W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 18, 2019 12:26 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Czw kwi 18, 2019 20:57 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Wraca chłopak do siebie :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów


Post » Sob kwi 20, 2019 14:44 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

No tak mi czas mija na obserwowaniu Mumcia :) . On raz do kuwety a raz na tacę :evil: . Obserwuję bo czuwam czy mocz się nie zatrzymał :)
Obserwacyjnie, to Mumiś czuje się lepiej niż kiedykolwiek dotąd 8) . Więcej łazikuje, bawi się i ... nawet odgryzł się Maćkowi :P . Było phhhy zamiast ucieczki. Przed chwileczką zaskoczył mnie totalnie (nie lubię mocnych słów ale bardziej mnie ZASZOKOWAŁ!) I znowu o siusianiu :twisted: - a więc poszłam (tym razem ja :) ) siusiać do łazienki a ... Mumiś za mną :1luvu: . Nie jest to pierwszy przypadek ale mam wrażenie, że Mumiś mnie stalkuje :1luvu: . Gdzie ja tam i on (oczywiście w bezpiecznej odległości).
Amorka i Muminek i Drops i Maciek :) życzą wszystkim czytaczom i "podczytywaczom :201461 " spokojnych, wesołych, sytych i beztroskich świąt :P
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob kwi 20, 2019 20:10 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Wesołych Świąt Wielkanocnych :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob kwi 20, 2019 20:11 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Pięknych świąt Tatuśku! Na wszelki wypadeczek wklejam się też tutaj! Tycia!
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob kwi 20, 2019 21:12 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Najlepsze zyczenia wielkanocne dla całej ekipy :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie kwi 21, 2019 19:15 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Dzisiaj, być może z okazji świąt Mumiś przeszedł sam siebie. Ma swoje ulubione zabawki i bawi się nimi często, ale dzisiaj szalał pół dnia, mimo obecności obcego gościa :) Chyba zdopingował Amorkę bo ona też trochę poszalała. Mój (częsty gość) był zaskoczony zachowaniem Mumcia :P . Mumiś nadal leje czasem do kuwety a czasem na tacę :( . Może dobrze, bo łatwiej będzie złapać siuśki.
Amorka i Muminek życzę zdrowych i sytych świąt wszystkim czytaczom i podczytywaczom :twisted:
Mumiś i Amorka.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt kwi 26, 2019 14:26 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Czy temu Misiowi coś dolega????????


Końskie zaloty - Mumiś w akcji:

Czasami jest odwrotnie - ta Amorka zachęca Mumcia do zapasów :twisted:

No cóż, jak Amorka nie chce się bawić to pobawię się woreczkiem od Cioci Basted :P
Tak, tak, Ciociu, woreczek jeszcze żyje a ja już nie kradnę.
Mumiś


I co jest temu kotu?
Dzisiaj zrobił siusiu na tacę a kupkę do kuwety :twisted:


Dziękujemy Ciociom A i E :) W kwietniu dostaliśmy odpowiednio 30,00 zł. i 20,00 zł. :201494 :201494
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt maja 03, 2019 19:03 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Okrągłe kitki ;)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów


Post » Wto maja 07, 2019 14:03 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

co tam słychać?

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Wto maja 07, 2019 15:18 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

W sumie, nic nowego. Mumiś nadal wali raz na tacę raz do kuwety. Jak zrobi na tacę to ... albo noc, albo święto albo nie zauważę wystarczająco szybko. Zachowuje się normalnie. Bawi się i tylko brak dogadania się z Maćkiem i Dropsem :( . Przy każdej okazji głaszczę go ale on nie lubi. Zaczyna mu się robić dred na tyłeczku. Nie da mi się wyczesać :( . Amorka czuje się wspaniale. Ona rządzi wszystkimi :). Jak wyjdę albo zelegnę na dłużej w kuchni, Amora układa się na MOJEJ części kanapy :evil: ale (poza karmieniem) pogłaskać się nie da. Apetyt mają obydwoje, aż za duży.
Najczęściej trójka jest na balkonie a Mumiś ze mną w pokoju.

Obrazek
Słabo Amorkę widać ale to najczęstsza konfiguracja :)


Obrazek
Amorka i jej harem.


Obrazek
Amorka podziwia świat.


Obrazek
Mumiś wychodzi na balkon, skubie zielsko tylko ... dalej wyjść się boi bo tam Maciek i Drops :(

Obrazek
Zdarza się, że ułoży się do snu w pobliżu mnie :P
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek


Post » Wto maja 14, 2019 15:21 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Moje najkochańsze dzieciaki dostały znowu datki :)
Od Pani A i Pani E :1luvu: . 30 i 25 = 55 zł. :201494 :201494

Teraz idzie wolniej ale ... też skokowo :lol: . Mumiś chodzi za mną jak stalker, tylko w "bezpiecznej odległości". On JEDYNY - wita mnie w przedpokoju jak wracam do domu i zagląda do łazienki, jak idę na kuwetę (ludzką).
Stosunki towarzyskie z Mackiem uległy intensyfikacji :twisted: . Bardziej się kochają i bardziej się leją :roll: . Jak szykuję "sperkę" to Mumiś i Maciek zachowują się jak "najlepsi przyjaciele". Ocierają się o siebie i są noski ale czasami jest "krótkie spięcie". Zauważyłam, że większość spięć następuje gdy koty są (teoretycznie) głodne. Tzn. przed karmieniem - najczęściej po nocy. I, co najważniejsze, Mumiś zaczyna odgryzać się Maćkowi :twisted: . Potrafi dać mu z liścia :P

Ale, ale ...Mumisia udało mi się kilka razy smyrnąć szczotką :lol: . Okropnie dużo ma futerka. Po trzech, lekkich przyjechaniach szczotka do czyszczenia była srebrna :evil: . Od jakiegoś czasu, jak pozwolił mi na głaski, zawsze głaszczę go (i drapię) wilgotną ręką. Zawsze ręka pełna kudłów. Ile on ma tych kotów na kocie to ... dramat :( .

Następny nius - to to, że Amorce chyba się "smyranie" zaczyna podobać :P . Jak drapię u nasady ogonka lub po karku to ona rozanielona i ... ogon w górze :twisted: .
Mumiś w czasie głasków - ogon w dół, uszy do tyłu i ... chyba jeszcze nie lubi :cry:
Wszystko przed nami.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 196 gości