El Azurro ['] & Mariachi. Betty [']

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 07, 2019 17:33 Re: El Azurro ['] & Mariachi. Boncuś [']. Kiwaczek [']

Heloł :) Jak się macie? :1luvu:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie mar 10, 2019 17:46 Re: El Azurro ['] & Mariachi. Boncuś [']. Kiwaczek [']

U nas smutno .
Betty po względnej stabilizacji znowu zalicza dołek, łapki fatalnie.
Falunia odchodzi, coraz dobitniej to do mnie dociera, staram się sprawić by czas, jaki nam jeszcze pozostał, był najcieplejszy i najbardziej przytulasty, pozwalam Falusiątku na wszystko, noszę, przytulam i codziennie mnie w środku ubywa, kiedy na nią patrzę. Najgorsze jest takie powolne odchodzenie, najgorzej człowiekowi przez to przejść, przerabiałam z Boniaczkiem, z Azorkiem... to strasznie trudny czas, nie do ogarnięcia, nie do pozbierania się.

Nie mogę się zebrać do pisania, ale dzięki za pamięć Klauduś :1luvu:
Obrazek

gattara

Avatar użytkownika
 
Posty: 14955
Od: Czw kwi 20, 2006 7:03

Post » Pon mar 11, 2019 11:21 Re: El Azurro ['] & Mariachi. Boncuś [']. Kiwaczek [']

Ja w czwartek pożegnałam drugie i ostatnie moje Ukochanie - Królewnę Buszi. Chłoniak jelit najzłośliwszy z możliwych, walczyłyśmy tylko trzy miesiące z hakiem :( :( :( Prawie do końca była nadzieja, że to nie to, że to "tylko" wściekłe IBD, biopsja - sześć próbek - nie potwierdziła, na usg się zmniejszało... Nawet kiedy usłyszałyśmy, że to jednak wyrok, było jeszcze nieźle, myślałam, że utargujemy chociaż tygodnie :( Dramatyczne pogorszenie przyszło dosłownie w jednej chwili, po dobrych dniach, dobrej nocy i dobrym ranku, akurat na szczęście w lecznicy.
I NIE MA MNIE od czwartku. I pewnie już nie będzie. Nie wiem, co będzie z resztą, bo nie umiem już dłużej udawać, że żyję. Dwa koty mojego życia i jedyne dwie Osoby, którym na tym świecie na mnie naprawdę zależało - wszyscy już Tam.

Trzymajcie się :201461 :1luvu:
Lisiaczku[`] herszcie nasz, nie ma nas bez Ciebie :( Nunku[`] krowinko najpiękniejsza :( Plupluniu głupiąteczko[`]
07.03.2019 KONIEC WSZYSTKIEGO, KONIEC MNIE: Busiunia [`]
16.05.2017 PĘKŁO MI SERCE: Żabciu najukochańszy Skarbie[`]
Maciejku[`] Buniu[`] Placuniu[`] Glamutku[`] Bidonku[`] Tadzinko[`] Gadziu złotooka[`]

Wielbłądzio

Avatar użytkownika
 
Posty: 14514
Od: Sob mar 25, 2006 15:11

Post » Wto mar 19, 2019 13:15 Re: El Azurro ['] & Mariachi. Boncuś [']. Kiwaczek [']

Dzięki Kasiu.
Rozumiem co czujesz, mnie też ostatnio otacza tylko śmierć, aż ciężko oddychać :cry:

Dzisiaj kolejna...
Obrazek

Śpij spokojnie maleńki jeżyku (*)

Leżał na środku alejki w działkach, z oberwaną łapką, piszcząc i kuląc się. Wydawało się że się uda go uratować, niestety, trzeba było ulżyć w cierpieniu. Może gdyby wcześniej ktoś go podniósł, może by się udało. Nie wiem jak długo tak leżał zanim go znalazłam.
Paskudny ten świat i tyle.
Obrazek

gattara

Avatar użytkownika
 
Posty: 14955
Od: Czw kwi 20, 2006 7:03

Post » Pt mar 22, 2019 21:35 Re: El Azurro ['] & Mariachi. Boncuś [']. Kiwaczek [']

:placz: jeżyku {'}
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt kwi 19, 2019 6:33 Re: El Azurro ['] & Mariachi. Boncuś [']. Kiwaczek [']

No, w święta wchodzimy z przytupem :evil:

Betty dziś zupełnie nie mogła wstać, zaraz do weta, biegusiem, w weekend pewnie nie będzie zupełnie do kogo pojechać. Jak nie urok...

A Falusiątko po załamaniu na początku tygodnia znowu odbiło od dna, dziś w miarę fajnie, żeby się tylko mnie posypała w święta. Ona już nie powinna wstawać, według tego jakie ma wyniki, a trzyma się życia wszystkimi łapkami, to daje taką złudną nadzieję, a przecież wiem że cudu nie będzie, ech...

Moja chudzinka korzysta ze słoneczka:

Obrazek
Obrazek

gattara

Avatar użytkownika
 
Posty: 14955
Od: Czw kwi 20, 2006 7:03

Post » Pt kwi 19, 2019 9:03 Re: El Azurro ['] & Mariachi. Boncuś [']. Kiwaczek [']

gattara pisze:No, w święta wchodzimy z przytupem :evil:

Betty dziś zupełnie nie mogła wstać, zaraz do weta, biegusiem, w weekend pewnie nie będzie zupełnie do kogo pojechać. Jak nie urok...

A Falusiątko po załamaniu na początku tygodnia znowu odbiło od dna, dziś w miarę fajnie, żeby się tylko mnie posypała w święta. Ona już nie powinna wstawać, według tego jakie ma wyniki, a trzyma się życia wszystkimi łapkami, to daje taką złudną nadzieję, a przecież wiem że cudu nie będzie, ech...

Moja chudzinka korzysta ze słoneczka:

Obrazek

Śliczności :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59707
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 20, 2019 10:11 Re: El Azurro ['] & Mariachi. Boncuś [']. Kiwaczek [']

Dziękuję w imieniu Falusi :1luvu:

Wszystkim Przyjaciołom odwiedzających nas w wątku i poza nim, życzymy zdrowych i spokojnych Świąt. Wszystkiego dobrego Kochani 8)

Obrazek
Obrazek

gattara

Avatar użytkownika
 
Posty: 14955
Od: Czw kwi 20, 2006 7:03

Post » Wto kwi 23, 2019 10:52 Re: El Azurro ['] & Mariachi. Boncuś [']. Kiwaczek [']

Święta weterynaryjne, to już taka nasza tradycja :evil:
Betusia dalej marnie, głównie leży i wygląda uroczo :?

Obrazek

i jeszcze takie coś się obok panoszy:

Obrazek
Obrazek

gattara

Avatar użytkownika
 
Posty: 14955
Od: Czw kwi 20, 2006 7:03

Post » Wto kwi 23, 2019 11:47 Re: El Azurro ['] & Mariachi. Boncuś [']. Kiwaczek [']

:1luvu:

Fredziolina

Avatar użytkownika
 
Posty: 11915
Od: Śro kwi 13, 2005 19:24

Post » Pon kwi 29, 2019 6:07 Re: El Azurro ['] & Mariachi. Boncuś [']. Kiwaczek [']

Nockę miałyśmy fatalną :cry: , Z Betusi znowu leci wszystko co przyswoi. Tylko ciężko powiedzieć czy zaszkodził jej jakiś lek, czy znowu złapała wirusówkę.
Po prostu nie mam siły...
Obrazek

gattara

Avatar użytkownika
 
Posty: 14955
Od: Czw kwi 20, 2006 7:03

Post » Pon kwi 29, 2019 12:49 Re: El Azurro ['] & Mariachi. Boncuś [']. Kiwaczek [']

gattara pisze:Święta weterynaryjne, to już taka nasza tradycja :evil:
Betusia dalej marnie, głównie leży i wygląda uroczo :?

Obrazek

i jeszcze takie coś się obok panoszy:

Obrazek

Słodziki! Za Betusie nieustające kciuki :ok: Żeby się uspokoiło i żyło lepiej :ok: :ok: :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto kwi 30, 2019 6:19 Re: El Azurro ['] & Mariachi. Boncuś [']. Kiwaczek [']

Dzięki Klauduś :)

Wczorajszy zmasowany atak lekami chyba zadziałałał ( tfu, tfu, odpukać), bo noc lepsza. Betusia osłabiona i marudna ale może zaskoczy i tym razem, leczenie niestety 10 dni przynajmniej. Biedne psiątko :roll:
Obrazek

gattara

Avatar użytkownika
 
Posty: 14955
Od: Czw kwi 20, 2006 7:03

Post » Wto kwi 30, 2019 10:02 Re: El Azurro ['] & Mariachi. Boncuś [']. Kiwaczek [']

Dobrze, że jest leczenie, to daje nadzieję na poprawę :ok: :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt maja 17, 2019 9:18 Re: El Azurro ['] & Mariachi. Boncuś [']. Kiwaczek [']

Z tą poprawą to będzie raczej ciężko :?
Betunia po zabiegu, usunięto guzek, brzydki :( . Biedna jest strasznie.
Ale niestety mamy też zmianę na trzustce i śledzionie.
Betulątko sypie się z każdego końca :cry:

Falunia nadal jest z nami, na płynach tylko, ale podtrzymuje nas wszystkich na duchu swoją siłą i wolą życia.
Obrazek

gattara

Avatar użytkownika
 
Posty: 14955
Od: Czw kwi 20, 2006 7:03

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 103 gości