Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 02, 2019 20:48 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Spoko, jak przyjedziesz następnym razem nad morze to będę udzielała ptasich lekcji (bardziej togo co zobaczymy, bo jak chodzi o głosy ptaków to rozpoznaję tylko niektóre).
A tak na marginesie - jaskółek jest kilka gatunków, mew i gołębi też :wink: Nie mówiąc o tym, że niektóre "wróble" są mazurkami :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw maja 02, 2019 20:52 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

MB&Ofelia pisze:Spoko, jak przyjedziesz następnym razem nad morze to będę udzielała ptasich lekcji (bardziej togo co zobaczymy, bo jak chodzi o głosy ptaków to rozpoznaję tylko niektóre).
A tak na marginesie - jaskółek jest kilka gatunków, mew i gołębi też :wink: Nie mówiąc o tym, że niektóre "wróble" są mazurkami :wink:

Wrocławskie mazurki są wszędzie

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 03, 2019 6:33 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Ofelku i jak się sprawuje teściowna ? Daje smakołyki i dobre żarełko ?

Zuzia ciekawska
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 03, 2019 8:18 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Zuzia. Teściowna jezd koffana oktopecznie, miauczę ci. Co prawda wczoraj okropecznie długo jej nie było, ale jak jezd to mię dopieszcza i daje mniamuśności i miątoli jak lubiam ino nie mogę miauknąć że lubiam. Kooooofam Teściowną! Jak chcesz to ci ją na troszku wyślę, to cię też porozpieszcza i pokarmi. Ino nie wię w co ją spakować, bo się w pudełko chyba nie zmieści.
Książniczka Ofelja po-śniodankowych-mniamuśnościach
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob maja 04, 2019 21:56 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Czy Teściowna już w domu???

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 11, 2019 9:46 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Ciorna Carmen jak u Cię ?
ta cisza mnie nie pokoi

Fuksio :201461
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob maja 11, 2019 16:55 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Fuks mój Fuks. A co może być u mię. Zimno, Duzia mało otwiera bałkonu. Mię ciepło, ale Duzia jezd okropecznie zmarznąca. No i chciałam być odważmniejsza, jak ciorna pątera, i troszku poskikałam na Ofelku ale mię osykała i wrzasła z obuzienię.
A dzisiaj Duzia przyniesła nam dwie wętki co dostała od koleszanku za ksiąszku i co są dla nas. Jedmną nam otwarła to troszku pobrykałam i Ofelku też. Teraz se otpoczywam i myję utka.
Mała Ciorna Carmen leracjująca


A ja wróciłam z pracy, puściłam pranie i posadziłam na balkonie 2 pelargonie. Została mi jeszcze jedna donica i pół skrzynki, myslę co w nie wsadzić.
A to pannicesprzed kilku dni
Duża
Obrazek
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob maja 11, 2019 17:18 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

MB&Ofelia pisze:Fuks mój Fuks. A co może być u mię. Zimno, Duzia mało otwiera bałkonu. Mię ciepło, ale Duzia jezd okropecznie zmarznąca. No i chciałam być odważmniejsza, jak ciorna pątera, i troszku poskikałam na Ofelku ale mię osykała i wrzasła z obuzienię.
A dzisiaj Duzia przyniesła nam dwie wętki co dostała od koleszanku za ksiąszku i co są dla nas. Jedmną nam otwarła to troszku pobrykałam i Ofelku też. Teraz se otpoczywam i myję utka.
Mała Ciorna Carmen leracjująca


A ja wróciłam z pracy, puściłam pranie i posadziłam na balkonie 2 pelargonie. Została mi jeszcze jedna donica i pół skrzynki, myslę co w nie wsadzić.
A to pannicesprzed kilku dni
Duża
Obrazek

Jaka zgodna para :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 11, 2019 18:47 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Tia, zgodna :roll: Tłuką się kilka razy dziennie.
Ale fakt, czasami, podkreślam: czasami, zdarza im się spać boczek w boczek albo dupinka w dupinkę. No i akurat udało mi się uchwycić aparatem.

Ja dzisiaj cały dzieńgłodna, a pannice marudzą. Ofelia właśnie łaskawie zasiadła do miski i poskubuje. Czarnidełko ma obiad w głębokim poważaniu. woli leżeć na pilocie od tv.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob maja 11, 2019 18:53 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Ciotka, mnie się wydaje, że ta Mała Czarna to Duża Czarna :D Toć ona większa od Księżniczki.
Oczywiście, tylko gabarytem :oops:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob maja 11, 2019 18:58 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Dropsiku, gabarytowo faktycznie Mała Czarna wcale nie jest taka mała. Jest od Ofelii wyższa, chociaż krótsza. Pannice przy tej samej wadze mają zupełnie różną budowę.
Ale Mała Czarna Carmen od zawsze jest Małą Czarną Carmen i tak już zostanie :wink:
A tak wogóle zdrobnienie od jej imienia to Czarnidełko :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob maja 11, 2019 19:19 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

A jak Mała Czarna ma wpisane w książeczce? Tzn jakie imię u weta ma ?
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob maja 11, 2019 20:08 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

W książeczce Czarnidełka jest wpisane oficjalne imię, czyli Carmen. Natomiast na forum najpierw funkcjonowała jako mały czarny kociak. No więc Mała Czarna Carmen.
Tak na marginesie, imię dla niej wymyśliłam w nocy, po znalezieniu, próbując zasnąć mimo stresu :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Nie maja 12, 2019 4:19 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Carmen, duża mówi, że koty, im większe się robią, tym są bardziej malutkie
Pralcia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Silverblue i 134 gości