Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzecia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 08, 2019 15:30 Re: Fryga i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzecia

mamy już wyniki :!:

Fryga się zdecydowanie poprawiła, ale pozostaje na karmie Renal, coby pilnowac już nerek
mam obserwować tą zmianę - czy się powiększa, bądź zmniejsza i za jakieś 2 tygodnie donieść wetom informacje i będziemy się zastanawiać co dalej
niestety są mocne przypuszczenia, że to mięsak poiniekcyjny... oby okazały się mylne :!:

Mati niestety nieznacznie gorzej, w sensie wyników, bo po niej wygląda jakby było lepiej :lol:
dostała Renalvet na 2 tygodnie i po tym czasie mamy się zgłosić na kontrolę, w zależności od jej samopoczucia będziemy albo powtarzać badania albo przedłużymy podawanie leku

zatem niezmiennie prosimy o dobre myśli w naszym kierunku i dziękujemy za dotychczasowe <3

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 08, 2019 17:12 Re: Fryga i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzecia

mag828 pisze:mamy już wyniki :!:

Fryga się zdecydowanie poprawiła, ale pozostaje na karmie Renal, coby pilnowac już nerek
mam obserwować tą zmianę - czy się powiększa, bądź zmniejsza i za jakieś 2 tygodnie donieść wetom informacje i będziemy się zastanawiać co dalej
niestety są mocne przypuszczenia, że to mięsak poiniekcyjny... oby okazały się mylne :!:

Mati niestety nieznacznie gorzej, w sensie wyników, bo po niej wygląda jakby było lepiej :lol:
dostała Renalvet na 2 tygodnie i po tym czasie mamy się zgłosić na kontrolę, w zależności od jej samopoczucia będziemy albo powtarzać badania albo przedłużymy podawanie leku

zatem niezmiennie prosimy o dobre myśli w naszym kierunku i dziękujemy za dotychczasowe <3

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Nie mar 10, 2019 19:38 Re: Fryga i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzecia

Zdrówka dla Czarności! :1luvu:
Obrazek
Obrazek

Duz

Avatar użytkownika
 
Posty: 124
Od: Sob sty 26, 2019 11:40


Post » Śro mar 13, 2019 15:23 Re: Fryga i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzecia

Duz pisze:Zdrówka dla Czarności! :1luvu:


Dziękujemy :1luvu:

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 13, 2019 15:28 Re: Fryga i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzecia

MaryLux pisze::?: :?: :?:


ta mała paskuda, znaczy Mati nie chce jeść :evil:
ja już nie wiem co mam jej dawać :roll:
nawet ukochane saszetki Gourmeta już jej nie pasują :|
na tą chwilę odrobinkę poliże rozdrobnionego mięska (rozrabiam z sosem, coby samego sosiku nie wylizywała) saszetki Kattovit Renal, co oznacza połowę z ćwiartki saszetki... czasami uda się minimalnie więcej gdy poleję to sosikiem, takim z rossmanna
i do tego kilka groszków Renala
i tyle!

pije be problemu, dobre i to :piwa:

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź


Post » Czw mar 14, 2019 8:16 Re: Fryga i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzecia

mag828 pisze:
MaryLux pisze::?: :?: :?:


ta mała paskuda, znaczy Mati nie chce jeść :evil:
ja już nie wiem co mam jej dawać :roll:
nawet ukochane saszetki Gourmeta już jej nie pasują :|
na tą chwilę odrobinkę poliże rozdrobnionego mięska (rozrabiam z sosem, coby samego sosiku nie wylizywała) saszetki Kattovit Renal, co oznacza połowę z ćwiartki saszetki... czasami uda się minimalnie więcej gdy poleję to sosikiem, takim z rossmanna
i do tego kilka groszków Renala
i tyle!

pije be problemu, dobre i to :piwa:


Mati nie wygłupiaj się i jedz :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Pt mar 15, 2019 16:57 Re: Fryga i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzecia

dzisiaj sobie uświadomiłam, że ta mała paskuda, znaczy Mati ;) nie wymiotowała od niedzieli :!:

wprawdzie nadal malutko je, ale dobra i taka poprawa :ok:

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 16, 2019 23:25 Re: Fryga i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzecia

mag828 pisze:dzisiaj sobie uświadomiłam, że ta mała paskuda, znaczy Mati ;) nie wymiotowała od niedzieli :!:

wprawdzie nadal malutko je, ale dobra i taka poprawa :ok:

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 17, 2019 7:48 Re: Fryga i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzecia

MaryLux pisze:
mag828 pisze:dzisiaj sobie uświadomiłam, że ta mała paskuda, znaczy Mati ;) nie wymiotowała od niedzieli :!:

wprawdzie nadal malutko je, ale dobra i taka poprawa :ok:

:1luvu: :1luvu: :1luvu:


żeby nie było nudno :roll: Fryga wymiotowała wczoraj i dzisiaj :|
Oczywiście w środku nocy, czyli o 2-3 godzinie...
chyba przerobię na skórki :twisted:

edit: literówki

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 17, 2019 14:52 Re: Fryga i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzecia

mag828 pisze:
MaryLux pisze:
mag828 pisze:dzisiaj sobie uświadomiłam, że ta mała paskuda, znaczy Mati ;) nie wymiotowała od niedzieli :!:

wprawdzie nadal malutko je, ale dobra i taka poprawa :ok:

:1luvu: :1luvu: :1luvu:


żeby nie było nudno :roll: Fryga wymiotowała wczoraj i dzisiaj :|
Oczywiście w środku nocy, czyli o 2-3 godzinie...
chyba przerobię na skórki :twisted:

edit: literówki


mnie też dzisiaj ok 5.00 obudziła cofka Rudzi :( , ale ona teraz sie kłaczy z powodu wiosny
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 97 gości