Tosia i Miecia.Problem Tosi.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 08, 2019 8:02 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

hutek pisze:Dawno nas nie było. Brak czasu. U nas nic nowego. Dalej Marcys rzadzi i podporządkowuje sobie dziewczynki. Chyba tak już zostanie. Miłości nie będzie. Miecia zawsze jest z nami i widać że czuje się przy nas bezpiecznie


coś się zmieniło w stosunkach kocich?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon maja 13, 2019 11:59 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

mir.ka pisze:
hutek pisze:Dawno nas nie było. Brak czasu. U nas nic nowego. Dalej Marcys rzadzi i podporządkowuje sobie dziewczynki. Chyba tak już zostanie. Miłości nie będzie. Miecia zawsze jest z nami i widać że czuje się przy nas bezpiecznie


coś się zmieniło w stosunkach kocich?

Jest lepiej niż w zeszłym roku. Ale chyba miłości nie będzie między nimi. Marcys chciałby się bawić ale dziewczyny są mu niechętne. W sumie jest biedny bo nie ma kompana do zabawy. W stosunku do koleżanek nie jest agresywny
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pt maja 17, 2019 13:52 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

:kotek:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt maja 17, 2019 13:52 Re: Już dwie kotki i jeden kot z lasu u mnie. Potrzebna rada

:kotek:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw cze 27, 2019 8:55 Re: Marcys szuka domu

Ze względów rodzinnych jestem zmuszony oddać w dobre ręce Marcysia. ☹️Więcej informacji na PW
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Czw cze 27, 2019 10:21 Re: Marcys szuka domu na cito

Ja to czułam że tak będzie.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw cze 27, 2019 10:23 Re: Marcys szuka domu na cito

Ja tego nie czułem. Czasami choroby spadają jak grom z jasnego nieba
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Czw cze 27, 2019 15:45 Re: Marcys szuka domu

hutek pisze:Ze względów rodzinnych jestem zmuszony oddać w dobre ręce Marcysia. ☹️Więcej informacji na PW

Rób mu ogłoszenia. pełno dobrych ogłoszeń. Papierowe i w necie. Opisz kota, wklej foty (tutaj też to zrób) ,określ warunki adopcji. Przepytaj dom, zrób wizytę pa, podpisz umowę...
Zrób wydarzenie na fb.
Sam wiesz, że na miau zakoceni jesteśmy na maksa. O dom trudno.
Wiesz, że sezon kociakowy i może być trudno. Ale to nie znaczy ,że beznadziejnie. Tylko trzeba popracować nad wątkiem i ogłoszeniami.
Kciuki :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw cze 27, 2019 16:41 Re: Marcys szuka domu na cito

Ma już ogłoszenia na olx i facebooku. Nawet był jeden telefon i SMS. Na pewno nie oddam go pierwszemu lepszemu. To musi być super dom. Jeżeli w ciągu 10 dni nie uda nam się. MamaGiny zaoferowała pomoc." Kolonie u mamyGiny" Na pewno nie oddamy go do schroniska ani nie wrzucę go na ulicę.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Śro lip 17, 2019 10:08 Re: Marcys szuka domu na cito

Marcys nadal szuka domu. Dobrego domu
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Śro sie 07, 2019 9:05 Re: Marcys szuka domu na cito

Marcys znalazł kochający domek w Chorzowie. A najważniejsze że się w nim świetnie odnalazł. Dziękuję ASK i mamieginy za okazane zainteresowanie, dobre rady i chęć pomocy w mojej trudnej sytuacji rodzinnej.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Śro sie 07, 2019 9:17 Re: Marcys szuka domu na cito

hutek pisze:Marcys znalazł kochający domek w Chorzowie. A najważniejsze że się w nim świetnie odnalazł. Dziękuję ASK i mamieginy za okazane zainteresowanie, dobre rady i chęć pomocy w mojej trudnej sytuacji rodzinnej.


super :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon gru 09, 2019 7:38 Re: Marcys szuka domu na cito

Dawno mnie nie było. Marcys świetnie odnalazł się w nowym domku. Jest kotem Alfa. Tosia równiez znalazła super domek. Jednak bardzo tęsknila. Po 4 dniach wróciła do domu. Nie przypuszczałem że kot j tak bardzo może się przywiązac. W Nowym domu mało jadla, sikala poza kuweta. Siedziała w jednym miejscu i płakała. Nie jest kotem adopcyjnym.
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pon gru 09, 2019 8:59 Re: Marcys szuka domu na cito

hutek pisze:Dawno mnie nie było. Marcys świetnie odnalazł się w nowym domku. Jest kotem Alfa. Tosia równiez znalazła super domek. Jednak bardzo tęsknila. Po 4 dniach wróciła do domu. Nie przypuszczałem że kot j tak bardzo może się przywiązac. W Nowym domu mało jadla, sikala poza kuweta. Siedziała w jednym miejscu i płakała. Nie jest kotem adopcyjnym.


Fajnie , że Marcys trafił do odpowiedniego domku. Ma tam towarzystwo?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon gru 09, 2019 9:37 Re: Tosia i Miecia. Marcys w nowym domu.

A dlaczego Tosię też chciałeś oddać?
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 76 gości