Benita [*] i Brygada ELL

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 12, 2019 14:53 Re: Benita [*] i Brygada ELL;

Też nie do końca wszystko pojmuję, na przykład to,że jeździły tramwaje tylko się nie zatrzymywały na dwóch przystankach. A samochody nie mogły wjechać do strefy zagrożenia.
Całe szczęście,że Marek był w domu w ten weekend, byłoby dużo gorzej gdybym musiała uporać się z tym sama. Bez pomocy, bez samochodu :(
Pewnie nie było Brygadzie przyjemnie w samochodzie ale uznałam,że wśród tłumu ludzi będą bardziej się denerwować.
I dobrze,że się udało bo nie zabrałam ze sobą niczego oprócz kotów, torebki i tabletek dla Lilki :)
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto mar 12, 2019 15:25 Re: Benita [*] i Brygada ELL;

To ja jestem do tyłu, co nie wiem co tam u Was się działo :(
ale dobrze, że koty jakoś sobie poradziły :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 12, 2019 15:26 Re: Benita [*] i Brygada ELL;

mir.ka pisze:To ja jestem do tyłu, co nie wiem co tam u Was się działo :(
ale dobrze, że koty jakoś sobie poradziły :201461 :201461 :201461

Takie atrakcje były Mireczko : https://gazetawroclawska.pl/potezna-bom ... r/13950651
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto mar 12, 2019 16:07 Re: Benita [*] i Brygada ELL;

wtenczas pisze:
mir.ka pisze:To ja jestem do tyłu, co nie wiem co tam u Was się działo :(
ale dobrze, że koty jakoś sobie poradziły :201461 :201461 :201461

Takie atrakcje były Mireczko : https://gazetawroclawska.pl/potezna-bom ... r/13950651

:strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach:
ale więcej juz nie będzie? bo strach przyjeżdżać :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 12, 2019 16:56 Re: Benita [*] i Brygada ELL;

Nie liczyłabym na to :mrgreen:
Wrocław jest pełen pod ziemią takich niespodzianek chyba.. 8)
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22979
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto mar 12, 2019 17:00 Re: Benita [*] i Brygada ELL;

Wtenczas
8O
dobrze, że tylko tak się skończyło. Z transporterami święta racja.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto mar 12, 2019 23:11 Re: Benita [*] i Brygada ELL;

Niestety będzie tak jeszcze wiele razy.

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 13, 2019 8:22 Re: Benita [*] i Brygada ELL;

mnie przeraża to, że mamy ponad 70 lat po wojnie i wciąż ona nas straszy, wyłazi spod ziemi a my nie wyciągamy wniosków, żadnych...

Dobrze, że wszystko dobrze się skończyło w sobotę.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro mar 13, 2019 11:50 Re: Benita [*] i Brygada ELL;

8O mowę mi odjęło normalnie, tyle lat już...

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw mar 28, 2019 12:36 Re: Benita [*] i Brygada ELL;

U nas pomalutku do przodu. Lucjan trzeci tydzień na antybiotyku, co piątek robimy pobranie moczu z pęcherza do badań, jest lekka poprawa. A ja się śmieje sama z siebie. Co też nie wymyślałam,żeby raczył zjeść tabletkę ( nie ma szans najmniejszych na złapanie i podanie do pysia ). Najpierw podawałam rozgniecioną z sosikiem miamora na kłaki, po trzech dniach odchodził ze wstrętem od uwielbianego wcześniej przysmaku. Uruchomiłam kabanosiki, czasem i dwa szły do jednej tabletki, działało przez parę dni. Potem wierciłam dziurę w smaczku cosmy i wkładałam tabletkę, aż trzy dni temu zobaczyłam,że tabletka wypadła... Lucek zjadł ją, smaczka zostawił ... Gdybym spróbowała tak na samym początku, oszczędziłabym sobie nerwicy i siwych włosów.
Kurde, gdyby nie kontrolne usg ( śledziona ) pewnie jeszcze długo nie wiedziałabym,że ma krew w moczu, nic nie było widać 8O Nawet podczas ostatniego pobrania wet stwierdziła,że na oko bardzo ładny a w wynikach dalej erytrocyty.

Lilka dostaje zwiększoną dawkę relanium, jest tak wrażliwa na zmiany pogody, każde przesilenie to czas wzmożonych ataków. Na weekend spróbuję wrócić do poprzedniej dawki. Zobaczymy, mam nadzieję,że się uda.

Elek spokojniejszy, może zaczyna dorastać, mniej goni resztę stada. Czasem nawet i Lilka pogoni Elka , wówczas jest wielce zdziwiony :)


Obrazek
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 28, 2019 13:37 Re: Benita [*] i Brygada ELL;

wtenczas pisze:U nas pomalutku do przodu. Lucjan trzeci tydzień na antybiotyku, co piątek robimy pobranie moczu z pęcherza do badań, jest lekka poprawa. A ja się śmieje sama z siebie. Co też nie wymyślałam,żeby raczył zjeść tabletkę ( nie ma szans najmniejszych na złapanie i podanie do pysia ). Najpierw podawałam rozgniecioną z sosikiem miamora na kłaki, po trzech dniach odchodził ze wstrętem od uwielbianego wcześniej przysmaku. Uruchomiłam kabanosiki, czasem i dwa szły do jednej tabletki, działało przez parę dni. Potem wierciłam dziurę w smaczku cosmy i wkładałam tabletkę, aż trzy dni temu zobaczyłam,że tabletka wypadła... Lucek zjadł ją, smaczka zostawił ... Gdybym spróbowała tak na samym początku, oszczędziłabym sobie nerwicy i siwych włosów.
Kurde, gdyby nie kontrolne usg ( śledziona ) pewnie jeszcze długo nie wiedziałabym,że ma krew w moczu, nic nie było widać 8O Nawet podczas ostatniego pobrania wet stwierdziła,że na oko bardzo ładny a w wynikach dalej erytrocyty.

Lilka dostaje zwiększoną dawkę relanium, jest tak wrażliwa na zmiany pogody, każde przesilenie to czas wzmożonych ataków. Na weekend spróbuję wrócić do poprzedniej dawki. Zobaczymy, mam nadzieję,że się uda.

Elek spokojniejszy, może zaczyna dorastać, mniej goni resztę stada. Czasem nawet i Lilka pogoni Elka , wówczas jest wielce zdziwiony :)


Obrazek


:1luvu: :1luvu: :1luvu: :201461 :201461 :201461 :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 28, 2019 13:50 Re: Benita [*] i Brygada ELL;

Ale Ciocia masz fajne figurki naokienne :D :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Trzymamy wielkie kciukasy za całom brugadem ELL coby na wiosnem zdrowi byli jusz a Lilke ode mnie wiesz , Ciocia :20149
:ok: :ok: Tuliś

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 29, 2019 7:43 Re: Benita [*] i Brygada ELL;

Lucjanku, ale ty masz okropnie, że ci biorą z pęcherza :(
8O
Pralcia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt mar 29, 2019 7:51 Re: Benita [*] i Brygada ELL;

MalgWroclaw pisze:Lucjanku, ale ty masz okropnie, że ci biorą z pęcherza :(
8O
Pralcia

Tak Pralciu, też tak myślę ale inaczej się nie da, bo jak mnie wsypią ten żwirek do kuwety to tam nie wejdę a jak mi podstawiali chochelkę to żem zwiewał i wolałem wcale nie sikać.
Lucek wjelce nieszcześliwy
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 29, 2019 7:57 Re: Benita [*] i Brygada ELL;

Ciocia Anna2016 wypróbowała, że należy być błyskawicznym. Podstawia naczynie pod sikającego kota, ponoć kot już nie może przestać.
Raz mi się też udało.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 185 gości