Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 14, 2019 19:35 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - pistolet

MonikaMroz pisze:Ja by, wolała 100 razy bardziej tłumaczyć z rosyjskiego. Niemiecki to dla mnie masakra. Nie lubię strasznie tego języka :roll:

Ja też nie lubię. Ale w tłumacza google łatwiej wpisać tekst niemiecki niż cyrylicę :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto maja 14, 2019 19:37 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - pistolet

MB&Ofelia pisze:
MonikaMroz pisze:Ja by, wolała 100 razy bardziej tłumaczyć z rosyjskiego. Niemiecki to dla mnie masakra. Nie lubię strasznie tego języka :roll:

Ja też nie lubię. Ale w tłumacza google łatwiej wpisać tekst niemiecki niż cyrylicę :wink:

No tak :D
Ja to mam Ukrainca pod bokiem który w mig na rosyjski się przestawia a w komórce tłumacz Jandex i ukraińska klawiaturę :ryk:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto maja 14, 2019 20:15 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - pistolet

Gdybyś tu była, albo ja tam, to bym Ci szybko przetłumaczyła z rosyjskiego.

Przynajmniej dobrze, że moja synowa ma dziś pełen brzuch.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 14, 2019 20:51 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - pistolet

Dyktatura pisze:Gdybyś tu była, albo ja tam, to bym Ci szybko przetłumaczyła z rosyjskiego.

Przynajmniej dobrze, że moja synowa ma dziś pełen brzuch.

Wierzę na słowo. Jakby nie patrzeć, było tam trochę bardziej specjalistycznego słownictwa.
A Ofelinda ma taki pełny brzuś że aż jej się ruszać nie chce. Leży koło mnie i trawi.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto maja 14, 2019 22:36 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - pistolet

MB&Ofelia pisze:
MaryLux pisze:rosyjski też fajny

Fajny, fajny, ale spróbuj przetłumaczyć instrukcję obsługi urządzenia :evil:

.

podejmuję wyzwanie

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie maja 19, 2019 8:01 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - pistolet

Co tam u was ?
Pokazałabyś to swoje dzieło.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 19, 2019 13:18 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - pistolet

MB&Ofelia pisze:No dałam, dałam. A że mogło wyjść lepiej, to inna sprawa. Ale w końcu po raz pierwszy w życiu kleiłam klejem na gorąco. I miałam trochę stresa :oops:

ale na youtubie na pewno są tutoriale jak tego używać. Plus instrukcje na necie też funkcjonują - w wielu językach. A google translate w razie czego przełoży nawet z chińskiego i raczej mniej-więcej zrozumiesz...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie maja 19, 2019 15:00 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - pistolet

Ewa L. pisze:Co tam u was ?
Pokazałabyś to swoje dzieło.

A naści. Jak widać idealnie to nie wyszło, ale na chwilę wytrzyma. Grunt że nauczyłam się obsługiwać ustrojstwo.
Obrazek
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie maja 19, 2019 15:02 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - pistolet

Alienor pisze:
MB&Ofelia pisze:No dałam, dałam. A że mogło wyjść lepiej, to inna sprawa. Ale w końcu po raz pierwszy w życiu kleiłam klejem na gorąco. I miałam trochę stresa :oops:

ale na youtubie na pewno są tutoriale jak tego używać. Plus instrukcje na necie też funkcjonują - w wielu językach. A google translate w razie czego przełoży nawet z chińskiego i raczej mniej-więcej zrozumiesz...

No właśnie sposób obsługi rozgryzałam z filmikiem z internetu 8) Ale przetłumaczenie tekstu też się przydało.
A chińskiego google mi przetłumaczy, owszem, ale jak wpisać ten chiński tekst? :20147
:wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie maja 19, 2019 15:07 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - pistolet

Zanosi się na burzę. W Świdwinie już była, pewnie i do Koszałkowa dojdzie. Ja odpoczywam po basenie i wczorajszym dniu. Bo gdyż albowiem najpierw pojechałam do Mielna na ptaszki, tym razem ścieżką po zchodniej stronie jeziora, wzdłuż wałów przeciwpowodziowych. I nawet trochę ptaków było, chociaż dla mnie żadna sensacja (ale płaskonosy mnie zainteresowały, nie wiedziałam że po Jamnie pływają). Do tego... żółw!
Obrazek
Wróciłam, chwilę odpoczęłam i potuptałam na noc muzeów, na której tym razem robiłam nie za wolontariusza, ale za zwiedzacza. Z tym że za dużo nie zwiedziłam bo utknęłam w Gildii Rycerskiej ćwicząc strzelanie z łuku. Załapałam. Jeszcze trochę poćwiczę i może mnie do Gildii przyjmą? :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro maja 22, 2019 1:28 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - pistolet

Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Wto maja 28, 2019 21:02 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - pistolet

Podobno Wasza Duża jest tajfłapa. Przyślijcie ją do mnie, wytresuję

viewtopic.php?f=7&t=191531

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 28, 2019 21:21 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - pistolet

Lusia. Nasza Duża to tajfłapa okropeczna i jak ja jej nie wytresowiłam przez tyle lat to już się chyba nie da. Ledwoco ciema złapnie, a miąska to już upolować nie umi i wszystko co może to spsuje :roll: Cud jakowyś że całego domciu jeszcze nie spsuła, bo bym musiała spakować walizeczku i znaleść se inszą Dużą.
Książniczka Ofelja zdegustowniona
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto maja 28, 2019 21:34 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - pistolet

MB&Ofelia pisze:Lusia. Nasza Duża to tajfłapa okropeczna i jak ja jej nie wytresowiłam przez tyle lat to już się chyba nie da. Ledwoco ciema złapnie, a miąska to już upolować nie umi i wszystko co może to spsuje :roll: Cud jakowyś że całego domciu jeszcze nie spsuła, bo bym musiała spakować walizeczku i znaleść se inszą Dużą.
Książniczka Ofelja zdegustowniona

To okropne

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 87 gości