Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Sob cze 01, 2019 16:09 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Chiko, ja do Twoja Duża na jej urodziny dzisiaj chcem przybyć żech!!! I ja Twoja Duża wiele wiele fajowości życzam, bo ona światłowód arystokrata jest i artystowiec :1luvu:
Ale ja bym wolał z Tobą Chiko impreza zrobić żech. Mogem ja zaiwanić mojemu grzywacza trocha kocimietka, co ona przede mną chowa. Wiesz Chiko, jak my by mogli siem ta kocimiętka naprać ????????????????? Na bank by my mieli lepsza impreza niż Twoja duża! :smokin:

Ja to nawet ni wim, kiedy ja urodziny swe wielkowate żech mam :(

Mi moja grzywacza kupiła dziś żech Whiskasa 8O Żem to wpierdziutał szybkowato. Wim, że Whiskasa złowroga jest, ale grzywacza chciała mi to na zasada przysmaka dać. Ciekawym ja arystoktara światłowód jest, jak ja po tym whiskasa srył bedem :20147

A tu ja i ta dziwnowata gupia kota, co ją grzywacza przyniosła na parapeta moja 8O
https://www.youtube.com/watch?v=gcoTinJU24w

Gupia grzywacza mam żech ja :roll:

To pisałem ja
Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415
W mej skromnowatości nie wspomnem ja, jak ja pięknowato w kuweta walem....
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob cze 01, 2019 18:09 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bil. Uwaziaj. My łyskasa nie amciamy ale Ofelku amciała jak była miaulęcię i miayka że miała takowe gazy po łyskasu że se chciała noska ogonkię zatkać :strach: .
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Nie cze 02, 2019 20:23 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bil'u dobrze, że nie przyszedłeś. Ja już chciałam pisać gdzie jesteś, ale dobrze, że nie napisałam.
Kiepska impreza była. Pies dostał sraczki i zasmrodził całe mieszkanie. Duża na bosaka wyleciała z domu żeby zdążyć (zdążyła) go na trawnik choć wyrzucić.
I potem on po spacerze to strasznie śmierdzące bąki puszczał. Myślałam, że nie wytrzymam tak śmierdziało.

A to coś na parapecie to co to jest ? Jakiś Twój nowy kolega ? Nowy lokator ? :strach:
Wyrzuć go jak najszybciej żeby Ci Dużej nie zabrał !
Chiko

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki


Post » Pt cze 07, 2019 20:58 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bil. Co u cię? Domiaukałeś się z tym kotę z parapapeta czy go wydrapaczyłeś z domcia?
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Czw lip 18, 2019 0:05 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Hmmm...

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lip 18, 2019 13:21 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

czy ktoś ma jakiś kontakt?

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 18, 2019 13:28 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Nooo, ja też zaczynam się martwić o Bila :( . Ta jego Duża to jakaś "nieodpowiedzialna" jest. Helikopter helikopterem ale od tego się nie umiera!
Bestol - gdzie Bil ????????
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 18, 2019 20:15 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Oboje latają helikopterem? :roll:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lip 23, 2019 16:43 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Jestem żech ja wielki arystokrata artystowiec światłowodowa i tęskniłowałem ja za Wami arystokrata wielka straszliwie!!!!! W wielkiej straszliwotowatości żem tęsknował!
Moja grzywacza trochu dziwnowatych i smutnowatych rzeczów miała na głowa swa brzydka. Bo grzywacze umierajom i jej umarł grzywacz w krótkim czasie, co dla niej to przyjacielowiec był :( Tego grzywacza to ratować chcieli mocnowato, Moja grzywacza prawie w codzienności u tego grzywacza w szpitalu z inna grzywacza siedziała żech. Ta druga grzywacza to żona tego grzywacza, co go ratować w mocnowatości wielkiej chcieli. Ale nie udało siem :( Bo grzywacze to czasami znienacka jakieś straszne potwory dostawajom, co się raka zwą. Podobno umiejom one tego raka nieraz wygonić, ale u tego przyjacielowca mego grzywacza nie udało siem żech :( Gupia raka pożarła przyjacielowca strasznowato szybko od kiedy tego potwora znaleźli mu :( A żona tego grzywacza co odszedł żech też wielka przyjacielowca mojego grzywacza jest i ciężkowaty czas mocnowato był :(
A czy do nas arystokrata światłowodowa też taki wielki potwór może przyjść? I czy arystokrata światłowodowa umierajom tyż? Bo ja nie chcem żadna takowa potwora. I nie chcem, żeby moja grzywacza straciła znowu przujacielowca swego żech, taka była smutnowata :(
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto lip 23, 2019 16:54 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

16 sierpnia mija rok jak rak zjadł mojego tatę. :cry:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lip 23, 2019 17:10 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

A u nas 19 paździenika będzie rok jak Bąbla wykończył :cry:

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 47 gości