stadko kocio-psie zaprasza :) proszę o zamknięcie

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 15, 2019 8:59 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Patmol pisze:pewnie Pan Janusz bajki ci opowiada po prostu :mrgreen: niektórzy panowie maja takie dziwne poczucie humoru

moim zdaniem - to odpuść sobie dopytywanie się, bo to raczej pan Janusz zmyśla/ albo niedosłyszy


Tak myślisz?
Nie wiem co mam zrobić.Znam P.Janusza kilka lat i choć wiem że ma kłopoty z głową ( schizofrenia + alkohol ) to bym go nie podejrzewała że potrafi coś takiego wymyśleć.
Póki co próbuję się uspokoić bo od wczoraj jestem cała w nerwach :(
Ostatnio edytowano Pt lut 15, 2019 9:19 przez indianeczka, łącznie edytowano 1 raz
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt lut 15, 2019 9:19 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

tak myślę

skoro nic do ciebie kobieta nie mówiła w tej sprawie
to i Ty nic nie musisz robić

może źle usłyszał i przekręcił

a jakbyś oficjalne pismo dostała, raczej bardzo mało prawdopodobne, to wtedy będziemy myśleć co zrobić

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lut 15, 2019 21:03 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Patmol pisze:tak myślę

skoro nic do ciebie kobieta nie mówiła w tej sprawie
to i Ty nic nie musisz robić

może źle usłyszał i przekręcił

a jakbyś oficjalne pismo dostała, raczej bardzo mało prawdopodobne, to wtedy będziemy myśleć co zrobić


Ta kobieta ze mną wcale nie rozmawiała,choć sąsiadka twierdzi że ta administratorka przyszła do mnie a nie do współlokatora.
Ale i tak muszę jechać w najbliższym czasie do administracji.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Nie lut 17, 2019 7:52 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

To sie porobiło! Daj znać jak sytuacja sie rozwija. Mam nadzieję, że nic z tego nie wyniknie bo inaczej :strach:

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lut 17, 2019 8:22 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Nawet jeśli musisz iść coś załatwić, to ja bym na Twoim miejscu nie ruszała sprawy zwierzaków, jeśli w administracji tego nie ruszą, tylko załatwiła to, z czym sama przyszłam.

A jeśli ruszą- to przede wszystkim starałabym się to wszystko jak najgrzeczniej załatwić, żeby sprawy nie stawiać na ostrzu noża. Nie podchodź na zasadzie jakim prawem, nie ma pani prawa, bo jak sie ktoś zeźli to niczego to nie rozwiąże i nie ułatwi sprawy na przyszłość.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon lut 18, 2019 8:42 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

aga66 pisze:To sie porobiło! Daj znać jak sytuacja sie rozwija. Mam nadzieję, że nic z tego nie wyniknie bo inaczej :strach:


Na pewno dam znać :)

maczkowa pisze:Nawet jeśli musisz iść coś załatwić, to ja bym na Twoim miejscu nie ruszała sprawy zwierzaków, jeśli w administracji tego nie ruszą, tylko załatwiła to, z czym sama przyszłam.

A jeśli ruszą- to przede wszystkim starałabym się to wszystko jak najgrzeczniej załatwić, żeby sprawy nie stawiać na ostrzu noża. Nie podchodź na zasadzie jakim prawem, nie ma pani prawa, bo jak sie ktoś zeźli to niczego to nie rozwiąże i nie ułatwi sprawy na przyszłość.


Tak właśnie planowałam zrobić. Na szczęście nie muszę się tłuc autobusem i tramwajem przez 2 dzielnice tylko pójdę jutro do hotelu bo tam administracja ma dyżury 2 razy w tygodniu.

Dzisiaj rano planowałam pochwalić kizię za załatwianie swoich kocich potrzeb do kuwety a tu klapa bo kocia małpa na powitanie nowego dnia znowu nasikała nie tam gdzie trzeba :roll:
Przynajmniej pozostałe futra zachowują się bez zmian czyli:
pirat wciąż robi mi tapirowaną fryzurę w nocy i potem ostentacyjnie śpi mi na szyji :1luvu: Próba zmiany pozycji spania kończy się tym że pirat "poprawia" zepsutą fryzurę i dalej idzie na mnie spać.
Szelma notorycznie wynosi maskotki na dwór i jest zdziwiona jak ja je zanoszę z powrotem do mieszkania.W obecnej chwili liczę kolejne dni cieczkowe i zacieram ręce na myśl o sterylce :twisted:
Zbój za to ma kolejne krople do oczu ( tym razem gentamycyna ) i wygląda na to że z oczkami jest ciut lepiej .Szału nie ma ale najważniejsze że opuchlizna powoli schodzi i że nie ma ropy :)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Nie lut 24, 2019 18:38 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Szelma chyba pozazdrościła Asi kociego adoratora-wyjadacza i od pewnego czasu sama ma takiego psiego adoratora :roll:
Jeszcze do dzisiaj cieszyłam się że psi amant wędrówki za nami kończy przed furtką a tu okazało się że psi adorator podkopał się pod płotem i najnormalniej w świecie uderzył w psie zaloty :evil:
Oczywiście nic z tego nie wyszło bo czujna sąsiadka zauważyła co się święci i przegoniliśmy intruza :twisted:
Tylko teraz szelma ze zbójem są nieszczęśliwi bo mają zakaz wychodzenia do ogrodu :(

A tu parę fotek z weekendu :1luvu:

Pirat i jego miejscówka
Obrazek

Ze strachem w oku ale jednak wyszedł na dwór
Obrazek

Dzielna kizia
Obrazek

Obrazek

A co do problemu kizi to wciąż on trwa czyli wciąż sika po kątach :roll:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro kwi 17, 2019 12:42 Re: stadko kocio-psie zaprasza :)

Śpieszę pilnie donieść że u nas póki co wszystko jest w porządku :)
Od kiedy zmieniłam kizi piasek to kocia dama przestała załatwiać się po kątach .Co mnie bardzo cieszy bo nie muszę jej pilnować 24 godz na dobę :lol:
Pozostałe futra czują się wspaniale i wykorzystują wiosenne dni na wylegiwanie się na trawniku w ogrodzie :)

Ja za to wykorzystuję " spokój " w stadzie na dalsze diagnozowanie tarczycy bo wyniki ( i to pomimo leku ) wciąż są kiepskie :(
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Sob maja 04, 2019 7:47 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) kizia prosi o kciuki

Nie wiem czy ktoś tu zagląda ale proszę o kciuki za kizie :(
Moja kocia maruda od wczoraj się źle czuje ( brak apetytu i problemy z chodzeniem ) Zaraz ruszamy do najbliższego gabinetu weterynaryjnego :(
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Sob maja 04, 2019 7:58 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) kizia prosi o kciuki

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 04, 2019 8:01 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) kizia prosi o kciuki

mir.ka pisze::ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękuję
Kizia musi fatalnie się czuć bo nawet nie miauczy w transporterze :(
Ona nie znosi transportera i zawsze głośno wyraża swój koci protest
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Sob maja 04, 2019 8:06 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) kizia prosi o kciuki

Trzymamy za Kizię :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: Napisz, co stwierdził wet!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59708
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 04, 2019 8:28 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) kizia prosi o kciuki

jolabuk5 pisze:Trzymamy za Kizię :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: Napisz, co stwierdził wet!

Na pewno napiszę . Póki co stoję w kolejce a kizia zaczęła " płakać"
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Sob maja 04, 2019 10:16 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) kizia prosi o kciuki

Trzymam kciuki :ok: :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 04, 2019 10:20 Re: stadko kocio-psie zaprasza :) kizia prosi o kciuki

Gosiagosia pisze:Trzymam kciuki :ok: :ok: :ok:

Przydadzą się :(
Kizia miała już pobraną krew i teraz kizia jest nawadniana .
Lekarka ma nadzieję że krwi starczy na parametry nerkowe a jak nie to powtórka w poniedziałek.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 99 gości