Życie toczy się dalej... Bazia do szybkiej adopcji s. 92

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 09, 2019 6:13 Re: Życie toczy się dalej... Niusy s. 91

:ok: :ok: :ok: :1luvu: dla Radia

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto kwi 09, 2019 8:31 Re: Życie toczy się dalej... Niusy s. 91

Radio się niespodziewanie dobrze aklimatyzuje :D
To nieśmiały wrażliwiec, więc miałam sporego pietra, że będzie trudno, zwłaszcza po tak dalekiej podróży.
Ale wiadomości mam bardzo fajne - je już całkiem normalnie, pije, kuwetkuje, a nawet łasi się do człowieka i bawi się :1luvu:
U mnie już dawno nie widziałam, żeby się bawił - za dużo nas jednak.
Jeszcze trochę się chowa, jeszcze trochę na ugiętych łapach, ale wszystko bardzo ładnie idzie.
I nie kaszle!
Wprawdzie pojechał już z opanowaną astmą, ale bałam się, że podróż i nowe miejsce spowoduje nawrót ataków.
Dzielny miś :kotek:

Bardzo, bardzo się cieszę :D

Jakby tak jeszcze Finezja znalazła dom...

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 09, 2019 8:37 Re: Życie toczy się dalej... Niusy s. 91

OKI pisze:Radio się niespodziewanie dobrze aklimatyzuje :D
To nieśmiały wrażliwiec, więc miałam sporego pietra, że będzie trudno, zwłaszcza po tak dalekiej podróży.
Ale wiadomości mam bardzo fajne - je już całkiem normalnie, pije, kuwetkuje, a nawet łasi się do człowieka i bawi się :1luvu:
U mnie już dawno nie widziałam, żeby się bawił - za dużo nas jednak.
Jeszcze trochę się chowa, jeszcze trochę na ugiętych łapach, ale wszystko bardzo ładnie idzie.
I nie kaszle!
Wprawdzie pojechał już z opanowaną astmą, ale bałam się, że podróż i nowe miejsce spowoduje nawrót ataków.
Dzielny miś :kotek:

Bardzo, bardzo się cieszę :D

Jakby tak jeszcze Finezja znalazła dom...


Wielki sukces :201440 ! Masz powód do radości :ok: Jak idą do domów dodatnie koty,to sukces jest podwójny, potrójny czy poczwórny!
Dużo zdrowia dla kocurka.

Na Finezję też gdzieś ktoś czeka.Tylko trzeba do niego dotrzeć :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto kwi 09, 2019 8:41 Re: Życie toczy się dalej... Niusy s. 91

Super wiadomości! :1luvu:

Kciuki za dom dla Finezji :ok:

Apsa

 
Posty: 1030
Od: Wto mar 11, 2008 12:20
Lokalizacja: W-wa

Post » Pon kwi 22, 2019 14:42 Re: Życie toczy się dalej... Niusy s. 91

Radio się bardzo ładnie zaaklimatyzował i zaprzyjaźnił z nową koleżanką <3
Wszystko jest w najlepszym porządku :)

A u mnie na przechowaniu posterylkowym wylądowało coś, co miało być półdzikie, a wyszło jak zwykle XD

Wylądowało w sobotę wczesnym popołudniem, po robionej na cito sterylce aborcyjnej.
Wczoraj się panienka lekko nadstawiała, ale nie było pewności, czy to jeszcze nie jest posterylkowe otumanienie i strach.

Dziś już wiadomo, że to charakter. Bazia? Niech będzie Bazia [kopyrajty Szalony Kot] ;) łasi się, mruczy i wywala brzuch, po którym jeszcze nie bardzo można ją miziać. I troszkę gada, ale tak bez przesady ;)
Inne koty nie robią na niej specjalnego wrażenia.

Jest drobniutką, ok. 2,5 kg, 3-letnią koteczką. Fotki bez kubraka na razie nie zrobię, bo panna rozebrana natychmiast wybiera się zwiedzać ;) Musicie uwierzyć na słowo, że jest prześliczną marmurką z białym, w króciutkich rękawiczkach i podkolanówkach <3

Może za tydzień wrócić na swoje gospodarstwo, ale wszystko, co tam dostanie, to miska mleka ze świeżego udoju - resztę musi upolować sama :( Do ciepłego zimą też nie wejdzie. Gospodarz nie będzie za nią tęsknił...

Nie mogę jej dać dłuższego tymczasu niż do przyszłej soboty, ale gdyby ktoś mógłby dać jej dom, to nie będzie musiała wracać do łapania myszy i spania w stodole...


Bazia
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Po kliknięciu trochę więcej fotek

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 22, 2019 14:48 Re: Życie toczy się dalej... Niusy s. 91

OKI pisze:Radio się bardzo ładnie zaaklimatyzował i zaprzyjaźnił z nową koleżanką <3
Wszystko jest w najlepszym porządku :)

A u mnie na przechowaniu posterylkowym wylądowało coś, co miało być półdzikie, a wyszło jak zwykle XD

Wylądowało w sobotę wczesnym popołudniem, po robionej na cito sterylce aborcyjnej.
Wczoraj się panienka lekko nadstawiała, ale nie było pewności, czy to jeszcze nie jest posterylkowe otumanienie i strach.

Dziś już wiadomo, że to charakter. Bazia? Niech będzie Bazia [kopyrajty Szalony Kot] ;) łasi się, mruczy i wywala brzuch, po którym jeszcze nie bardzo można ją miziać. I troszkę gada, ale tak bez przesady ;)
Inne koty nie robią na niej specjalnego wrażenia.

Jest drobniutką, ok. 2,5 kg, 3-letnią koteczką. Fotki bez kubraka na razie nie zrobię, bo panna rozebrana natychmiast wybiera się zwiedzać ;) Musicie uwierzyć na słowo, że jest prześliczną marmurką z białym, w króciutkich rękawiczkach i podkolanówkach <3

Może za tydzień wrócić na swoje gospodarstwo, ale wszystko, co tam dostanie, to miska mleka ze świeżego udoju - resztę musi upolować sama :( Do ciepłego zimą też nie wejdzie. Gospodarz nie będzie za nią tęsknił...

Nie mogę jej dać dłuższego tymczasu niż do przyszłej soboty, ale gdyby ktoś mógłby dać jej dom, to nie będzie musiała wracać do łapania myszy i spania w stodole...


Bazia
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Po kliknięciu trochę więcej fotek

Kciuki za piękną Bazię, oby znalazla domek! Szkoda takiej pieszczoszki wypuścić :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 22, 2019 20:39 Re: Życie toczy się dalej... Bazia do szybkiej adopcji s. 92

Potrzymam za pilną adopcję :ok:

Bardzo się cieszę z Radio!!!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro kwi 24, 2019 10:44 Re: Życie toczy się dalej... Bazia do szybkiej adopcji s. 92

Bazia jest PRZECUDNA :1luvu: :1luvu: :1luvu:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob maja 11, 2019 6:41 Re: Życie toczy się dalej... Bazia do szybkiej adopcji s. 92

Co u panny Bazi słychać?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob maja 11, 2019 7:03 Re: Życie toczy się dalej... Bazia do szybkiej adopcji s. 92

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola


Post » Śro paź 30, 2019 0:06 Re: Życie toczy się dalej... Bazia do szybkiej adopcji s. 92

Bywało lepiej finansowo, a teraz jest źle, więc ogarnęłam zrzutkę dla tymczasów OKI: https://zrzutka.pl/krh9zc
Potrzeby są ogromne, a kasy w zasadzie brak.

Jeśli nie możecie pomóc, to proszę też o udostępnianie zrzutki dalej :)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa


Post » Czw gru 19, 2019 0:33 Re: Życie toczy się dalej... Bazia do szybkiej adopcji s. 92

Wow cudne zdjecia, przeslodkie kotki!
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Pon gru 23, 2019 17:20 Re: Życie toczy się dalej... Bazia do szybkiej adopcji s. 92

Dołączam do zachwytów... :kotek:
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11129
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], włóczka i 181 gości