Proszę Państwa, oto Krzyś i Pozostali ['] a teraz Nemek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 02, 2019 7:27 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. To już OSIEM lat!

Katia K. pisze:Dziewczyny kochane, bardzo dziękuję za życzenia dla mnie i dla Krzysia :piwa: :)

Chciałam pokazać Wam jakieś świeże jego zdjęcie, ale okazuje się, że to nie jest takie łatwe. Krzyś albo śpi, albo prosi o jedzenie. Nawet balkon nie cieszy się w ogóle jego zainteresowaniem, o, tu posiedział chwilę
Obrazek
ale zaraz wrócił na swoje posłanko w kącie
Obrazek
Mam nadzieję, że wróci na swój balkonowy drapaczek, z którego przez ostatnie balkonowe sezony schodził tylko na jedzenie, często zostawał na nim na noc. Zobaczymy.

Przy okazji wczoraj minęło 21 miesięcy od operacji. Kawał czasu. A miałoby być tych miesięcy kilka zaledwie... Na wtorek umówiłam się z Niunią na krew i usg, z Krzysiem pewnie pojadę w jeszcze następnym tygodniu, na krew tylko, bo miną zaraz 2 miesiące od ostatniego, a nie było ono zbyt ładne.


Krzysiu jeszcze wielu miesięcy życzę
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie cze 02, 2019 19:10 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. To już OSIEM lat!

mir.ka pisze:
Katia K. pisze:Dziewczyny kochane, bardzo dziękuję za życzenia dla mnie i dla Krzysia :piwa: :)

Chciałam pokazać Wam jakieś świeże jego zdjęcie, ale okazuje się, że to nie jest takie łatwe. Krzyś albo śpi, albo prosi o jedzenie. Nawet balkon nie cieszy się w ogóle jego zainteresowaniem, o, tu posiedział chwilę
Obrazek
ale zaraz wrócił na swoje posłanko w kącie
Obrazek
Mam nadzieję, że wróci na swój balkonowy drapaczek, z którego przez ostatnie balkonowe sezony schodził tylko na jedzenie, często zostawał na nim na noc. Zobaczymy.

Przy okazji wczoraj minęło 21 miesięcy od operacji. Kawał czasu. A miałoby być tych miesięcy kilka zaledwie... Na wtorek umówiłam się z Niunią na krew i usg, z Krzysiem pewnie pojadę w jeszcze następnym tygodniu, na krew tylko, bo miną zaraz 2 miesiące od ostatniego, a nie było ono zbyt ładne.


Krzysiu jeszcze wielu miesięcy życzę

Przecież Krzyś na posłanku w kącie jest taki słodki, że nie można nam nie pokazać takiego ślicznego śpioszka :1luvu:

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Pon cze 03, 2019 10:59 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. To już OSIEM lat!

Obrazek

nie ma piękniejszego koto- misia :1luvu:
w średnim wieku chętniej juz sie poleguje , wiec nie ma co sie dziwić ,że i Krzys to najbardziej lubi :-)

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro cze 05, 2019 10:16 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. To już OSIEM lat!

A to jeszcze takie aktualne zdjęcie Krzysia dla Was:
Obrazek
Mam nadzieję, że balkon znowu zyska na popularności, od kiedy wróciło na niego zapomniane przez ostatnie lata krzesło, Niunia już korzysta:
Obrazek
Niunia miała wczoraj ciężkie popołudnie i wieczór. Krew to betka, ale usg! Nie ryzykowaliśmy, miała kaganiec, dzięki temu obyło się bez ran szarpano-kłuto-ciętych, jak podczas badania grudniowego. Nie jest najgorzej, wręcz nieco lepiej, niż w badaniu sprzed pół roku, na początku stycznia. Odrobinę mniejsze węzły, śledziona tylko nie najlepsza. Podobnie jak u Krzysia - powiększona o mozaikowatej strukturze. Czy to objaw białaczki? Niuni nie testujemy, ale to pewne, że jest FeLV pozytywna, to samo Chrapek.
Gorzej z biochemią, bo morfologia w miarę - bardzo wzrosły AST i ALT. Dostaliśmy Hepaxan, będziemy dawać po ćwiartce. Nerki bardzo dobrze i w krwi, i na usg.
Jak na jej wiek - nie jest najgorzej.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro cze 05, 2019 10:18 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

To ładnie, oby tak dalej! Za zdrowie kociastych :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 05, 2019 11:05 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

za zdrówko :ok: :ok: :ok:

Krzyś nieustająco misiowaty w najlepszym gatunku :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Bure piękne , wiadomo, bure dla mnie naj naj :D
A jak Chrapek z agresją ?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt cze 07, 2019 9:09 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Teraz dopiero zobaczyłam, że na zdjęciu Niuni bardzo wyraźnie widać ten jej "defekt", wygląda trochę jak kleszcz :strach: To rak przypodstawnokomórkowy, miejscowo złośliwy, pierwszy raz zrobił jej się prawie 8 lat temu, usunięty został we wrześniu 2011. Miejscowo złośliwy, więc oczywiście odnowił się, ok. centymetr w kierunku oka. Oczywiście ruszać tego nie zamierzam, podobnie jak innych, które, niestety, rosną (m.in. na łapce, odnowiło się, bo raz już było usunięte jako "torbiel mieszka włosowego" w lutym 2017 - nasz ex-wet lubił usuwać :?).

Z Chrapkiem wcale nie lepiej. Powiedziałabym, że gorzej :( Czy z Niunią i Krzysiem jest coraz gorzej i on to wyczuwa, a manifestuje swój niepokój jeszcze częstszym znęcaniem się?
Powtarzam mu: taki ładny kot, a taki niedobry. Ale to go nie rusza :?
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt cze 07, 2019 12:09 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Nie rozpieszcza zdrowotnie życie Twoich futerek, wiele musieliście i musicie sie zmagać , ale sam fakt , że bardzo poważne przypadłości zdrowotne mają a żyją komfortowo i pieknie wyglądają świadczy o ogromnej opiece i miłości , popatrz, to juz tyle lat :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob cze 08, 2019 11:22 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Cudowne cudaczki, śliczne kotki :201461 :201461 Zdrówka życzę każdemu z osobna, całuję słodkie pyszczki i laputki.

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Pt cze 14, 2019 7:11 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Patrzcie, jaką siatkę Mulinka dostała :) Krzysiek montował, choć z duszą na ramieniu, to czwarte piętro. Trochę drobiazgów zostało, poobcinać trytytki, na płytkach ma być położona sztuczna trawa.
Kotka czuje się jeszcze niepewnie na balkonie, na który do tej pory miała zakaz wychodzenia. Ale na razie wychodzi tylko z moją siostrą.
Obrazek
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt cze 14, 2019 13:18 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Katia K. pisze:Patrzcie, jaką siatkę Mulinka dostała :) Krzysiek montował, choć z duszą na ramieniu, to czwarte piętro. Trochę drobiazgów zostało, poobcinać trytytki, na płytkach ma być położona sztuczna trawa.
Kotka czuje się jeszcze niepewnie na balkonie, na który do tej pory miała zakaz wychodzenia. Ale na razie wychodzi tylko z moją siostrą.
Obrazek


ale super :ok: cień widzę, od razu chłodniej mi sie zrobiło :D
sliczna kicia :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt cze 14, 2019 13:27 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. To już OSIEM lat!

Katia K. pisze:
Może jeszcze fotki ma Krzyś dla Was, proszę:
Obrazek


Puchatek z obstawą :lol: Niech sobie żyje w kociej szczęśliwości, spokoju i zdrowiu pozwalającym na korzystanie z uroków świata :201430 Najlepszego Puchatku <3

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt cze 14, 2019 14:01 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. To już OSIEM lat!

Atta pisze:
Katia K. pisze:
Może jeszcze fotki ma Krzyś dla Was, proszę:
Obrazek


Puchatek z obstawą :lol: Niech sobie żyje w kociej szczęśliwości, spokoju i zdrowiu pozwalającym na korzystanie z uroków świata :201430 Najlepszego Puchatku <3


:1luvu: :1luvu: :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro cze 19, 2019 6:55 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Krzyś był przedwczoraj na badaniu kontrolnym krwi. Odkładałam to już z miesiąc, ale cały czas na przeszkodzie coś stało, zwykle pogoda. W poniedziałek pogoda okazała się w końcu sprzymierzeńcem, zapakowałam go nawet w duży transporter, bo w tym mu wygodniej, niestety, przeliczyłam swoje siły :? Ale jakoś się udało.
Wyniki dobre, bywały gorsze, parametry czerwonokrwinkowe znów trochę niżej, ale wciąż oscylują w okolicach dolnej normy. AST nadal podwyższony, ale nie bardziej, niż przy ostatnim badaniu. Mocznik i kreatynina w normie!
Także na jakiś czas mamy z tym spokój.
A to ulubione ostatnio miejsce Puchatka :) do odpoczywania. Tak, tak - ja :wink: Długo tak sobie nie poleży, ale na trochę mu pozwalam. Może stara się w ten sposób złagodzić mój minorowy ostatnio nastrój?
Obrazek
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro cze 19, 2019 6:56 Re: Proszę Państwa, oto Krzyś. Powolutku

Katia K. pisze:Krzyś był przedwczoraj na badaniu kontrolnym krwi. Odkładałam to już z miesiąc, ale cały czas na przeszkodzie coś stało, zwykle pogoda. W poniedziałek pogoda okazała się w końcu sprzymierzeńcem, zapakowałam go nawet w duży transporter, bo w tym mu wygodniej, niestety, przeliczyłam swoje siły :? Ale jakoś się udało.
Wyniki dobre, bywały gorsze, parametry czerwonokrwinkowe znów trochę niżej, ale wciąż oscylują w okolicach dolnej normy. AST nadal podwyższony, ale nie bardziej, niż przy ostatnim badaniu. Mocznik i kreatynina w normie!
Także na jakiś czas mamy z tym spokój.
A to ulubione ostatnio miejsce Puchatka :) do odpoczywania. Tak, tak - ja :wink: Długo tak sobie nie poleży, ale na trochę mu pozwalam. Może stara się w ten sposób złagodzić mój minorowy ostatnio nastrój?
Obrazek

:ok: :1luvu: :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter, MaryLux, Nul, Silverblue i 97 gości