Misia Fiv+ZDROWE dzieci- białaczkowy kocurek z Mrzeżyna[*]

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 05, 2019 7:29 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci.Zuzia odeszła[*]jednego psa ukrad

No fakt towarzystwo przednie. Ale ta znajomość to tylko ze względu na zwierzaki przecież.

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie maja 05, 2019 8:42 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci.Zuzia odeszła[*]jednego psa ukrad

Jasne,że tak. Tylko chodziło mi głównie o to,że zawsze muszę się w coś wpakować i denerwować :|

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt maja 17, 2019 9:28 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci.Zuzia odeszła[*]jednego psa ukrad

Wczoraj wreszcie udało mi się doprowadzić do tego,że suka od bezdomnych została zabrana na sterylizację.
Sukces połowiczny,bo mieli dać i psa,ale "nie będą go okaleczać" :evil: Gdybym pojechała na wysypisko osobiście,może udałoby mi się go wyrwać jak poprzednie psy,ale wczoraj rano miałam wizytę u swojego ludzkiego lek.,na którą czekałam pół roku i wszystkiego nie ogarnęłam w czasie. Więc przyjechali bez psa. Spod swojego bloku musiałam wziąć taksówkę ,bo inaczej nie dałoby rady czasowo. Taksówka z trójką Bezdomnych i psem w dredach :strach: CZUJECIE klimat :wink: Na szczęście dwójka dała się namówić na powrót do siebie,bo ledwo stali (serce i padaczka),pojechał ze mną pijany pan,ale ktoś musiał,bo sunia mnie dziabała :twisted:
W taksie sucz była uprzejma się spawiować na siedzenie :201416 Dobrze,że to jakiś Wietnamiec z Ubera był i nie zażyczył sobie 300zł za pranie tapicerki :strach: Dałam jako rekompensatę 20zł plus kasa za kurs ,wyczyściłam zeskrobując pawia z siedzenia i tyle.
Sunia wygląda tragicznie. Jeden wielki chodzący dred. Miała kilka kleszczy,do tego waży trochę ponad 6kg. Tylko :strach: Kołtuny na całym ciałku,przy pupie zbite z kupą i sikami.Nie robiłam zdjęć więcej,bo nie było czasu.
Obrazek

Obrazek

Jak wracaliśmy z lecznicy,pana złapały kanary w autobusie :strach: Udałam,że Pana nie znam, uciekłam :oops: I dopiero potem dziękowałam Bogu,że już był bez suni,bo co ja bym zrobiła ,gdyby to było w drodze do lecznicy??? Takie miałam wczoraj przygody i nerwy :201429 :201435

Madie dziękuję :1luvu: za obroże przeciwkleszczowe Bayer Foresto dla dwóch piesków stamtąd. Przyszły wczoraj i zawiozę wkrótce.
Kochani,jeśli ktoś ma karmę dla psów małych ras (drobne granulki lub puszki),jakąś wartościową w składzie bardzo proszę podzielcie się z tymi psami :201494 Może czyjś piesek czegoś już nie chce jeść,stoi otwarte opakowanie- przekażcie psom od bezdomnych z wysypiska . Tam są też 3 koty...
Ps.Wcześniej kupiłam nowe obroże skórzane,dałam,prosiłam,by dorobili dodatkowe dziurki,bo były za luźne ,ale i tego nie zrobiono :strach: Wczoraj sunia przyjechała z obrożą luźną jak korale.Jakaś fundacja przyjechała na wysypisko w lutym (ktoś zawiadomił),dała preparat na pchły (była wzmianka w książeczce zdrowia,którą ja psom założyłam),mieli wrócić i ostrzyc psy. Wiedzieli,że suka nie wysterylizowana. Do dziś się nie pojawili. Tak pracują fundacje.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto cze 11, 2019 21:44 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci.Psy,koty od bezdomnych PROSZĄ O K

Wiadomo jak te biedne psy teraz znoszą upały ?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 12, 2019 16:55 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci.Psy,koty od bezdomnych PROSZĄ O K

Sunia została przy sterylizacji obcięta z jednego ,wielkiego,śmierdzącego,posklejanego dreda. Prosiłam,żeby prawie do zera i się udało. Teraz bez kosztowo,więc nie musiałam żebrać o kasę na fryzjera :ok: Na szyjce ma obrożę przeciwkleszczową Bayer Foresto od Madie :1luvu: Najgorsze,że jest zagłodzona.Waży 5,75kg :!: Ma kręgosłup i kości klatki piersiowej i miednicy prawie na wierzchu :placz: Kupiłam karmę suchą i mokrą ,dostała też tuczącego Gastrointestinala suchego.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zagroziłam,że jak nie przytyje w miesiąc choć trochę ,odbiorę im ją dyscyplinarnie. Tylko generalnie co ja mogę sama? Nie jestem TOZ-em,teoretycznie nie mam żadnych praw do odbioru im psa. A jak zaangażuję jakieś służby,zabiorą ją do schronu,to też do dupy akcja. Bezdomni ją kochają na swój sposób,śpi w łóżku syfnym na maxa,ale zawsze.Zawiozłam też kosz wiklinowy i kocyk-ograbiłam swojego psa z tego :| Nie wiem co mogę zrobić więcej. Gdyby ktoś z uprawnieniami pojechał tam ze mną ,może można by było podziałać więcej zgodnie z prawem.Nie wiem...
Drugiego kundelka mi nie dali do kastracji,żeby go "nie okaleczać" :evil: Obrożę mu zawiozłam i sama założyłam (właściciel przytrzymał,bo chciał dziabać :| ).Nie zrobiłam zdjęć z tego przekazania obroży i karmy,bo się rozpadało i było po 20,a tam nie ma światła elektrycznego (opuszczone działki na końcu świata). Była ze mną Jolka,której dziękuję. Może potwierdzić,że akcja miała miejsce.Jola była kiedyś na forum,teraz nas tylko podczytuje.Jolce włosy stanęły dęba jak zobaczyła warunki,w jakich mieszkają bezdomni z psami i kotami :strach: :mrgreen:
Jak znoszą upały,nie mam pojęcia :| Mogą być na dworzu,w trawie,może tam chłodniej niż w bloku bez klimy.U mnie 33 stopnie na termometrze :strach:

Gdyby ktoś miał RC Recovery,albo cokolwiek innego dobrej jakości TUCZĄCEGO,najlepiej mokrego i mógł podarować tej suni :201494 :201494 :201494

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro cze 12, 2019 18:44 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci.Psy,koty od bezdomnych PROSZĄ O K

Alez cudowna zmiana suni!

Myśle ze zabranie jej to trauma by była. Ale fakt, chudziutka.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 28, 2019 13:22 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci.Psy,koty od bezdomnych PROSZĄ O K

Dziś Misia ma zabieg usunięcia ząbków. Poprzedni był kilka lat temu,zostały kły i ze dwa trzonowe.
Bardzo się boję. Zawsze się boję jak kot ma mieć podaną narkozę :? A wyniki krwi ma bardzo dobre.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw lis 28, 2019 18:50 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci- dziś usunięcie ząbków

Misia na stole,ja w nerwach czekam...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw lis 28, 2019 19:18 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci- dziś usunięcie ząbków

Kciuki za Misię :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 28, 2019 19:52 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci- dziś usunięcie ząbków

Kciuki za kicke :ok: ü :ok:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw lis 28, 2019 21:58 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci- dziś usunięcie ząbków

Co z Misią? Wszystko w porządku? Kciuki za szybkie gojenie pycholka :ok: :ok:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt lis 29, 2019 11:32 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci- dziś usunięcie ząbków

Kciuki! :ok: :ok: :ok:
Co z koteczką?

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 29, 2019 13:00 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci- dziś usunięcie ząbków

Ma usunięte już wszystkie ząbki. Przy dolnym kle bylo niewesoło,reszta też do usunięcia. Żyje :ok: i póki co poza porannym alarmem Pana Misi,że dzieje się źle,jednak jest stabilnie.
Na szczęście pomogła bezgranicznie Ms_F :201494 od dzieci Misi-Sushi i Miso ,która pojechala szybko na miejsce i oceniła stan zdrowia kotuni na tą chwilę. Na szczęście Pan Misi tylko spanikował :wink: Ja w pracy,więc uziemiona,wieczorem podjadę podać tabletkę przeciwbólową. Ale Jego alarm prawie przyprawił mnie o zawał :201435 Najgorzej jak nie możesz się ruszyć,a na telefon ze starszym Panem słabo się diagnozuje.Zwłaszcza,że nie ma doświadczenia,a jest bardzo przejęty zabiegiem i cały czas mówi,że jak jej się coś stanie,to on tego nie przeżyje...Kocha ją bardzo. W nocy spala u jego boku,a On mówił,że płakał razem z nią. Wg Pana pojękiwała i serce mu pękało,wg mnie mogła mieć inny odgłos po rurce intubacyjnej i stąd nerwy. Ponadto się ślini (może przez szwy) i miała biegunkę (Pan dawał za dużo pasty odkłaczającej -"bo Misia tak to lubi".
Oby dziąsełka się zagoiły,bo mam i tak parę dni latania do nich.
Niestety ustalenia co do opieki były inne,a rzeczywistość przyniosła swoją historię... :(

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt lis 29, 2019 13:04 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci- dziś usunięcie ząbków

:ok: :ok: :ok:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pt lis 29, 2019 13:04 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci- dziś usunięcie ząbków

Ważne, że już po :ok:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 186 gości