocy otrzymałam wieści od p. Aleksandry. Jego Dużej. Wituniek ma guza nerki. O złych rokowaniach. Z naciekami. Operacja jest mocno ryzykowna. Stan nie jest fajny bo Wituniek jest na lekach i kroplówkach. Jeśli jego stan się poprawi to będą rozważać dalsze kroki. Moje biedne kochanie. Dzielny chłopczyk z niego jest. Pełen miłości, otwarty i taki fajny. Jak on pięknie opiekował się Żuczkiem. Od razu na swoim zawarł pakt z rezydentem. Nie było nigdy z nim problemów w domku. Jak na świat przychodziły kolejne dzieci, chował je jak swoje. Życie nie jest sprawiedliwe.
Pani, Ty tam na górze siedzący, daj proszę szansę kotu. Ma swoich Ludzi. Kochajacy Dom. Przeżył poniewierkę. Należy mu się spokojna starość. Bez bólu i w miłości.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw cze 06, 2019 7:43 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Witusiu :ok:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw cze 06, 2019 10:16 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Za Witusia :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw cze 06, 2019 12:35 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

Siedzi mi ten Witulek w głowie bardzo. Bardzo go lubiłam gdy był u nas. Martwiłam się gdy go karmiłam pod chmurką. Ma nietypowy kolor sierści. Brązowawo-szaro-czarne łaty na białym płaszczyku.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw cze 06, 2019 15:39 Re: OTW19-zawsze mogło by być lepiej...

KropkaXL, nasza forumowa Kasia, dziś odeszła.
Idź Kochana na Łąki Niebieskie. Tam już na Ciebie czekają[*]
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 106 gości