Powszechna Sterylizacja N°5, 10016 kotów w sześć lat! :)))))

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 19, 2019 22:53 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, Anonimowy Przyjaciel PS (')

ametyst55 pisze:Pomagamy :!: zapraszam na mały bazarek :arrow: viewtopic.php?f=20&t=190010


przypomnę się :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21510
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Czw mar 21, 2019 18:10 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, Anonimowy Przyjaciel PS (')

Taya

Avatar użytkownika
 
Posty: 410
Od: Czw sty 12, 2012 13:50
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob mar 23, 2019 12:38 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, Anonimowy Przyjaciel PS (')

Bardzo dziękuję za bazarki, dziewczyny! :1luvu: :1luvu:

Ratujecie mnie przed samosądem: https://www.facebook.com/powszechna.ste ... =3&theater :ryk:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7716
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Nie mar 24, 2019 12:01 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 7362 koty i znów wiosna...

Chiara pisze:Przed nami wiosna. Setki niepotrzebnych istot pojawi się na świecie, by umrzeć bezsensowną śmiercią. Rozegra się bolesna tragedia, której teoretycznie można było uniknąć.

Na wielu frontach, z bardzo osłabionym dowództwem, uparcie walczy Powszechna Sterylizacja.

W marcu będę realizować ryzykowny, trochę szalony projekt.

Chcę, żeby Powszechna Sterylizacja cięła bez ograniczeń we wszystkich miejscach, gdzie mam cenę 70 - 80 zł za sterylkę kocicy, czyli w:

Częstochowie i okolicznych wsiach,
Wręczycy Wielkiej i okolicznych wsiach,
Opolu i okolicznych wsiach,
Głubczycach i okolicznych wsiach,
Łęcznej i okolicznych wsiach,
Chełmie i okolicznych wsiach,
Hajnówce i okolicznych wsiach,
Kunowie i okolicznych wsiach,
Oleśnie i okolicznych wsiach,
Izbicy i okolicznych wsiach,
Birczy i okolicznych wsiach,
Zamościu i okolicznych wsiach.

Chcę też przekazać 10-20 talonów obszarom, gdzie za zabieg płacę 90-100 zł, aby PS mogła choć trochę ciachnąć w:

Sól Kiczorze i okolicznych wsiach,
Sławkowie,
Nowym Mieście Lubawskim i okolicznych wsiach,
Czerwieńsku,
Bolesławcu i okolicznych wisach,
Koronowie i okolicznych wsiach.

To szaleństwo wygeneruje gigantyczne długi, ale to naprawdę ostatni moment, jedyna szansa, by jeszcze zdążyć ograć bezdomność na setki niepotrzebnych śmierci.

Dlatego podejmę to ryzyko. Niech litościwy skalpel nie zatrzyma się tylko dlatego, że nasz kraj wciąż nie chce należycie zapobiegać bezdomności zwierząt. :cry:

Nie zostawiajcie nas, pomóżcie nam szczególnie teraz - na wiosnę...

Każdy grosz wpłacony mojej fundacji będzie spożytkowany na zabiegi. Tylko na zabiegi.

Fundacja "Szare, bure i łaciate"
ul. Kopalniana 14 m 3, 42-271 Częstochowa
konto: 39 1140 2004 0000 3302 7515 2721
w tytule: Powszechna Sterylizacja
BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

Paypal: powszechnasterylizacja@gazeta.pl

Kupuj z Powszechną Sterylizacją: https://fanimani.pl/zbieramy/fundacja-s ... i-laciate/

***100% wpłat na Powszechną Sterylizację finansuje zabiegi.***

Udostępnij: https://www.facebook.com/powszechna.ste ... =3&theater

Obrazek


Ale jest i dobra wiadomość. Nysa po długiej walce przeniosła gminne zabiegi do dobrego gabinetu i tym samym chwilowo zeszła z garnuszka Powszechnej Sterylizacji.

Wykreślam ich zatem z szalonego marcowania! :piwa:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7716
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Nie mar 24, 2019 18:45 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 7362 koty i znów wiosna...

ewar pisze:
Chiara pisze:Każdego dnia wiele wiejskich kocic trafia do lecznic na zabieg dzięki Powszechnej Sterylizacji. To ich ostatnia szansa przed wiosną.

Wkrótce spłyną faktury za zabiegi, a fundacja pogrąży się w długach.

Dlatego teraz szczególnie gorąco zachęcam Was do wspierania akcji!

Każda złotówka to mniej utopionych kociaków...

A na fotce kotka, która przybyła na zabieg do Nysy ze wsi Złotogłowice.

Obrazek

Zdjęcie i śmieszy, ale ogromnie wzrusza.


Masz jeszcze jedno, tym razem ze wsi pod Głubczycami. :lol:

Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7716
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pon mar 25, 2019 20:54 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 7732 koty, walczymy...

Pomóż sfinansować choć jedną sterylkę...

Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7716
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pon mar 25, 2019 22:27 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 7732 koty, walczymy...

Chcę podarować takie adidasy na rzecz Powszechnej Sterylizacji.
Są nowe , nie używane, firmy Puma rozmiar 39-40, . Może ktoś będzie zainteresowany ?
Zapraszam wiosenne kolory i ważny cel.
Obrazek
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Wto mar 26, 2019 22:34 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 7732 koty, walczymy...

Meggi, może zrób bazarek?
Obrazek

Axa76

 
Posty: 3889
Od: Śro wrz 24, 2008 13:56
Lokalizacja: Cieszyn

Post » Nie mar 31, 2019 21:24 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 7732 koty, walczymy...

Axa76 pisze:Meggi, może zrób bazarek?

Ok. Muszę zrobić lepsze zdjęcia na bazarek.
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Pon kwi 01, 2019 8:36 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 7732 koty, walczymy...

Meggi zmierz długosc wkładki, w środku jesli mozesz
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Pon kwi 01, 2019 10:47 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 7732 koty, walczymy...

Maryla pisze:Meggi zmierz długosc wkładki, w środku jesli mozesz

Maryla wkładka o długości 25cm.

ObrazekObrazek
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Pon kwi 01, 2019 10:58 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 7362 koty i znów wiosna...

Chiara pisze:
ewar pisze:
Chiara pisze:Każdego dnia wiele wiejskich kocic trafia do lecznic na zabieg dzięki Powszechnej Sterylizacji. To ich ostatnia szansa przed wiosną.

Wkrótce spłyną faktury za zabiegi, a fundacja pogrąży się w długach.

Dlatego teraz szczególnie gorąco zachęcam Was do wspierania akcji!

Każda złotówka to mniej utopionych kociaków...

A na fotce kotka, która przybyła na zabieg do Nysy ze wsi Złotogłowice.

Obrazek

Zdjęcie i śmieszy, ale ogromnie wzrusza.


Masz jeszcze jedno, tym razem ze wsi pod Głubczycami. :lol:

Obrazek

Dzięki :1luvu:
Bardzo cieszy mnie to, że ludzie nawet w zapadłych wsiach widzą potrzebę sterylizacji. Mieszkam w drugim co do wielkości mieście na Podkarpaciu i problemem są kotki właścicielskie. Bezdomniaki złapię, ciachnę, ale nie mogę ukraść kotki, która ma opiekuna. Te rodzą, bo szkoda kasy na zabieg. Nie dotyczy to biednych ludzi, bo mieszkają w wypasionej chałupie, na podjeździe dwa samochody. Ręce opadają. W sąsiednim bloku mieszka urocza koteczka, oczywiście niewysterylizowana. Wciąż im ucieka, w piątek ją złapałam, zaniosłam do domu i mówiłam o sterylce, ale co z tego? Nawet bym ją ukradła, ale jest monitoring, do więzienia nie chcę pójść....

ewar

 
Posty: 54876
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon kwi 01, 2019 21:46 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 7732 koty, walczymy...

Na wsiach tną aż wióry lecą. Gdziekolwiek rzucę hasło i puszczę strumień gotówki sterylki lecą dziesiątkami. A wszędzie uczulam na wiejskie i podmiejskie koty, bo tam jest jednak zwierzakom chyba najgorzej i naprawdę widzę, że cuda można zdziałać. 8O

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7716
Od: Pt mar 18, 2005 20:40


Post » Czw kwi 11, 2019 22:05 Re: Powszechna Sterylizacja N°5, 7858 kotów, walczymy...

Czy Powszechna sterylizacja ma nr Organizacji Pożytku Publicznego, chciałabym przekazać 1 % podatku :?

makrzy

 
Posty: 959
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, grubysnake, imatotachi, Szymkowa, Wojtek i 78 gości