Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 27, 2019 18:36 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Chyba za tylne i tak trzęsłam... Nie pamiętam dokładnie.

Ofelia chyba nadal ma focha za kropelki. Już drugą noc spałam tylko z Małą Czarną :placz: Ofelia woli skulić się na małej kociej podusi na podłodze niż spać ze mną! :placz:
W dodatku dzisiaj sobie nagrabiłam tak że wstyd pisać :oops:
Rano zaczęłam nakładać kocie papu do misek, ale że było słabo rozmrożone, to zostawiłam na chwilę i zajęłam się swoim prowiantem. Po czym zrobiło się trochę późno, więc wszystko szybko szybko, poleciałam do pracy... a nie do końca wyłożone kocie papu zostało na blacie :oops:
Pannice pół dnia były bez jedzenia! :strach: :placz: :oops:

Nie bijcie. Już zostałam ukarana. Któraś - chyba Mała Czarna - wytarła dupinkę w dywanik łazienkowy.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro mar 27, 2019 19:26 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

przepraszam ale
:ryk: :ryk: :ryk:
nie moglam
:ryk: :ryk: :ryk:
sie powstrzymac
:ryk: :ryk: :ryk:

a mowia ze koty nie sa zlosliwe...
nieee
wcale

:ryk: :ryk: :ryk:
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Śro mar 27, 2019 19:39 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

PixieDixie pisze:przepraszam ale
:ryk: :ryk: :ryk:
nie moglam
:ryk: :ryk: :ryk:
sie powstrzymac
:ryk: :ryk: :ryk:

a mowia ze koty nie sa zlosliwe...
nieee
wcale

:ryk: :ryk: :ryk:

:evil: :evil: :evil: :placz:
I ty przeciw mnie! :placz:

PS. W ten dywanik dupinkę wytarłą nie po raz pierwszy. Chyba tym @@ wystawię przy kuwecie papier toaletowy :twisted:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro mar 27, 2019 20:41 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Za głodzenie mojej synowej ja też wytrę tyłek w twój dywanik łazienkowy. :evil:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 27, 2019 21:01 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Musisz im bidet zamontować
Hahaha

Co za Puchate stworzonka

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Śro mar 27, 2019 21:05 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Dobrze zrobiłaś Ciorna. Wycieraj Dupinke śmiało, pozwalam

Fuksio
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro mar 27, 2019 21:05 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Dyktatura pisze:Za głodzenie mojej synowej ja też wytrę tyłek w twój dywanik łazienkowy. :evil:

:oops: :oops: :oops:

PixieDixie pisze:Musisz im bidet zamontować
Hahaha

Co za Puchate stworzonka

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Żadnego bidetu. Dopiero co dostały nową kuwetę (krytą). Dziś pierwszy dzień bez starej kuwety...
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro mar 27, 2019 21:08 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Moli25 pisze:Dobrze zrobiłaś Ciorna. Wycieraj Dupinke śmiało, pozwalam

Fuksio

Fuks mój Fuks koffany. Ja się okropecznie wstydam jak mam brudmną dupinkę. Ale gdzie ja mam biedmna kotku wyczeć? Duzia wyciera se dupinkę papiórę ale on ten papiór jezd wysoko i nie umię se go zdejmnąć. No i nie mam takich łapków coby do dupinki dosięgnąć. A dywanik jezd miąciutki...
Mała Ciorna Carmen zażenowana
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro mar 27, 2019 21:46 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

MB&Ofelia pisze:O ja pierdoła saska! :201422 :201429 :201429 :201429 :201429 :201429
Po kropelkach nie powinno się kota głaskać przez ileś tam godzin, nie pamiętam ile. A co ja zrobiłam?
Przed chwilą serdecznie cmoknęłam Ofelię w czółko :strach: :strach: :strach:

Wypłukałam pyszczydło pod bieżącą wodą, popłukałam usta. Czy nic mi nie będzie? :strach: :placz:

będziesz żyć

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 28, 2019 10:41 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

:201461 :201461 :201461
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 28, 2019 17:36 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

MB&Ofelia pisze:Chyba za tylne i tak trzęsłam... Nie pamiętam dokładnie.

Ofelia chyba nadal ma focha za kropelki. Już drugą noc spałam tylko z Małą Czarną :placz: Ofelia woli skulić się na małej kociej podusi na podłodze niż spać ze mną! :placz:
W dodatku dzisiaj sobie nagrabiłam tak że wstyd pisać :oops:
Rano zaczęłam nakładać kocie papu do misek, ale że było słabo rozmrożone, to zostawiłam na chwilę i zajęłam się swoim prowiantem. Po czym zrobiło się trochę późno, więc wszystko szybko szybko, poleciałam do pracy... a nie do końca wyłożone kocie papu zostało na blacie :oops:
Pannice pół dnia były bez jedzenia! :strach: :placz: :oops:

Nie bijcie. Już zostałam ukarana. Któraś - chyba Mała Czarna - wytarła dupinkę w dywanik łazienkowy.


przypuszczam, że to wszystko kara za dręczenie któw i zakrapianie im "niewiadomoczego ;)
tak samo jak nocne koszmary ;)

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 28, 2019 19:56 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

MB&Ofelia pisze:Nie bijcie. Już zostałam ukarana. Któraś - chyba Mała Czarna - wytarła dupinkę w dywanik łazienkowy.


Kotka mojej Babci to czasem zrobi qpe w łazience, ale ona kulturalnie zdejmie ręcznik i zakopie.
A Babcia czasem zapomni zapobiegawczo sprawdzić i plask qpą do twarzy albo do ciała :D

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw mar 28, 2019 20:09 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Chikita pisze:
MB&Ofelia pisze:Nie bijcie. Już zostałam ukarana. Któraś - chyba Mała Czarna - wytarła dupinkę w dywanik łazienkowy.


Kotka mojej Babci to czasem zrobi qpe w łazience, ale ona kulturalnie zdejmie ręcznik i zakopie.
A Babcia czasem zapomni zapobiegawczo sprawdzić i plask qpą do twarzy albo do ciała :D

8O :strach: :strach: :strach:

Mam wrażenie że Mała Czarna niekoniecznie powinna być odrobaczana kropelkami. Ofelia już zapomniała że miała coś na karczku, a Czarnidełko nadal się drapie i co jakiś czas wydrapuje trochę kłaczków.
Mam teraz ubaw z pannic, Ofelia zaczaiła się w kącie za zasłonką, a Mała Czarna zaczaiła się w walizce. Siedzą tak obie przyczajone i gapią się jedna na drugą :lol:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt mar 29, 2019 7:39 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Kotki lubią patrzeć na siebie, Ciociu.
Pralcia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt mar 29, 2019 22:11 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

MB&Ofelia pisze:
Chikita pisze:
MB&Ofelia pisze:Nie bijcie. Już zostałam ukarana. Któraś - chyba Mała Czarna - wytarła dupinkę w dywanik łazienkowy.


Kotka mojej Babci to czasem zrobi qpe w łazience, ale ona kulturalnie zdejmie ręcznik i zakopie.
A Babcia czasem zapomni zapobiegawczo sprawdzić i plask qpą do twarzy albo do ciała :D

8O :strach: :strach: :strach:

Mam wrażenie że Mała Czarna niekoniecznie powinna być odrobaczana kropelkami. Ofelia już zapomniała że miała coś na karczku, a Czarnidełko nadal się drapie i co jakiś czas wydrapuje trochę kłaczków.
Mam teraz ubaw z pannic, Ofelia zaczaiła się w kącie za zasłonką, a Mała Czarna zaczaiła się w walizce. Siedzą tak obie przyczajone i gapią się jedna na drugą :lol:

Może Ciorna wybiera się w podróż?

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 131 gości