Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz 5!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 19, 2019 22:23 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

Oj, robi się nieciekawie, Wielki Brat to drobiazg

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob kwi 20, 2019 7:09 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

Życzymy zdrowych spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych!
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 20, 2019 8:55 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

Obrazek
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź


Post » Pon kwi 29, 2019 14:47 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

:ok: :ok: :ok:
Ps. Kotleciki wegusie w sosie pieczeniowym to jest coś pysznego :) Nie dziwię się, że można zjesc je w całości :) no chyba że to byly pomidorowe ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom


Post » Śro maja 15, 2019 13:17 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

Wszędzie ta kontrola w pracy... jakaś porażka :? Szczęśliwy pracownik jest o wiele bardziej efektywny...

Buziaki dla Choco :1luvu:
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Czw lip 04, 2019 6:31 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

Npisane w nocy a teraz tylko kliknięte w tramwaju...

Na forum bywam bardzo rzadko. Nie wiem o niczym…
Znacznie częściej widać udostępnione jakieś zdjęcie na Fb.
Na wątku poszukiwań Ufo wspomniałam, że nie mogę bo operacja…
….
Ostatnio w domu mamy fazę cięcia.
Najpierw Mąż miał wycinaną brodawkę z klatki piersiowej, która okazała się kilkucentymetrowym guzkiem uciskającym na różne narządy. Czeka na wynik badania histopat.
……
Na czole na granicy włosów od kilku lat miałam brodawkę i zawsze drżałam czy jakiś fryzjer mi tego nie rozdrapie.
Miałam wyznaczony termin operacji na 1 czerwca a potem okazało się że w tej poradni w tym dniu nie przyjmuje żaden chirurg ani tym bardziej nie operuje.
Od 13 czerwca jestem pokrojona, wypalona, pocięta, pozszywana i poklejona… czym wzbudzam ogromne zainteresowanie wśród znajomych i w pracy ludzie dziwnie mi się przyglądają…
Zdecydowanie zastrzyki w czoło są bardzo niemiłe…
Miał być jeden szew o długości około 3 cm a teraz po zdjęciu szwów (gapa nie zapytałam ilu a nitek widziałam bardzo dużo) widzę dużą ranę o średnicy kilku cm… nie wiem czy jednak później nie puścił jakiś szew.
Trafiło na największe upały a specjalnie nie ścinałam włosów żeby chociaż trochę zasłonić plastry i ranę…
Czekam na wynik histopatologii.
Za tydzień planuję zniknąć poza zasięg na urlop…. a na razie jestem zawalona pracą i jak napisałam u Ufo na wątku poszukiwań :arrow: viewtopic.php?f=1&t=192186&start=30
„Mogę tylko udostępnić Fb - wiek, operacja, ostatnie dni przed wyjazdem, odcięcie od internetu i kontrolowany zakaz korzystania z telefonu w ciągu dnia. „
„Niestety już nie jestem dyspozycyjna - blokada internetu, Fb, komunikatorów, nawet w domu mnie "wyrzuciło" z Fb, z telefonu nic nie zrobię oprócz kliknięcia - udostępnienia z trasy.
Już nie mogę reagować na każdy komentarz i nie znam szczegółów żeby aktualizować treść - nawet w nocy po przeczytaniu informacji z wątków nie mogłabym tego robić a udostępnianie w nocy nic nie daje bo nikt tego nie widzi na swojej stronie głównej...
Za kilka dni będę całkowicie poza zasięgiem nawet telefonów ... „
.....
…..
Dziś miała operację mięsaka 14-letnia kicia Moich sąsiadów, Tych co się opiekują Neruniem gdy wyjeżdżam… Spotkałam ich obok mieszkania gdy mała była w szpitalu… rokowania bardzo złe i dużo do wycinania…
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lip 04, 2019 6:49 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

:ok:
za gojenie rany i dobre wyniki hist pat.
Jak rana po zdjęciu szwów ma średnicę a nie tylko długość - to pewnie szwy puściły. To taka okolica ze po cięciu z marginesem nie ma zapasu skóry z tkanka podskorną.
Pisze z telefonu bo po przejściu na e-wszytko wymianie sprzętu nie mam już w pracy forum fb i innych osobistych. U nas bz żyjemy z dnia na dzień, urlopu nie będzie.
Pozdrawiamy!

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Czw lip 04, 2019 12:17 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

:ok: za dobre wyniki!!!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 05, 2019 17:52 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

Zawsze wiedziałam że bardzo dobre udaje mi się dbać o siebie:
Wczoraj wieczorem schylałam się po coś dla zwierzaków albo do któregoś i zahaczyłam o parapet prosto raną – część zdrapałam bo widzę coś innego na czole…

Neruś od pewnego czasu był dość grzeczny i podczas upałów odważyłam się nosić sukienkę a nie spodnie tak jak cały czas.
Jak pamiętacie to typ atakujący znienacka i bardzo mocno.
Księżniczka zaczęła długo i głośno szczekać i trochę głośniej chciałam ją uciszyć…. Co zrobił Obrońca uciśnionych ? – przestraszony i w obronie „siostry” mocno mnie zaatakował.
W efekcie noga boli coraz bardziej zwłaszcza podczas próby poruszania się i jest cała czerwona.
W aptece sobie kupiłam „Maxibiotic” i tym razem nogę mam oklejoną plasterkami :twisted:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 05, 2019 18:18 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

O, boszszsz... Ewa uważaj na siebie bardziej.. :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 05, 2019 18:25 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

Może być potrzebny antybiotyk, najlepiej taki, co działa na beztlenowce, bo to one są zwykle najbardziej niebezpieczne przy pogryzieniach-zadrapaniach. Augmentin, albo metronidazol.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź


Post » Sob lip 06, 2019 14:20 Re: Już od dziś 13- letnia CHOCO i Nero zapraszają po raz

Kussad - dotarłam :) Tym bardziej dzięki za poświęcony czas dla Ufo.

gusiek1

 
Posty: 1650
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 119 gości