Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 19, 2019 10:18 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

mir.ka pisze:Muszę pochwalić małe bo już fajnie opanowały kuwetkę :D , szczególnie Pusia, wie dokładnie to trzeba do niej zrobić, po przebudzeniu od razu wędruje do niej :D , pozostałe jeszcze tak różnie, część do kuwetki, część na podkład obok, ale już w kontenerku, w którym śpią nie sikają :D


:ok:

I tutaj podobnie jak u Bastet koteczka najmądrzejsza. 8)
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie maja 19, 2019 14:04 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

mimbla64 pisze:
mir.ka pisze:Muszę pochwalić małe bo już fajnie opanowały kuwetkę :D , szczególnie Pusia, wie dokładnie to trzeba do niej zrobić, po przebudzeniu od razu wędruje do niej :D , pozostałe jeszcze tak różnie, część do kuwetki, część na podkład obok, ale już w kontenerku, w którym śpią nie sikają :D


:ok:

I tutaj podobnie jak u Bastet koteczka najmądrzejsza. 8)


wiadomo...dziewczyna :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 19, 2019 14:06 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

mir.ka pisze:
mimbla64 pisze:
mir.ka pisze:Muszę pochwalić małe bo już fajnie opanowały kuwetkę :D , szczególnie Pusia, wie dokładnie to trzeba do niej zrobić, po przebudzeniu od razu wędruje do niej :D , pozostałe jeszcze tak różnie, część do kuwetki, część na podkład obok, ale już w kontenerku, w którym śpią nie sikają :D


:ok:

I tutaj podobnie jak u Bastet koteczka najmądrzejsza. 8)


wiadomo...dziewczyna :)


https://kobieta.onet.pl/zdrowie/psychol ... fakt/n3b4e :mrgreen:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie maja 19, 2019 14:07 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

poobiednia drzemka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 19, 2019 14:08 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

mimbla64 pisze:
mir.ka pisze:
mimbla64 pisze:
mir.ka pisze:Muszę pochwalić małe bo już fajnie opanowały kuwetkę :D , szczególnie Pusia, wie dokładnie to trzeba do niej zrobić, po przebudzeniu od razu wędruje do niej :D , pozostałe jeszcze tak różnie, część do kuwetki, część na podkład obok, ale już w kontenerku, w którym śpią nie sikają :D


:ok:

I tutaj podobnie jak u Bastet koteczka najmądrzejsza. 8)


wiadomo...dziewczyna :)


https://kobieta.onet.pl/zdrowie/psychol ... fakt/n3b4e :mrgreen:

:ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 19, 2019 17:32 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

mir.ka pisze:poobiednia drzemka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Jakie słodziaki :1luvu: zasłodziłam się i już nie muszę słodzić kawy :wink:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie maja 19, 2019 18:05 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

ametyst55 pisze:
mir.ka pisze:poobiednia drzemka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Jakie słodziaki :1luvu: zasłodziłam się i już nie muszę słodzić kawy :wink:

Cudneeee! :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60178
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 19, 2019 18:14 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

Kolorowo!

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto maja 21, 2019 8:29 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

Byłam wczoraj z małymi u weta na kontroli. Mają kontynuację synoluxu i dostały też tobrex do oczek, bo szczególnie Dymek ma bardzo brzydkie, po nocy strasznie sklejone obydwa :( Najładniejsze ma Tynek i on najlepiej wygląda, a u niego wystąpiły pierwsze objawy. Kropimy oczka 4 x dziennie. Trochę sie naszukałam kropli bo co weszłam do apteki to nie było, podobno nawet w hurtowni nie ma, bo w jednej aptece mi sprawdzali. Dostały też vetomune bo lizyny nie było, w piątek mamy być ponownie na kontroli to już powinna być.
Małym apetyty dopisują , nie widać po nich wcale , że cos im dolega. Jutro chyba spróbuję podać im mięsnego gerberka zobaczymy czy są juz gotowe na zmianę diety, choć po tym jak ciągną butlę i widzę ,zeby im przestawała smakować, ale przecież nie poznały jeszcze innych smaków.
Te małe są zabawne, u weta cały czas sie kręciły i wychodziły z kontenerka, a Cynka podczas osłuchiwania włączyła traktorek i po badaniu :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto maja 21, 2019 8:43 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

mir.ka pisze:Byłam wczoraj z małymi u weta na kontroli. Mają kontynuację synoluxu i dostały też tobrex do oczek, bo szczególnie Dymek ma bardzo brzydkie, po nocy strasznie sklejone obydwa :( Najładniejsze ma Tynek i on najlepiej wygląda, a u niego wystąpiły pierwsze objawy. Kropimy oczka 4 x dziennie. Trochę sie naszukałam kropli bo co weszłam do apteki to nie było, podobno nawet w hurtowni nie ma, bo w jednej aptece mi sprawdzali. Dostały też vetomune bo lizyny nie było, w piątek mamy być ponownie na kontroli to już powinna być.
Małym apetyty dopisują , nie widać po nich wcale , że cos im dolega. Jutro chyba spróbuję podać im mięsnego gerberka zobaczymy czy są juz gotowe na zmianę diety, choć po tym jak ciągną butlę i widzę ,zeby im przestawała smakować, ale przecież nie poznały jeszcze innych smaków.
Te małe są zabawne, u weta cały czas sie kręciły i wychodziły z kontenerka, a Cynka podczas osłuchiwania włączyła traktorek i po badaniu :mrgreen:

Bozie, jakie słodziaki! :1luvu: No a co do mycia, to muszą same... chyba dzielne są w tym samodzielnym myciu :1luvu: Widać, jak jeden nóżkę słodko wystawia do wylizania :)
Niech rosną zdrowo! :201461
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto maja 21, 2019 8:43 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

mir.ka pisze:Byłam wczoraj z małymi u weta na kontroli. Mają kontynuację synoluxu i dostały też tobrex do oczek, bo szczególnie Dymek ma bardzo brzydkie, po nocy strasznie sklejone obydwa :( Najładniejsze ma Tynek i on najlepiej wygląda, a u niego wystąpiły pierwsze objawy. Kropimy oczka 4 x dziennie. Trochę sie naszukałam kropli bo co weszłam do apteki to nie było, podobno nawet w hurtowni nie ma, bo w jednej aptece mi sprawdzali. Dostały też vetomune bo lizyny nie było, w piątek mamy być ponownie na kontroli to już powinna być.
Małym apetyty dopisują , nie widać po nich wcale , że cos im dolega. Jutro chyba spróbuję podać im mięsnego gerberka zobaczymy czy są juz gotowe na zmianę diety, choć po tym jak ciągną butlę i widzę ,zeby im przestawała smakować, ale przecież nie poznały jeszcze innych smaków.
Te małe są zabawne, u weta cały czas sie kręciły i wychodziły z kontenerka, a Cynka podczas osłuchiwania włączyła traktorek i po badaniu :mrgreen:

Bozie, jakie słodziaki! :1luvu: No a co do mycia, to muszą same... chyba dzielne są w tym samodzielnym myciu :1luvu: Widać, jak jeden nóżkę słodko wystawia do wylizania :)
Niech rosną zdrowo! :201461
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto maja 21, 2019 13:25 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

Kciuki za oczka kociaków.
Na pewno będzie dobrze, bo infekcja szybko wyłapana i leczona. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto maja 21, 2019 13:34 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

:ok: :ok: :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto maja 21, 2019 13:57 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

.
Ostatnio edytowano Śro maja 22, 2019 9:03 przez ewar, łącznie edytowano 1 raz

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto maja 21, 2019 14:14 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

To mir.ka się naszukała, a nie Bastet. :wink:

Tobrex i tobradex to ten sam antybiotyk, ale różne krople.
Z jednymi często jest problem w aptekach.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: BrianrHife i 92 gości