Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz.2

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 10, 2019 17:32 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

katarzyna1207 pisze:Rozsypałam się na kawałki ... mój cudowny Bubuś ma chłoniaka ... :placz: :placz: :placz:

Wiem doskonale co czujesz. U mojego Gucia 1,5tyg temu wykryli raka :cry: :cry: Rano w poniedziałek wszystko było dobrze i w ciągu dwóch godz Gucio się posypal
Gucio ma 9lat ani razu nie chorował nawet na kk. A tu taka diagnoza. Zwalilo mnie to kompletnie z nóg

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro kwi 10, 2019 21:29 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

CatAngel pisze:
katarzyna1207 pisze:Rozsypałam się na kawałki ... mój cudowny Bubuś ma chłoniaka ... :placz: :placz: :placz:

Wiem doskonale co czujesz. U mojego Gucia 1,5tyg temu wykryli raka :cry: :cry: Rano w poniedziałek wszystko było dobrze i w ciągu dwóch godz Gucio się posypal
Gucio ma 9lat ani razu nie chorował nawet na kk. A tu taka diagnoza. Zwalilo mnie to kompletnie z nóg

Bubuś ma ponad 15 lat, ale często bawił się jak mały kociak, galopował jak słoniątko (jest kotem wielkogabarytowym) po całym mieszkaniu, bez problemu wskakuje na parapet czy wysoką szafkę na buty ... Taki duży dzieciak :( .. I poza paskudnym zapaleniem jelit i rozwaloną w drobiazgi wątrobą zaraz po przyjeździe do mnie, i gronkowcem kilka lat temu, w zasadzie też był okazem zdrowia...Gdzie Twój Gucio ma to cholerstwo ? Jakie rokowania?
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto kwi 23, 2019 12:36 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Dobrze, że już po świętach ... Które tradycyjnie spędziłam na dyżurze u weta .. :( Miszczunio w sobotę miał 3 ataki padaczkowe :placz: :placz: Przy pierwszym ataku posikał się pod siebie ... Jest na lekach przeciwpadaczkowych, kroplówkowany, ledwo chodzi i nie bardzo wie, co się z nim dzieje ... Jutro mamy konsultację u neurologa ... Tak bardzo się boję, że moje słoneczko tym razem nie da już rady ... :(
W piątek Bubuś będzie miał rtg głowy pod narkozą, i w zależności od tego co wyjdzie - zabieg.
Już nie pamiętam, kiedy miałam jakieś normalne święta bądź długi weekend bez wizyty u weta ... :( W ramach ciągu dalszego dobrych nowin - podejrzewam, że odkleja mi się siatkówka w jednym oku, do okulisty czeka się miesiącami, muszę jakoś się pozbierać i dotrzeć gdzieś prywatnie .. Nie wiem, co zrobię, jeżeli podejrzenie się potwierdzi, bo wtedy konieczna będzie operacja ...Mam doła wielkości Rowu Mariańskiego ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro kwi 24, 2019 8:28 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Nawet nie wiem jak Cię pocieszyć :201461 . U nas też choroby i kłopotki :(

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro kwi 24, 2019 9:37 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

tabo10 pisze:Nawet nie wiem jak Cię pocieszyć :201461 . U nas też choroby i kłopotki :(


Wiem, że u Was też ... podczytuję :(
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro kwi 24, 2019 9:39 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Za wizytę u neurologa Miszczunia :ok:

ps. ja już nawet o większości nie piszę...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro kwi 24, 2019 9:43 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Też trzymam kciuki za zdrowie kotów i Twoje. :ok:
Trzymaj się jakoś.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14224
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Śro kwi 24, 2019 10:02 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

smutne wieści u Was :( nie wiem, jak pocieszyć... za dużo tego na Twoja głowę :( jesteśmy z wami cała ekipą , niechaj juz te Rów zmniejszy się do rozmiarów mało widocznej rysy :ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 24, 2019 18:04 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Już po konsultacji, najbardziej prawdopodobna wersja, że przyczyną padaczki jest ogólny stan Kropka, wykluczyła padaczkę na tle genetycznym, bo Miszczu za stary. Możliwe też, że to udar spowodowany kosmicznym poziomem trójglicerydów, albo nowotworem w główce. Żeby to wykluczyć, konieczna byłaby tomografia albo rezonans, ale ze względu na jego stan (no i koszty) - absolutnie niewskazana jest jakakolwiek narkoza. Ma b. duże deficyty neurologiczne, zostajemy co najmniej przez 2 tygodnie na lekach przeciwdrgawkowych, potem jak będzie w miarę stabilnie, spróbujemy odstawić luminal (może powodować podwyższenie trójglicerydów). Miszczu ma wk ... wa na mnie, po powrocie do domu mruczał, ale równocześnie próbował mnie upierdzielić w palec ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro kwi 24, 2019 18:11 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Też bym próbowała :twisted:

Za zdrówko :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon kwi 29, 2019 22:42 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Bubuś już po rtg głowy i zabiegu sanacji paszczy - miał w piątek ...Na szczęście chociaż tutaj jedna dobra wiadomość - nie było w szczęce zmian nowotworowych, "tylko" ogromny ropień przy kle, w połowie kła już była dziura na wylot (resorpcja) i przetoka w dziąśle. Bałam się bardzo tego zabiegu z uwagi na wiek Bubusia i słabe już nerki, ale ładnie się wybudził. Bubuś w sume pozbył się 3 zębów (dwa kły i trzonowiec), a ja pozbyłam się 470 zł. :(
Miszczunio nadal słabiutki, od soboty bez kroplówek - nia ma gdzie już założyć wenflonu :(, większość doby tylko leży z otwartymi oczami. Odstawiłam przeciwbólowe, bo i tak jest naćpany tymi psychotropami, a nie wygląda, żeby go bolało (chociaż wszyscy twierdzą, że trzustka potwornie boli, ale on pozwala miętolić brzuchol z każdej strony i nie spina się przy tym). Nie wyrabiam logistycznie z jego lekami - jeden z psychotropów powinien brać co 8 godzin, wychodzi nam dawka o 3 w nocy, a jak jadę do pracy, to nie jestem w stanie podawać mu w takich odstępach czasowych.
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto kwi 30, 2019 6:11 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Dobrze, że Bubuś już po zabiegu :ok: :ok: :ok:
Kciuki za Miszczunia! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 05, 2019 18:48 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Miszczunio prosi o udostępnianie :(
pomagam.pl/pndhfjpw

Obrazek

Obrazek
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob cze 01, 2019 0:22 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Miszczunio zaprasza na bazarek Balbinki ... Jak się wali, to po całości ... :(


viewtopic.php?f=20&t=191554
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto cze 04, 2019 1:44 Re: Miszcz Demolki Kropek przygarnięty:) DS u Katarzyny! cz

Czy ktoś może mnie dobić :placz: :placz: :placz:

Obrazek

Całą historię opisałam na bazarku Balbinki :( ... Koty w takim stresie, że doszło do ogólnego mordobicia jak mamusia wyrwała się niespodziewanie z pokoju :( Nie mogą u mnie zostać, nie mogę zafundować dodatkowego stresu moim chorutkom ..

Obrazek

tutaj widać, jaka malutka i chudziutka jest mamusia ...Okruszki też za małe jak na swój wiek, oczywiście najbardziej rezolutna i bojowa jest malutka, jedyna dziewczynka - cudna burasia :1luvu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, Avian, ewar i 51 gości